kontakt | koostöö

Tere tulemast Eesti ühte loetuimasse (pere)blogisse!

marimelli blogi on ühe pere veebikodu, mis on kasvatanud mõne aastaga endale lojaalse paarikümnetuhande silmapaariga jälgijaskonna.

Reklaamivõimalused marimelli kanalites:

Blogireklaam on võrreldes tradisioonilise meediaga palju soodsam ja efektiivsem. Blogijate populaarsus eeldab alati värsket ja asjakohast sisu. Blogid infokanalina on usaldusväärsed, sest lugeja samastab end blogijaga. Kajastamine blogides annab hoogu firma või toote leitavusele otsingumootorites. Ameerikas läbiviidud sotsiaalmeediauuringu kohaselt on blogipostituse iga kaks aastat, erinevalt näiteks Facebooki postitusest (5-8 tundi) või Instagrami postitusest (21 tundi).

Kuna meie blogi toetavad ka sotsiaalmeediakanalid – Instagramis @marimell.eu on 18 tuhat jälgijat ja Facebookis marimelli lehel  25 tuhat jälgija, siis saab reklaami meie kanalites kombineerida või teha seda just neis kanalites, kus teil parasjagu liiklust vaja on.

Hinnakiri on kliendipõhine, sest armastame teha kõikidele personaalseid pakkumisi olenevalt projektist.

Saada meile päring

Blogiturunduse eelised

Turundus sotsiaalmeedias (blogid, Facebook, Instagram jms) on soovitusturunduse alaliik. Tavalised inimesed jagavad sõprade ja keeleruumi mõistva maailmaga oma mõtteid, kogemusi, muresid ja rõõme. Eraisikutena tegeleme soovitamisega iga päev, ilma igasuguse tagamõtteta ning sellele isegi tähelepanu pööramata. Nähes head filmi, saadame sõbrad kinno; kui saame mõnes restoranis suurepärase teeninduse ja maitseelamuse, siis suuname sõbrad sinna.

Kuluefektiivne                       Blogijatega koostöö tegemine on tugevalt soodsam võrreldes traditsiooniliste reklaamikanalitega.

Kvaliteetne sisu                     Blogijate populaarsus ja jälgijaskonna suurus eeldab värsket, head ja asjakohast sisu. See on heaks lavaks blogiturunduses.

Usaldusväärsus                      Blogid infokanalina on jälgijaskonna jaoks usaldusväärsed. See usaldus kandub edasi tootesoovitustele.

Parem leitavus                       Kajastamine populaarsetes blogides ja muudes sotsiaalmeedia kanalites parandab firma või toote leitavust otsingumootorites.

Pikaajaline mõju                   Leitavus otsingusüsteemides on uue sisu lisandumisel akumuleeriva iseloomuga.

Mõõdetavus                           Blogiturundusest tulenev külastusstatistika on kergesti jälgitav.

Millton kommunikatsioonibüroo (endine) konsultant Birgit Rootsi kirjutas 2016 aasta juulis, et ettevõtete koostöö blogijatega kogub usinalt hoogu. “Sageli võimaldab blogide auditoorium sihtgruppi oluliselt paremini sihtida. Teiseks seisneb konkurentsitiheda äri puhul küsimus selles, kuidas suudetakse oma turunduskommunikatsiooni konkurentidest eristada. Koostöö blogijatega võimaldab konkurentidest eristuda ning see on sageli oluliselt kuluefektiivsem kui sisuturunduslahenduste kasutamine.“

Janne-Riin Sahkur on oma lõputöös „Blogiturunduse roll Eesti rõiva-ja tekstiilikaubanduses“ kirjutanud, et andes blogijale võimaluse oma tooteid või teenuseid reklaamida, muudab firma oma toote või teenuse otsimootoritest paremini leitavaks ja tõstab sellega oma veebilehe liiklust. Blogija jagab üldjuhul oma postitust ka mujal sotsiaalmeedias, firma jaoks tähendab see oluliselt laiemat auditooriumit.“

– Mitu keskpärast artiklit kaaluvad üles ühe väga hea artikli. Miks? Sest tihedus loeb. Tõstad tihedust 100%, tõstad efektiivsust 400%.

– Tõstad kodulehe külastatavust 120%.

– 81% inimestest teeb enne ostu sooritamist Internetis eeltööd.

– 77% kõigist interneti kasutajatest loevad blogisid.

– 70% tarbijatest õpib ettevõtet tundma pigem blogi kaudu ja mitte tänu reklaamidele.

– 61% tarbijatest on teinud oste, mis tulenesid blogipostitusest.

– blogipostituse eluiga on kaks aastat

Head blogid on nagu ajakirjad, mida järjepidevalt loetakse. Sotsiaalmeedia platvormide kommenteerimisvõimalused tõstavad firma toote või teenuse esile ja soodustavad dialoogi teket. Blogide lugejaskond teab ja usaldab blogijat ja seeläbi ka tema arvamust rohkem kui tavareklaami.

Soome PR-büroo Manifesto iga-aastases Blogibaromeetri uuringust tuli välja, et Eesti ettevõtted pöörduvad blogijate poole harva – vaid 38%. Soomes oli see näitaja 94%.i

Saada meile päring

Aastatega on koostööd tehtud enamike Eesti turundus- ja PR agentuuridega ning suurfirmadega nagu Samsung, Philips, LEGO, Go Travel, Vici, Kia, Valio jne.

Loe tagasisidet meie koostööpartneritelt!
Hinnapäringud, ettepanekud ja lisainfo: info@marimell.eu

Tosina aastaga on kogunenud meile märkimisväärne kogus koostööpartnereid, kellega oleme erinevatel viisidel koostööd teinud. Tule liitu nendega!

Saada meile päring

marimelli blogi haldab BLOGEST OÜ (registrikood: 14318160)