#reisiblogid

Soovita hotelli Türgis, kust reisikindlustus võtta aka olen vabatahtlik reisikonsultant

Hooaeg on jälle alanud, mu postkasti tuleb päevas vähemalt üks kiri: kuule, mis hotelli sa Türgis soovitad ja me mõtlesime Bulgaariasse minna.. Te reisite nii palju, sa raudselt tead, mis reisikindlustust võtta ja kust seda osta jne. Ma olen nagu vabatahtlik reisikonsultant, aga samas nii äge, et te meid usaldate ja tõesti, võite kindlad olla, et jama ma ei soovita teile.

Mina pean jälle Liisi kiitma. Mina ei tea midagi. Ma olen kõik oma reisialased teadmised viimastel aastatel teda usaldades saanud. Ma olen läinud mugavaks ja usaldavaks. Kui mul varem oli “mingi suvaline panga kindlustus, mis krediitkaardiga kaasnes”, siis kui see aastane läbi sai, tuli Covid ja uut ma ei teinud.

Nagu meie reisidel kombeks, tulevad nad üsna tihti viimasel minutil (viimase Türgi reisi ostsin teisipäeval, et reedel lennata.. Igal sajal juhul, läksime me eelmise aasta kevadel Egiptusesse ja Liis küsis – kas sul reisikindlustus on? Ja ma pidin tõdema, et ups, ei ole. Tema siis soovitas mulle Salva Kindlustust, kes toona ainsana pakkus Covid-kaitsega kindlustust. Mõeldud-tehtud. Tegime esialgu selle reisi jaoks, aga kuna me reisi pikendasime, kirjutasin neile, et oleks vaja ka kindlustust pikendada ja kuna siis juba tundus see summa selline, et maksa jälle 90€, selle asemel, et maksta 400€ ja saada terve aasta, ütlesingi, et teeme aastaks. Kui see nüüd kevadel läbi sai, pikendasin uuesti aastaks.

Sel aastal Tais käies ma vaatasin, palju meie perele maksaks reisikindlustus (samad tingimused, et covid kaitse, tervisekahjud (miljonile kusjuures!), reisitõrked (palaviku pärast reisi katkestamine käib ka muuseas siia alla!) ja pagas) maksab sama palju kui meie aastane! Nii, et.. totaalne win meile! Ma soovitan alati reisides kindlustus teha (ka siis kui reisid kasvõi Lätti või Leetu), never know mis juhtuda võib. Lisame siia juurde, et olen selle aastasega reisinud juba veel Türgis, Tenerifel, Itaalias.. Totaalne rahasääst ja ma ütleks isegi hea investeering. On see mugavus või laiskus, aga nii hea on kui see reisikindlustus olemas on. Saad kasvõi homme päev lennata, ilma et peaksid muretsema, mis saab siis kui öösel tuleb palavik või lend ära peaks jääma.

Ma pean tunnistama, et need teie kirjad on ajanud mulle KOHUTAVA reisiisu jälle peale. Mõtlen õudusega, et tulevikus saab reisida ainult koolivaheaegadel kui hinnad on laes ja enne kooli võiks ju kuskil ära käia. Ma muidugi ei saa lubada, et me jälle Türki ei lähe, kuigi tahaks Kreekasse.. Käisime just Go Traveli peol ja Liisiga suheldes sain aru, et hinnad on ka koolivaheajavälisel ajal nii lakke lennanud, et.. “Ma müün šampanjat, mitte saia” ütles ta tabavalt.

Öelge teie, kuhu me võiksime augustis minna enne kooli, et Hedon saaks veel mõnusa boosti, et koolile mõnuga vastu minna!

Ma loosin kõikide kommenteerijate vahel välja ühe üllatuspaki, sest äkki saamegi siit mingi megahea idee! :)

56 thoughts on “Soovita hotelli Türgis, kust reisikindlustus võtta aka olen vabatahtlik reisikonsultant

  1. Jessuke – ma ikka ei saanud tükk aega pealkirjast aru :)) et Türgi hotell, kust kindlustus võtta siis sain aru, et need on komaga eraldatud kaks erinevat asja.. enivei, minge Maltale näiteks või kuskile Lõuna-Prantsusmaale. Samas lastele on ikka see Türgi kindla peale minek – sun and fun to the max, hind ja kvaliteet paigas.. Kreeka hotellides pole lastele selliseid veeparke ja tegevusi nagu Türgis kohtab. Me teeme ka suvel alati ühe Türgi just lapse pärast.

Comments are closed.