kontakt | koostöö

Tere tulemast Eesti ühte loetuimasse blogisse!

marimelli blogi on ühe pere veebikodu, mis on kasvatanud mõne aastaga endale lojaalse paarikümnetuhande silmapaariga jälgijaskonna.

2019 aastal külastati marimelli blogi ühtekokku ligi 3,5 miljonit korda! Blogi külastab iganädalaselt keskmiselt 20-25 tuhat unikaalset silmapaari. Instagramis on jälgijaid üle 11 tuhande ja Facebookis üle 19 tuhande. Need on meie nö tütarkanalid, kust suuname inimesi blogisse, kus on peamine liiklus ja sisu. 

Reklaamivõimalused marimelliga:

Blogireklaam on võrreldes tradisioonilise meediaga palju soodsam ja efektiivsem. Blogijate populaarsus eeldab alati värsket ja asjakohast sisu. Blogid infokanalina on usaldusväärsed, sest lugeja samastab end blogijaga. Kajastamine blogides annab hoogu firma või toote leitavusele otsingumootorites. Ameerikas läbiviidud sotsiaalmeediauuringu kohaselt on blogipostituse iga kaks aastat, erinevalt näiteks Facebooki postitusest (5-8 tundi) või Instagrami postitusest (21 tundi).

Hinnakiri on kliendipõhine, sest armastame teha kõikidele personaalseid pakkumisi olenevalt projektist.

Saada meile päring

Aastatega on koostööd tehtud enamike Eesti turundus- ja PR agentuuridega ning suurfirmadega nagu Samsung, Philips, LEGO, Go Travel, Vici, Kia, Valio jne.

Loe tagasisidet meie koostööpartneritelt!
Hinnapäringud, ettepanekud ja lisainfo: info@marimell.eu

Tosina aastaga on kogunenud meile märkimisväärne kogus koostööpartnereid, kellega oleme erinevatel viisidel koostööd teinud. Tule liitu nendega!

Saada meile päring

marimelli blogi haldab BLOGEST OÜ (registrikood: 14318160)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *