Tai reisi hindadest

Idee Taisse minna küpses mu peas 282 päeva enne mu sünnipäeva ehk juba 19. mail, kui tegin Facebooki sünnipäeva jaoks ürituse ja andsin sõpradele teada, et maksku mis maksab, ma ootan neid enda sünnipäevale – Phuketil. Kutsutud sai palju inimesi, kellele ütlesin otse, et kingitust ei taha, aga mõnus mälestus oleks sellegipoolest oma 35s nendega koos vastu võtta. Hakaku aga aegsast puhkuseplaane tegema.

Minu õnneks on nii mõnigi juba plaanid ära teinud ja tulemas :)

Vaikselt hakkasime kohe hindu vaatama, et kas ja millal mõni hea pakkumine silma jääb… meie eelarve oli nagu ikka 3000€ – lennud oleme arvestanud saada 1000-1200€ eest maksimum, üle 595€ per nägu ma lennu eest ei maksa! ja hotellid oleme arvestanud 200-800€ oleneb mitmes linnas peatume, aga proovime mahtuda lendude-hotellidega 1500€ sisse kahele ja pool eelarvest jääks raiskamiseks.

Tänaseks on reis peaaegu, et paigas. Reisini on 140 päeva!

Helsingi -Doha-Bangkok ja Phuket-Doha-Helsingi 435€ ostsime piletid 242 päeva enne väljalendu ehk juba 12. juunil. Lendame Qatar Airwaysiga.

Hotell Bangkokis kaheks ööks on hetkel broneerimata. Soovitusi võite soojalt jagada, et kus ja miks oleks hea. Vaatame jätkuvalt ka Airbnb’d, kusjuures seal on mul tänu teile jälle raha kogunenud. Teie saate 21€ soodukat, kui minu lingi kaudu bronnite ja mina 13€ krediiti kui teie ära ööbinud olete. Seega, võite soovitada ka mõnd korterit, kui olete selle variandi kasuks Bangkokis otsustanud.

Transfeer Bangkoki lennujaamast Pattaya sadamasse, sest järgmiseks peatuspunktiks on meil Koh Samet, maksab mõni eur. Ilmselt ei hakka me raha raiskama mingi takso peale (mis maksab umbes 40€), vaid võtame bussi, sõit kestab kolm tundi ja buss läheb otse sadamasse, aga maksab 4,20€. Lisaks siis laevapilet 1,25€ või 3,75€ – olenevalt, kas tahame minna suure laevaga 40 minti või kiirpaadiga 10 minti. Lisaks tuleb maksta 5€ nö maaleminekumaksu.

Hotell  Koh Sametil kaheks ööks on hetkel broneerimata. Võite taas soovitusi jagada, kuna oleme minemas esimest korda.

Hotell 4* Pattayal neljaks ööks 65€, broneerisime 183 päeva enne reisi ehk 9. augustil, lihtsalt kuna oli hea pakkumine (kamoon, neli ööd ja kahele 65€!) ja maksmine alles kohapeal. Kui peaksime midagi veel paremat leidma, siis ilmselt vahetame. Seega, kui teil on soovitusi, kus Pattayal elada (et oleks nagu Phuketi Bangla), siis soovitage. Tahaks elada seal, kus on pidu. Randa saab sõita.

Transfeer Pattaya hotellist lennujaama maksab umbes 25€.

Siselend Pattayalt Phuketile 24€ nägu. Ostsime ära 22. augustil. Sest oli jälle PRICEALERT!

Transfeer Phuketi lennujaamast hotelli 25€.

Hotell 4* Phuketil seitsmeks ööks 185€, broneerisime 182 päeva enne reisi ehk 10. augustil. Oleme seal varem ööbinud, teame mida oodata. Hind oli hea.

Kokku per nägu hetkel kulunud umbes 600 eurot lendudele ja hotellidele, siia lisandub siis kaks ööbimist veel. Eelarvest on alles 150€ per nägu ja kindlalt mahume nö eelarvesse.

PS! Ma meelega ei linkinud praegu meie hotelle, mis meil broneeritud, sest ma ei taha, et keegi ütleks, et see on täis saast, ärge minge. Arvamused on nii erinevad. Me oleme suht vähenõudlikud sellisel reisil ja ma ei taha kahtlema hakata ja sada korda bronne vahetada. Pärast reisi lingin ja kirjutan meie arvamuse neist kohtadest. 

Kuidas teie üldse reise planeerite? Sebite ja otsite, guugeldate ja võrdlete, vaatate ja mõõdate ise kaardil silma või eelistate paketikat, kus kõik on juba teie eest kokku pandud?

17 thoughts on “Tai reisi hindadest

 1. Ma olen ka praegu Tai reisi planeerimas. Kaks lendu ja kolm hotelli vaja veel bronnida, tegelen alles otsimisega :-D
  Küsimus- kus ja kuidas sa transfeere otsid/bookid?

  1. Ostame kohapealt. Kõik asjad liiguvad ju seal kogu aeg, mis ma neist ette bronnin. Lennujaama transfeeri all mõtlen tegelikult ikka taksot :) Phuketi lennujaamas kohe taksopeatus, taximeetriga 500-800 bahti. Mis ma sellest ette bronnin. Hotelli poolt pakutud transfeer tavaliselt 1000-1200.

 2. Oh, sa ajad oma Tai postitustega mullegi isu peale. Kuigi peale viimast Tai reisi arvasin, et mitu aastat ei tule, et vaataks ka mujale. Ometi taban ennast tihti siiakanti lennupileteid kiikamast ja sinu postitus annab veel hoogu :)

  1. No meil sama seis. Me nüüd otsustasime, et seni kuni veel ilma Hedonita reisime, käime Tais, siis kui Hedoni kaasa võtame.. Käime korra veel Tais ja siis hakkame mujale minema. Ma imestan, et me Meelisega olime nõus teiste õhtusel Pattayale minema :D Sest me ikka Phuketi usku. Aga no tšekime ära.

 3. Vaadake,et Pattayal shokki ei saa :D sest see area kus pidu ja trall, on rand masendav, kogu info on igalpool kas thai keeles ( väga tore,sest see ju tai ongi ) ja vene keeles, ei mingit inglise keelt …isegi venekeelsed laulud rõkkasid üle peaotänava -no like ja Phuketiga ei anna seda linna üldse võrrelda…Minge ja veenduge ise ;) ;) Eile oli Estraveli kodulehel , ka lennufrima enda kodulehel Aeroflot ( te lennunduse kvaliteeti taga ei aja,lendate sellega ,mis soodsam :D ) tallin -moskva-phuket -moskva -tallinn piletid per face 360 eur ja alla natuke ka , oleneb kellaaegadest ,mil tallinast start

  1. Ma olen kuulnud jah, et a) pattaya on tõeline seksiparadiis b) venekeelne c) rand ei kõlba kuskile
   Oleme valmis. Randa ma saan aru, tuleb teise otsa sõita või siis elada seal kus ilus rand ja tulla peole. Eks me vaatame, mis saama hakkab :)

 4. Lennupiletite ( Aeroflot ) hinnad olid ajavahemikus november, detsember, jaanuar 2017/2018

 5. Hei! Olen ise Kariibide kandi usku ja hing kisub sinna peale korduvaid käimisi. Seekord aga plaanitud Aasia – Tai, ka veebruaris, sünnipäevaks. Siit blogist jäi meelde, et Bangkokis on must be katusebasseiniga ja vaatega hotell. Nii tegingi, valisin Amara Bangkok ning Sinu kunagisel soovitusel kiri otse hotelli. algselt tuli sama pakkumine nagu Genius tasemel Bookingus. Tänasin viisakalt. Ja seepeale sain parema pakkumise. Club tuba (sh hommikusöök, päevasnack ja igasugu muu pudipadi..) umbes 190 eurot kahele (praegu bookingu Genius 241 eurot). Pole küll ulme allahindlus, aga hotelli arvustus hea, vajalikud lisad olemas ja tegelikult on see vaid 2 ööne peatus aklimatiseerumiskes , sünnipäeva tähistamiseks ja siis edasi põhjapoole ja pärast rannapuhkusele Koh Changil.

 6. Kui rikkus mind tabab, siis ma palkaks vist sind oma puhkuse korraldajaks. Ma olen ilmselt jube mugav ja laisk ja miskõik veel aga see kõik tundub hiinakeel :)

  1. Mõtlesin just sama asja. Ma ei reisi, sest ei oska planeerida (no muidugi raha võiks ka selleks rohkem olla). Nii hea oleks kui keegi ära planeeriks kõik sellised asjad.

  2. No kui mulle kirjutada, eks ma aitan. Aga arvestades varasemat kogemust, võiks teil ka kindel plaan reisida olla. Ma ei ole reisiagent, kellel palk nagunii jookseb kui ma seda reisi teile kokku panen, seega ma ausalt ei viitsi oma aega raisata, et teile mingi megeahea kombo kokku otsida ja siis te ütlete, et tänks, aga me lähme hoopis Balile :D paar korda on juhtunud, siis tahaks küll karjuda :D

 7. Ise plaanin ka Tai piletid lähipäevil ära osta. Minek kolmeks nädalaks, lennupiletid tunduvad suht ok hinnaga hetkel. Õnneks majutusele raha ei lähe, kuti vanematel on maja seal, aga kuna pole varasemalt käinud, ei oska üldse praegu arvestada, kui palju raha toidule umbes läheb selle ajaga.
  Kunagi enda arust nägin, et Teil olid kõik Tai postitused ühes kohas, kus oli ka väljas söömise hindadest/shoppmisest jne kirjutatud. Praegu aga ei leia seda kohta üles, kas võib olla, et äkki telefonis seda ei näe?

 8. Veel üks küsimus.. Enne Tai reisi vaktsineerite ka end? Mis vaktsiinid? Pole euroopast väljas käinud varem ja ennast vaktsineerinud ka pole – vist peaks enne Tai reisi?
  + reisikindlustus. Teete? oskate soovitada kust kõige parema hinnaga saab?

Comments are closed.