LOOS: puhtama maailma nimel

Kes veel ei ole oma elus kuulnud midagi Dermosilist, siis nüüd on viimane aeg. Meie oleme nende erinevaid tooteid kasutanud juba üle kaheksa aasta ja naljalt leidub mu kodus hetk, et mul ühtegi nende toodet kuskil ei oleks. Olgu selleks seep, kulmuvärv, puhastus-sprei, jalakreem või deodorant. Midagi leidub alati. Täna ei hakka ma teid üle külvama oma lemmiktoodetega, sest see nimekiri kasvab iga aastaga aina pikemaks.. Täna räägin ma teile nende uuest sarjast.

Kaanepildil olengi ma nende viimasel iluõhtul Kalev Spas, mida nad aegajalt korraldavad, et nende toodetega lähemalt tutvuda saaks.

Pentik x Dermosil

Dermosil ise on Soome pere-ettevõte ja nad on ennegi erinevate teiste Soome brändidega koostööd teinud ja sel korral on nad valinud enda partneriks Pentiku. Koostöö juhtmõtteks sai sõna „vastutustundlik“.

Peamiselt ongi Pentiku ampluaa igasugused sisustuselemendid – padjad, vaasid, nõud.. Nüüd on nad loonud koostöös Dermosiliga seebipudeli ja Dermosil sinna juurde sobiva seebi täitepakendi. Kusjuures, need täitepakendid on mu lemmikud juba varasemalt, minu lemmik on salvei köögiseep. See reaalselt võtab kätelt ära nii sibula kui kalalõhna. Köögis imeline abimees.

Seebipudeli näol on tegemist keraamilise tootega, mis peab vastu nii ajale, kasutamisele kui ka mitmetele täitmiskordadele. Kottpakendis seep annab pudelile pika eluea, säästes märkimisväärses koguses plasti. Köögiseep on välja töötatud käte pesemiseks just köögis, kus töödeldakse üheaegselt erinevat tüüpi toiduaineid. Siis on hea käte hügieen eriti oluline. Antibakteriaalse koostisega seep on vähevahutav, et seda oleks võimalik väga kergelt maha loputada. Köögiseep sisaldab toitvat Soome päritoluga kanarbikuekstrakti ja Soomes toodetud nahka niisutavat betaiini. Köögiseep on vegantoode.

Samast sarjast on ka käte seep koos seebipudeliga. Käte seep sisaldab toitvat Soome päritoluga kaeraõli ja Soomes toodetud betaiini, mis hoiavad käed meeldivalt pehmete ja niisutatutena. Ka see on vegantoode.

Berry Boost

Kevadise tulijana on nende valikus ka hulgaliselt värskeid ja kergelt lõhnastatud uusi tooteid ning kodu poputavaid pesu- ja puhastusvahendeid. Vaata kõiki tooteid siit!

Mulle väga meeldivad nende roll-deodorandid, olen kasutanud neid nüüd mitu aastat ja erinevaid ja ükski pole veel mitte sobinud. Uue tootena olen põnevil puhastus-spreide osas. Kaheosaline “kevadpuhastus” komplekt maksab ainult 8,90€ – üldpuhastusvahend sobib kõikidele pindadele, hetkel mul see köögis ja piserdushaare on hästi suur ja hästi selline uduvihmane, ehk siis toodet kulub ka suht vähe, et pindu puhastada. Ja lõhnalt mõnusalt tsitruseline ja salveine.

Vannitoa oma ma pole veel kasutanud, aga see peaks sobima ka kõikidele pindadele ja seebiplekkidele ja katlakiviplekkidele üks null tegema. Ja nagu Pentik sarigi, on tegemist vegan toodete ja biolagunevate pudelitega.

Ja üks toode mis mul juba aasta aega kotis on, alati olemas kui vaja – huuleläige Lovable, mõnusalt kreemine ja huuli pehmendav. Natuke roosa tooniga, aga sobib igapäevaseks huulehoolduseks. PS! Ei ole kleepuv, nagu paljud huuleläiked.

Aga hea uudis on see, et ma saan teile välja loosida kolm Pentiku komplekti ja kolm Berry komplekti – teie jätke vaid kommentaaridesse link, millist toodet te võita soovite! :)

Kõik tooted leiab Dermosili e-poest, kus marimelli kood annab alati tasuta tarne! 

66 thoughts on “LOOS: puhtama maailma nimel

Comments are closed.