#elulineblogi

Silk’n Glide Xpress in process…

Nagu te teate, siis saatis Hairfree mulle kingituseks Silk’n Glide Xpress 300.000 fotoepilaatori, et ma seda testiks ja oma kogemusi teiega jagaks. Kui ma nüüd üdini aus olen, siis – ma saan aru, et see on kingitus ja ma peaksin nagu kirjutama, et “ooo, imeline masin”, aga nad tahavad kõike kogu aeg kontrollida ja kõike üle lugeda jne… Mulle selline lähenemine väga ei meeldi.

Seegi postitus on nendega kooskõlastamata ehk üdini aus :)

Sain kingituse, tore, testin, tore, aga ikka nii, nagu mina heaks arvan, kirjutan siis kui aega on, mitte ei pane mingit räiget plaani paika, eks? Ühesõnaga, olen nüüdseks kasutanud seda veits vähem kui kaks kuud. Mis on muutunud, kas ma olen karvavaba?


Olen teinud kõike selle mobiiliäpi järgi ja mu jalgadel on vähem karvu, kuid karvavaba ma kindlasti veel pole. Sinna läheb omajagu veel ilmselt aega. Olengi aru saanud, et kogu protsessi pikkus on umbes kuus kuud, siis peaksids kõik karvanööpsud eemaldatud olema ja siis võib teha seda umbes korra kvartalis, et tulemust hoida.

Kuigi kommentaaridest lugesin ma, et ühte kohta tuleks 2-3x “skännida” ning kiirema tulemuse saamiseks võib tõesti tekkida kiusatus seda teha, siis kasutusjuhend antud tootele ütleb: „Ärge käsitlege ühel sessioonil sama piirkonda enam kui üks kord. Vastasel juhul suureneb kõrvalnähtude oht.” Seega, varun vargsi kannatust ja loodan, et sünnipäevaks olen karvavaba, või no vähemalt karvavabam :D

Üks asi, mis aga minu meelest tõele ei vasta, on see, et 20 minutiga jõuaks terve keha üle käia. Võib-olla saab seda esimese tasemega tehes, aga mulle pakkus äpp taseme 4 välja, ja see on üsna nö aeglane. Sellega kulub jalgade peale ainuüksi 20 minutit. Ilmselt kulubki kõrgemal tasemel välgu laadimiseks kauem aega. Ei tea. Aga samas peaks see “kangem” olema ja paremini mõjuma?! :)

Tavaliselt käin ma pesus ja teen ma full body raseerimise, aga nüüd olen jätnud jalad tegemata, et ka ise seda tulemust paremini näha. Ja no märgata on, et karvu on tunduvalt vähem. Pilte ma lisama ei hakka, suht creepy :D

Eks ma jätkan oma teekonda, sest asi ilmselgelt toimib. Kes tahab ka jalad, käed, selja vms siledaks saada, siis hetkel neil see sama fotoepilaator sooduspakkumises. Tšekka siit!

16 thoughts on “Silk’n Glide Xpress in process…

  1. Ma arvan, et kui mul oleks vaba raha, siis ma ostaks küll. Sest karvavabana on ikka lihtsam elu. Ja ma tegelikult olin neid mõnda aega juba vaadanud, aga ei teadnud, millist võtta, millist jätta.. Ja siis kukkus sülle see kingitus. Ma ei oska teistega võrrelda vms, aga see toimib.

 1. Ja mind just huvitas, misasi see fotoepilaator on. Kuidas see fotode epileerimine käib? Kuid kuna nüüd nägin, et see on mõeldud hoopis karvade eemaldamiseks, mida mina ei tee, peale juuste lõikamise loomulikult, siis olen pettunud. Sest tõesti mulle jäi mulje, et see vidin on kuidagi piltide töötlemisega seotud. :D

  1. kaire, sa kasutad ju tavalist epilaatorit, mitte fotoepilaatorit!

   lisaks soovitaksin sul heaga blogi fondi ära muuta, selline sirgeldus küll kedagi lugema ei kutsu.

 2. Ma ostsin mõni aeg tagasi endale ka selle masina, aga olen siiani kasutamisega natukene jännis. Ma ei saa aru, et miks sealt pidevalt neid tugevamaid “punaseid ” sähvatusi ei tule või kuidas tuleks seda nuppu siis vajutada või all hoida, et neid saada? pole viitsinud googeldada ja abi otsida ka…

 3. Tundub, et hind ja kvaliteet on siis tasakaalus? Aga oskate öelda, kas seda võib kasutada nt ka näopiirkonnas? Ja kas sessioonide vahepeal ei tohi üldse raseerida?

  1. Vahepeal tohib ikka raseerida :)
   Näo osas vaata kodukalt, ma peast ei tea..

  2. Tere!
   Seda fotoepilaatorit tohib kasutada ka näol. Raseerimine sessioonide vahepeal on samuti lubatud.

Comments are closed.