kontakt | koostöö

Tere tulemast Eesti ühte loetuimasse (pere)blogisse!

marimelli blogi on ühe pere veebikodu, mis on kasvatanud mõne aastaga endale lojaalse paarikümnetuhande silmapaariga jälgijaskonna.

Reklaamivõimalused marimelli kanalites:

Meie põhikanal on ikka seesama blogi, aga toetavate kanalitena kasutame nii Instagrami (20k jälgijat), Facebooki (25k jälgijat), TikTokki (7k jälgijat) kui ka YouTube’i (ca 100k vaatamist aastas, 71% neist ei ole meie subscriber). Suuname oma jälgijaid liikuma kõikide kanalite vahel, et tagada kliendile maksimaalne kaasatus.

94% turundajatest, kes on kasutanud influencerit oma kampaanias, tunnistasid Brit Mesipuu suunamudijate magistritöös, et nende kampaaniad on olnud tõhusad. Blogi- ja sotsiaalmeedia reklaam on võrreldes tradisioonilise meediaga palju soodsam ja efektiivsem. Blogijate populaarsus eeldab alati värsket ja asjakohast sisu. Blogid infokanalina on usaldusväärsed, sest lugeja samastab end blogijaga. Kajastamine blogides annab hoogu firma või toote leitavusele otsingumootorites. Ameerikas läbiviidud sotsiaalmeediauuringu kohaselt on blogipostituse iga kaks aastat, erinevalt näiteks Facebooki postitusest (5-8 tundi) või Instagrami postitusest (21 tundi).

Hinnakiri on kliendipõhine, sest fookus on tihti erinev – kes tahab fookuse panna SEOle, kes kodulehe külastatavusele, kes Instagrami konto jälgijate kasvule.

Saada meile päring

Loe tagasisidet meie koostööpartneritelt!

Blogiturunduse eelised

Turundus sotsiaalmeedias (blogid, Facebook, Instagram, TikTok jms) on üks soovitusturunduse alaliik. Me oleme tavalised inimesed nagu meie jälgijad, kellele jagame oma mõtteid, kogemusi, avastusi – nii nagu seda teed sina sõbrannaga, teeme meie seda oma jälgijatele – olgu selleks hea filmi, restoranikogemus või kreem, mille avastasime.

Kuluefektiivne                       Blogijatega koostöö tegemine on tugevalt soodsam võrreldes traditsiooniliste reklaamikanalitega.

Kvaliteetne sisu                     Blogijate populaarsus ja jälgijaskond eeldab värsket, head ja asjakohast sisu. See on heaks lavaks sotsiaalmeedia turunduses.

Usaldusväärsus                      Blogid infokanalina on jälgijaskonna jaoks usaldusväärsed. See usaldus kandub edasi tootesoovitustele.

Parem leitavus                       Kajastamine populaarsetes blogides ja muudes sotsiaalmeedia kanalites parandab firma või toote leitavust otsingumootorites.

Pikaajaline mõju                   Leitavus otsingusüsteemides on uue sisu lisandumisel akumuleeriva iseloomuga.

Mõõdetavus                           Blogiturundusest tulenev külastusstatistika on kergesti jälgitav.

Kas teadsid?

Meie enda läbiviidud küsitluses tunnistas 80% vastajatest, et on meie postituse peale teinud ostu. 19% tunnistas, et teeb seda igal kuul vähemalt paar korda.

– 81% inimestest googeldab enne ostu sooritamist

– 77% interneti kasutajatest loevad blogisid

– 70% tarbijatest õpib ettevõtet tundma läbi sotisaalmeedia ja suunamudijate, mitte reklaambänneritele

– 61% tarbijatest on teinud oste, mis tulenesid blogipostitusest

– blogipostituse eluiga on kaks aastat

Head blogid on nagu ajakirjad, mida järjepidevalt loetakse. Sotsiaalmeedia platvormide kommenteerimisvõimalused tõstavad firma toote või teenuse esile ja soodustavad dialoogi teket. Blogide lugejaskond teab ja usaldab blogijat ja seeläbi ka tema arvamust rohkem kui tavareklaami.

Aastatega on koostööd tehtud enamike Eesti turundus- ja PR agentuuridega ning suurfirmadega nagu Samsung, Philips, LEGO, Go Travel, Vici, Kia, Valio jne. Tule liitu nendega!

Saada meile päring

marimelli blogi haldab BLOGEST OÜ (registrikood: 14318160)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga