REKLAAM: uus vahva lasteriietepood (ratastel)

On inimesed ikka aktiivsed. Ühest sellisest meganaisest ma teile kohe kirjutangi.

Umbes kuus aastat tagasi, sain ma tuttavaks ühe Meelise kursaõega – tänaseks on ta saanud vahepeal kolm korda emaks, juhtinud umbes teist samapalju firmasid, neid üles töötanud ja maha müünud, möllanud ja genereerinud ja organiseerinud… Kolinud on ta raudselt kolmandat samapalju. Ja sealjuures ta ei vingu ja tal on ikka veel indu, midagi ette võtta ja teha.

Nüüd on ta valmis saanud oma uue geniaalse projektiga. Ma tahaks nimetada seda “lasteriiete lavkaks” – tegemist on siis lasteriiete poega, mis asub bussis ja buss sõidab mööda Eestimaad ja peatub ka seal, kus muidu kvaliteetseid ja lahedaid lasteriideid muidu ei saaks.

Käisin ise Ilumessil neid riideid näppimas, et ma ei kirjutaks, et ooo, nii hea ja tore, aga tegelikult ei teagi, millest ma kirjutan.

No tõesti olid mõnusad, ilusad, pehmed – minu meelest osades poodides on lasteriided sellised vastikud kõvad, no ma saan aru, et mingi megalt pressitud, et nad ikka ilusti hoiaks, aga kui sa katsud, siis tahad ikka mõnusat pehmet materjali tunda, mida lapsele selga panna.

Ühesõnaga valikus on asju beebidest teisemeani, sipukatest kleitide ja saabasteni. Hinnad 3-30 euroni.

Näitan teile paar pilti ka, mis moeshowl esitlusele tuli. Väike Mari (Malluka Mari), oli kõige noorem modell ja kuigi talle meeldis rohkem põlvitada kui kõndida, oli ta ikkagi imearmas.

LR1

LR2

LR3

Aga, teate, mis ma siin ikka ajan reklaamijuttu, tšekkige parem ise Lasteriided Ratastel FB lehte, pange like ja jätke mulle kommentaaridesse link selle asjaga, mida te sealt oma lapsele tahaksite (või äkki hakkas silma piltidelt mõni kampsik või püksid…

Võitjad kuulutan välja 10 päeva pärast, ehk 24.10 marimelli FB lehel (vaadake, et te siis seda like’nud olete).

26 thoughts on “REKLAAM: uus vahva lasteriietepood (ratastel)

  1. Ei saa telefoniga linki lisada ,aga hirmsasti hakkasid silma ühed nunnud roosad talvesaapad :) seest lambavillaga (imitatsiooniga) :) minu piiga talve kombeka juurde sobiksid need nagu valatult ;)

Comments are closed.