kontakt | koostöö

Tere tulemast Eesti ühte loetuimasse blogisse!

marimelli blogi on ühe pere veebikodu, mis on kasvatanud mõne aastaga endale lojaalse paarikümnetuhande silmapaariga jälgijaskonna.

marimell kui selline tekkis aastal 2008, mil Mari-Leenust ja Meelisest sai ühine tiim (kirjutav ja pildistav), kes hakkas tegema koos- ja kaastöid erinevate firmade ja meediaväljaannetega.

Meie eesmärgiks pole kunagi olnud noppida Kuldmune, vaid viia tooted ja teenused tarbijateni.

marimelli blogi jälgib tuhandeid silmapaare

Kui 2007 aastal külastas Eesti kõige populaarsemat blogi kolme kuuga 7000 inimest, siis täna on see vaid tundide küsimus, et selline lugevus ühele postitusele saada. marimelli blogi külastab nädalas keskmiselt 13 000 unikaalset kasutajat. Facebookis jälgib marimelli üle 18 000 inimese ja Instagramis üle 7000 inimese.

60% lugejatest on vanuses 25-34 aastat; 91% naised; 64% Tallinnast; 15% muudest suurtest linnadest (Tartu, Pärnu, Helsingi); suuremal osal lugejatest on laps(ed); sissetulek 1200+€ kuus.

Millised on reklaamivõimalused marimelli blogis?

Reklaampostitus ehk blogipostitus on nagu reklaamikanal, kuid võrrelduna traditsioonilise meediaga palju soodsam ja efektiivsem. Blogides toodete või teenuste soovitamine on mõjusam. Loe lähemalt.

Sisuturunduspostitus marimelli blogis (sotsiaalmeedias on soovitus- ja arvustusturundus saanud tõsiseltvõetavaks ärimudeliks. HubSpoti 2016. aasta statistika kohaselt on just blogi sisu loomine 60% turundajate jaoks sisuturunduse osas prioriteediks ning blogiturundusse panustavad ettevõtted leiavad mitte panustajatest rohkem kliente.) Loe lähemalt.

Sotsiaalmeediapostitus (näiteks Instagramis või Facebookis) st. pikema tekstita reklaampostitus pildi/video näol.

Loosimismäng – ühine loosimine, firma poolt toode, marimelli poolt tekst ja loosimise korraldamine. Võimalus teha nii blogis kui mujal sotsiaalmeediakanalites.

Kampaaniakood – firma annab konkreetse sooduskoodi marimelli blogi jälgijatele.

Bänner blogi veerus – võimalus lisada oma reklaam marimelli blogi kodulehele.

Google ADsi (AdWordsi) kampaaniate loomine ja haldamine. Meelisel on tunnistus taskus ja hetkel haldab ta mitme firma Google ADsi. Loe lähemalt.

Hinnapäringud, ettepanekud ja lisainfo: info@marimell.eu

Nelja aastaga on kogunenud meile märkimisväärne kogus koostööpartnereid, kellega oleme erinevatel ülatoodud viisidel koostööd teinud. Tule liitu nendega ja teeme teisiti!

Saada meile päring

marimelli blogi haldab BLOGEST OÜ (registrikood: 14318160)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *