Sokisahtlis šoppamas

Facebook teatas juba eile, et Sokisahtlis on megasoodsad pakkumised, eile õhtul viskasin kiire pilgu peale, täna otsustasin siis tellimuseni ka jõuda.

Mulle on alati mulje jäänud, kuskil Kristiines sinna poodi sisse astudes, et tegemist on hirmus kalli kohaga, praegu netipoest hindu vaadates, polnudki hullu midagi.

Nagu näha, pean ma oma sõnu sööma, sest kunagi ma arvasin, et mingeid rasedasukkpükse mul küll vaja ei lähe, sukad ju venivad. No ma ostsin endale Soomest ettenägelikult ühed lahedad triibulised sukkpüksid XL, need tõesti ulatuvad hetkel üle kõhu ja on seejuures mugavad, aga… Säärest on nad mulle megapikad. Proovin nüüd Sokisahtli rasedatele mõeldud sukkpükse enda suuruses. Vaatab, mis saab.

Ja kuna mul endal midagi vaja pole, või no ma ikka leian alati tee beebiasjadeni, siis tellisin ühed eriti nunnud väiksed sokid, siis ühed “armastan emmet” sokid ja ühed sukkpüksid (hahaha, ma just avastasin, kui linki tahtsin kopida, et need on tüdrukute omad :D).

emme
foto: Sokisahtel.ee

Meelisele tellisin ühed naljakad jõulusokid ja ühe karbitäie värvilisi sokke.

IMG_5949
foto: Sokisahtel.ee

Ja no kuna ma seal beebiasjades juba olin, siis ei jäänud mulle märkamatuks ka beebitüdrukutele mõeldud asjad – kellel jõulubeebi tulemas, siis need põlvikud on küll nagu väikse päkapiku omad ja need sukkpüksid ostaks ma pojale ka (no tegelt ei ostaks), need on nii nunnud :) ja need seentega sukkpüksid on ka meganummarid.

Tore, pärast seda tellimust otsustasin ma veel rasedapesu ka osta (loe siit! ma sain teada, et mingi uudne materjal aitab rasedusarmide vastu…)

Samal teemal

1 Comment

Comments are closed.