kontakt | koostöö

Tere tulemast Eesti ühte loetuimasse blogisse!

marimelli blogi on ühe pere veebikodu, mis on kasvatanud mõne aastaga endale lojaalse paarikümnetuhande silmapaariga jälgijaskonna.

2019 aastal külastati marimelli blogi ühtekokku ligi 2 miljonit korda! Blogi külastab iganädalaselt keskmiselt 15-20 tuhat unikaalset silmapaari. Instagramis on jälgijaid üle 11 tuhande ja Facebookis üle 19 tuhande. Need on meie nö tütarkanalid, kust suuname inimesi blogisse, kus on peamine liiklus ja sisu. 

Mari-Leen on ennekõike tuntud kui pereblogi marimell.eu looja ja peamine sisukirjutaja. Varasemalt on ta töötanud nii meedia- kui telemaastikul, toimetanud Õhtulehe veebi, erinevate veebiajakirjade portaale, toimetanud telesaateid („TNTV“, „Õhtusöök viiele“, „Tallinn-Monte Carlo ralli“) ja bloginud mitmel rindel. Alustades isikliku blogiga juba 2005 aastal, kui elas Saksamaal, on ta üks staažikamaid blogijaid Eestis. Sellele järgnesid tööelutelgitagustest pajatavad lood Õhtulehe veergudel, reisiblogid Aasiast ja Austraaliast ja 2014 suvel maandus ta täiesti oma pesas marimell.eu lehel.

Aastatega on koostööd tehtud enamike Eesti turundus- ja PR agentuuridega ning suurfirmadega nagu Samsung, Philips, LEGO, Go Travel, Vici, Kia, Valio jne.

Lisaks blogimisele haldab Mari-Leen mitme brändi sotsiaalmeediakontosid, teeb turundust madratsifirmale, korraldab erinevaid üritusi, fotosessioone, avamisi, näitusi ja pidusid. Kirjutab lugusid neile, kellel endal motivatsioonist puudu jääb ja suhtleb palju erinevate mõjutajatega (blogijad, instagrammerid, youtuberid) ja teeb nendega erinevate brändide alt koostöid.

Meie eesmärgiks pole kunagi olnud noppida kuldmune, vaid viia tooted ja teenused inimesteni.

Meelis on pereblogi marimell.eu teine tala, kelleta see blogi ainult Mari-Leenu käe all nii aktiivne ei oleks. Olles koos abikaasaga viimased viis aastat kirjutanud blogi, mis oma statistikalt hoiab teise loetuima blogi tiitlit Eestis, võib ta kindlalt väita, et teab kuidas inimesi enda lehele meelitada ja neile seal sisu pakkuda.

Olles sügavalt sees Eesti blogi- ja influencermaastikul teab Meelis täpselt öelda milliste sotsiaalmeedia mõjuisikutega tasub koostööd teha ning kuidas saada minimaalse raha eest maksimaalselt palju. Kellel on lojaalsed jälgijad, kellel ostetud ning kuidas see koostöö ühe firma ja mõjuisiku vahel täpselt välja peaks nägema.

Ta võib julgelt väita, et Eestis ei ole väga palju sotsiaalmeediatähti, kellega tal suuremal või väiksemal määral kokkupuudet poleks olnud.

Hetkel töötab Meelis lisaks blogimisele vabakutselise turunduse- ja kommunikatsioonijuhina, pakkudes teenust erinevatele ettevõtetele, luues neile kommunikatsioonistrateegiaid, nõustades digiturunduse vallas ja hallates nende Google ADs kampaaniaid.

Reklaamivõimalused marimelliga:

Blogireklaam on võrreldes tradisioonilise meediaga palju soodsam ja efektiivsem. Blogijate populaarsus eeldab alati värsket ja asjakohast sisu. Blogid infokanalina on usaldusväärsed, sest lugeja samastab end blogijaga. Kajastamine blogides annab hoogu firma või toote leitavusele otsingumootorites. Ameerikas läbiviidud sotsiaalmeediauuringu kohaselt on blogipostituse iga kaks aastat, erinevalt näiteks Facebooki postitusest (5-8 tundi) või Instagrami postitusest (21 tundi).

Hinnakiri alates 1.01.2020:
marimelli blogis on reklaam märgistatud teematrellidega #koostöö

Loe tagasisidet meie koostööpartneritelt!
Hinnapäringud, ettepanekud ja lisainfo: info@marimell.eu

Nelja aastaga on kogunenud meile märkimisväärne kogus koostööpartnereid, kellega oleme erinevatel ülatoodud viisidel koostööd teinud. Tule liitu nendega!

Saada meile päring

marimelli blogi haldab BLOGEST OÜ (registrikood: 14318160)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *