Koostööde tagasiside

koostöö marimelli blogiga | saada päring

We want to thank Mari and Meelis for being so flexible, professional and creative. They listen to the ideas as well as the representation guidance and most importantly they deliver, what they promised and more. And special thanks and admiration goes to Mari, who is so brave, representing women empowerment and body positivity. We strongly believe it is a start of long and successful cooperation!

Jurgita Birnbaum, Change Lingerie Brand Manager

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Ilmselgelt Mari-Leen teab, mis teemad kõnetavad tema lugejaskonda. Ta oskab kirjutada nii, et teda loetakse ja päriselt ka järgitakse. Lugejanumbrite taga on ka reaalsed tulemused! Blogis avaldatud sooduskoodiga müüsime kiirelt 188 piletit. Nii lihtsat müüki me pole tükk aega teinud. Peale koostööd saime väga professionaalse analüüsi iga kanali lõikes ja need numbrid tõestavad, et põhjust koostööks on ka edaspidi. 2019 aastal tõstis marimell piletimüüki eriti vingelt, kahe nädalaga üle 500 pileti!

Kaire Lerg, Lottemaa Teemapark

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

GoGoNano koostöö Marimelliga algas aastaid tagasi kui tulime välja oma esimese tekstiilikaitsevahendiga. Koostööd on alati väga meeldivalt sujunud ning toonud oodatust veelgi paremaid tulemusi. Läbi mõeldud ja arusaadavad lahendused nii piltide, postituste kui ka kajastuse näol sotsiaalmeedias. Kokkulepetest peetakse alati kinni ja toodete osas saame alati ausat tagasisidet. GoGoNano kaitsevahendid on leidnud väga palju uusi kasutajaid nii koostöö ajal kui peale seda. Sooduskoodi leiab kasutust blogilugejate poolt igapäevaselt mis loob koostööle veelgi suuremat väärtust.

Julgen kindlasti soovitada, kuid heameel on ka teada, et Marimell reklaamib tooteid mida ka ise kasutab ning mille kvaliteedis on veendunud. Seda lugejad ja jälgijad hindavad ning kindlasti ka kõik koostööpartnerid. Aitäh meeldivate koostööde eest läbi nende aastate! Jätkame rõõmuga koostööd ka tulevikus.

Kaur Reinjärv, GoGoNano

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Go Traveli koostöö marimelliga algas vastuoluliselt – blogis ilmus spontaanne postitus, et miks Go Travelil on nii kallid hinnad. Asja lähemalt uurides selgus, et Mari-Leen ja reisikonsultant olid teineteisest veidi mööda rääkinud ning hindadel pole viga midagi, küll aga erinevad need reisikuupäeviti… Arutasime sihtkohti, sättisime kuupäevi ning esialgne kokkupõrge päädis lõpuks puhkuse broneerimisega.

Ühele reisile järgnes teine ning nüüd on mul hea meel tõdeda, et meie koostöö marimelliga on kujunenud kõigile osalistele meeldivaks ja kasulikuks. Ehkki turisminduses on raske mõõta, millised konkreetsed kanalid rohkem müüki toovad, saame siiski mõõta koduleheliiklust ja päringud räägivad selget keelt. Lisaks on Mari-Leen endale Eesti turismimaastiku niivõrd kenasti selgeks teinud, et kohati ta isegi aitab meil reisipakettide spetsiifikat puudutavates küsimustes n-ö kliente harida, tehes meie töö lihtsamaks :)

Mulle meeldib Mari-Leenu ja Meelise puhul see, et kui asi puudutab koostööd, ei tee nad läbimõtlemata liigutusi. Nad suudavad loovalt kaasa mõelda nii ideesid pakkudes kui ka strateegilisemal tasandil ning viivad enda mõtted ja lubadused ka laitmatult ellu. Nad on sotsiaalmeedia valdkonnas nii pädevad, et õpin ka ise igast koostööst mõne uue nipi või saan mõne uue mõtte.

Eriti hindan seda, et marimell on harvaesinevalt lojaalne brändidele (ja inimestele), kelle on tunnistanud „omaks“. Koostöö ei lõppe siis, kui postitus on valmis, vaid tegelikult jätkub kaasaelamise ja -mõtlemise tasandil ka hiljem, kui arveid enam ei kirjutata. Siiras huvi enda klientide käekäigu vastu ongi see, mille poolest Mari-Leen ja Meelis minu jaoks enim esiletõstmist väärivad.

Anu Vane, Go Traveli turundusjuht

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Me oleme väga rahul koostööga ja loodame, et see jätkub sama toredalt ka tulevikus. Meile on olnud väga suur otsene kasu nii sooduskoodide, instagram storyde, postituste ja kõige muu näol. Tänu marimellile oleme kindlasti suurendanud teadlikust oma brändist 🙂 Aitäh Teile Sõbrad!

Anna-Maria Valliveere, Uncle Paul

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Mari-Leen ja Meelis mõtlevad alati kaasa, pakuvad ideid, kuidas jõuda paremini sihtgrupini. Samuti ilmsestavad nad alati postitusi ohtrate piltidega ja toodavad sisu ka mujal sotsiaalmeediakanalites. Töö on tehtud õigeaegselt kui mitte varem. Kokkulepped ja kiirus on nende puhul kindlasti need märksõnad, mille pärast muret tundma ei pea. Kõik ilmub siis kui planeeritud. Oleme teinud erinevaid koostöid juba mitu aastat ja kindlasti jätkame, sest blogiturunduses on nad kindlasti parim valik meie sihtgrupini jõudmiseks.

Kaia Gil ja Kaidi Reinart, Baltic ID

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Mari-Leen on Wolti jaoks osutunud olulise väärtusega mõjutajaks, kes on suutnud aasta jooksul tuua juurde suure hulga teenuse kasutajaid. Meie koostöö on pigem uute kasutajate leidmise suunal. Ootused on kordades ületatud. Rõõm on tõdeda, et Mari-leen on panustanud rohkemaga, genereerides oma jälgijatele huvitavat Woltiga haakuvat sisu. Tema pühendumus on märkimisväärne ja Wolti poolt hinnatud.

Doris Rozdestvenski, Wolt Eesti

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Meie koostöö marimelli blogiga on alati sujunud väga hästi. Peame oma väikeses ettevõttes väga oluliseks, et toodete postitus ei ole kirjutatud lihtsalt kopi-paste vormis, vaid autor jagab oma reaalset kogemust ja teame, et Mari-Leen räägib asjadest alati ausalt. Kõikidest kokkulepitud kuupäevadest on alati kinni peetud, meie koostöös ei ole esinenud mitte ühtegi viperust või ebakõla. Peame väga oluliseks, et blogijad on pakkunud alati ka ise välja uusi lahendusi ja oma mõtteid. Sooduskoodi kasutamise järgi on näha, et oleme valinud koostöö jaoks väga õige blogi 🙂

Kristi Värik, Linea Shop

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Koostöö marimelliga algas paar aastat tagasi, kui ta otsis enda pojale Didriksonsi kombet ja sattus D-weari e-poodi ning ühtlasi ka meie stuudiosse. Nii saime tuttavaks.

Esimesel korral postitas ta lihtsalt oma blogisse vahvaid pilte ägedas rohelises kombes möllavast Hedonist, mille peale saime nii mõnegi maili, sisuga: “Meil on ka tarvis seda Hedoni rohelist kombet.” :)

Nüüd uuel talvehooajal otsisime tuttavaid, kelle lapsed katsetaksid uusi Didriksonsi helkur tooteid. Siiani oleme kõik kombed, mütsid, kummikud, sallid, fliisid jne enda laste peal katsetanud aga nemad on nüüd vahepeal nii suureks kasvanud, et päris sellist korraliku “lasteaias trööpamise” kogemust me neilt enam ei saa. Tootevalikusse oleme aga alati võtnud eranditult ainult need tooted, mis on meie enda laste korraliku trööpamise üle elanud.

Pakkusime marimellile, kas Hedon oleks nõus seda komplekti katsetama. Otsisime kedagi, kes annaks ausat tagasisidet. Ta oli nõus ja ühtlasi tekitasime marimelli blogi lugejatele sooduskoodi, mida on tublisti kasutatud ja usun, et tänu marimellile on meie e-poe olemasolust teada saanud palju uusi potentsiaalseid kliente. Meile sobib tema postituste stiil – ilus, lihte ja kõik oluline saab alati öeldud. Kindlasti soovime koostööd jätkata.

Aitäh, marimell, toreda koostöö eest!

Kristiina Kaimer, Didriksonsi ametlik edasimüüja D-wear e-pood

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Koostöö osas saan jagada ainult kiidusõnu. Mari-Leen on hästi konkreetne ja kiire. Just viimane üllatas mind enim: soovitud video, mida ta lubas postitada tuli väga kiiresti ning ma ei pidanud talle postitamise osas mitmeid kordi meeldetuletusi tegema. Lisaks sain vahvaid pilte, mida sotsiaalmeedia kontodel jagada. Ka blogipostitus oli siiras ning meeldiv lugemine. Arvestades meie eelmisi kogemusi blogijatega, siis Mari-Leen tõstis blogijate lipu kõrgele masti tagasi :)

Käty Kuusemets, Speli Baltic Ltd.

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Analüüsisime oma turunduse numbreid ja tulemusi ning avastasime, et teie poolt tehtud blogipostitus tõi käidavust kodulehele juurde ja ei saaks öelda, et toodete vastu on vähe huvi ca 3-4 müüki päevas.

Indrek Suve, CBDkanep

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Koostöö marimelliga on pea poole aasta jooksul silmnähtavalt meie müüke ja tuntust kasvatanud – seda nii meie enda e-poes kui edasimüüjate puhul. Tagasisidet saame ka üritustel, kus kliendid toovad välja marimelli blogi ja meie toodete vahelise seose. Koostöö puhul on üks olulisemaid aspekte ka kommunikatsioon – marimell oskab partnerit hoida ja vajalikku lisaväärtust pakkuda. Aitäh! Soovitame!

Merit Võigemast, BonMerité looja

▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Koostöö marimell.eu-ga sujus väga hästi. Ootasin asjalikku, samas huumoriga pikitud blogipostitust minu ettevõtte toodete kohta ja seda ma ka sain. Tulemused olid igati rahuldavad. Soovitan!

Joonas Kõrm, Ecorun OÜ

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Koostöö marimelli blogiga ületas mu ootused, kuna tegemist on inimesega, kes peab kinni kõigist kokkulepetest, mis on tänapäeval muutunud haruldaseks. Tänu blogi kajastusele sain juurde palju uusi kliente.

Kena.ee

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Tahame kogu UpSteam meeskonna nimel tänada marimelli hea ja aldi koostöö eest! Kokkulepitu läks sujuvalt ja nägime pärast marimelli video üleslaadimist ka märkimisväärset tõusu kodulehe külastustes. Raske on meil küll mõõta, kui palju sealt äri juurde tuli, kuid oleme veendunud, et kui mitte otse, siis kaudselt saime arvukalt kliente juurde. Aitäh Teile!

Martin Kristerson, UpSteam

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Koostöö on olnud igati ootuspärane, isegi väga. Sisu on selline nagu ootasime-soovisime. Koostöö andis meie brändile tuntust juurde. Suur tänu Sulle!

Von Baer

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Koostöö sujus kenasti. Suhtlemine, nii e-maili teel kui ka silmast-silma, oli viisakas ja sõbralik. Peale Teie käiku tuli 9 infopäringut ja 4 broneeringut hammaste fotovalgenduse protseduurile. Aitäh Teile 🙂🌺

Helen Saarna, Heleni Ilustuudio

 ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Koostöö marimelliga sujus suurepäraselt, postitus oli hästi kirjutatud, see oli informatiivne ja pealkiri oli hästi valitud. Pildid olid ilusad, lisaks sain need ka endale kasutamiseks. Postituses oli kõik ilusasti lingitud ja võin kinnitada, et sisuturunduspostituse tellimine oli hea investeering.

Triinu Karolin, HOIA homespa

Saada meile päring