#elulineblogi

Väike puhkus palmi all? Oh, ei, saaks Tallinnastki minema!

Me juba vähemalt kuu aega peame Kadriga plaani, et pakime tited autosse ja lähme spaasse. Lihtsalt niisama riläxima ja ujuma ja olema.

Ega me korralikult mingeid pakette või pakkumisi pole vaadanud, aga täna tuli mingi Cherry pakkumine Päikest täis puhkus Dubais ja Abu Dhabis 699€ (link!) ja siis ma sinna lehele juba sattusin ja mõtlesin, et tšekkan, mis nad Eestimaal ka pakuvad.

Ükspäev kirjutas mulle ka üks lugeja, et soovitab Pärnus minna Kurgo Villasse, et hetkel ka Cherrys hea hinnaga müügil – suvine puhkusepalett Pärnus Kurgo Villas 59€ (link!) On keegi käinud, oskab midagi rääkida?

Hetkel on pakkumises veel ka Saaremaa – lossipargi südames olevasse Kuursaali saab minna 79€ eest, selle raha eest saab magada ja süüa ja isegi kaheks tunniks jalgrattad laenutada. Muidugi voucheri kirjelduses olev restorani Ku-Kuu kirjeldus ajab suu vett jooksma. “Igahommikune turulkäik toob lauale Saaremaa kõige rikkalikuma valiku värskest kalast valmistatud roogadest; rikkaliku koogileti täidavad igal hommikul hõrgutistega restorani agarad kondiitrid…“ Mmmm…

Teine variant oleks minna ka Kaali kraatri äärde chillima 59€ eest (link!) – üheöine pakett sisaldab lisaks õhtusöögile ja saunale ka soodushinnaga massaaži ja erinevaid muuseumide pileteid. Aga üheks ööks Saaremaale sõita on nigu nats niru.

Variant oleks minna ka 44.90€ eest Pärnumaal Hiiekivi turismitallu (link!) ja kuigi seal saab selle raha eest lisaks hommikusöögile ja majutusele ka rikkaliku õhtusöögi ja paadisõidu ja kaks tundi püstkojasaunas lustida, siis lastega vist sinna ei lähe. Teab keegi? On käinud?

Sakasse saab ka spaasse minna 79€ eest (link!) Ma sinna muidugi kolmandat korda tagasi ei kipu.

Ja alati jääb alles “vana hea ja lähedal” Rakvere Aqva Spa, kes korraldab 2. juulil välkmüügi ja kaheinimese tuba koos hommikusöögi ja saunade-veekeskuse ja jõulsaali kasutamisega on saadaval alates 59€st (rohkem infot siin!). Aga tahaks mingit muud lahedat kohta avastada. Kus teie käinud olete ja megarahule jäänud? Arvestage, et meil on ka kaks titte + üks kuueaastane võib-olla.

15 thoughts on “Väike puhkus palmi all? Oh, ei, saaks Tallinnastki minema!

 1. Ma olen Kurgo villas käinud ja ma ei ütleks et seal mingi megaäge oli. Suht mõttetu ja tavaline pleiss. Magamiseks ajab asja ära..

 2. Mina käisin mai alguses Kurgo villas.
  Ei olnud mingi luks koht. Selline tavaline, saab ööd ilusti veeta, aga mingit luksust seal ei olnud. Lastega minnes valiks pigem teise koha :)

 3. Kuna olen ka ikka püüdnud erinevaid eesti SPA-sid külastada, siis kõige enam mulle ja meie perele meeldivad on olnud: Grand Rose SPA Saaremaal – hubane, mõnus, õdus ja ka väikelapsega/imikuga hea (esimene kord käsisime, kui laps oli ca 9 kuune). Teine lemmik on Viimsi SPA, aga seal parem suuremate lastega. Kolmas koht kuulub Laulasmaale – vähemalt mulle meeldis. Ainult söögiga seal kehvasti – kuigi restoran sai mingil aastal “Hõbelusika” tunnustuse, siis ei tundunud väga hea (aga võibolla oli kokal kehv päev või valisime vale(d) söögid). Aga meeldis see, et olemas võimalus olla ka mererannas ja mändide all. Lisaks siis SPA osa.

  Rakvere AQUA ka muidugi hea, aga seal Te ka juba käinud.

  No ja kui kaugemale nurka vaadata, siis käinud veel Värskas, kus hinna-kvaliteedi suhe on suhteliselt hästi paigas. Ainult tuleb läbi mõelda, mida Sa täpselt tahad ja siis sellest lähtuvalt valida, millises majas ööbida (kas Veekeskuse majas või Sanatooriumi majas).

  Aga muidugi on veel palju avastamata kohti ja käimata SPAsid. Ja neid, kus kogemused kehvemad või enam tagasi minna ei taha.

 4. Kahtlustan, et sellise hinnaklassiga need Dubai ja Abu Dhabi reisi hotellid on lihtsalt mitte elavatad. Ise vaatasin aasta tagasi neid reise ja hotellide valikut ja näiteks need odavamad hotellid, mida meie Eesti reisikorraldajad pakuvad sellesse riiki, on lihtsalt peldikud. Õudne.

 5. Me käisime eelmine nv Narva Jõesuus. Hotelliveebis soodukaid ka, aga u 79€ kanti. Aga superilus rand ja muidu ja põnev.

 6. Sellest nimekirjast kuursaali toidud..tõesti üli head. Lisaks on igapäev päevamenüüs erinev kala, mis läheb üli kiiresti kaubaks. Kui õde seal töötas siis mitte kalasööjast sai kalasööja :)

 7. Olen käinud Kurgo Villas, ööbisime presidendi sviidis, väga äge oli ja see tuba oli super lux! Samas näitas omanik meile ka teise tube ja no täiesti tavaline…. Asukoht muidugi Pärnus super!!! (Va see, et maja taga asub staadion, kus hommikust õhtuni mingi möll käis)

  Kuressaare Kuursaali soovitan väga! Asukoht taas imeline, suvel lausa ideaalne. KuKuu toidud ongi sama imelised kui seal kirjelduses ja saarlasena muidugi pooldan ikka ilusat Saaremaad :)

  1. Hetkel möllu ei käi, sest staadion on maha lammutatud. Asukoht päris mõnus privaatne, eemal suurest kärast, aga samas kõrval tänavas pmst on rand. Aga jah, Kurgol on ka maailmaparim restoran Piparmünt, kuhu soovitan minna. Aastake tagasi avasid ja juba 50 parima resto hulgas. Ja noh, suvi, Pärnu. Vaieldamatult mõnusaim kombo :)

 8. Pärnumaa Hiiekivi turismitalu on mõne km kaugusel mu kodukohast, sinna saab lastega minna küll, väga vaikne ja rahulik koht.

 9. Kõige luksuslikum spa, kus ma siiani käinud olen, on olnud Noorus Narva-Jõesuus. Võrratu. Ei saa vastu sellele gospa ega Aqva spa. Soovitan väga

Comments are closed.