VIDEO: kas kirglikku seksi saab planeerida?

Tegime reede õhtul (seksi)laivi, kus meil oli külas (vali ise eesliide: gigolo, seksijumal, muusik, kirjanik, suhteekspert, standup koomik) Margus Vaher, kellega paljastasime üksteise seksiäpardusi ja rääkisime erinevatel suhteteemadel.

Ma tunnen Margust.. ma ei tea kui kaua. Proovisime laivis meenutada meie tutvuse algust, aga ei tea. Tunneme ühesõnaga aastaid ja mulle on alati jäänud temast mulje kui sellisest mehest, kelle jaoks naine on A&O, seks kestab tunde, naise orgasm on alati esikohal – sellisena on ta jäänud mulle meelde oma vestlusõhtutelt. Rääkisime sellest ka laivis, et kuidas ta selleni jõudis, et diibist muusikust sai seksiekspert…

Aga kaks asja, millele ma täna hommikul voodis pikutades eilsele laivile mõeldes mõtlesin ja millest ma pikemalt kirjutada tahan on aga hoopis see, et Margus nagu veidi naeris mu üle kui ma ütlesin, et ma pigem kasutan lapse kodus olles kähkuka jaoks vibraatorit kui ootan millal ükskord seksi saab, laps õue/pessu/ekraani ette läheb ja teine asi millele ma hommikul voodis ärgates (kusjuures pärast seksi!) mõtlesin, et miks mulle Jesper Parve meeldib, kui ta on absoluutselt risti vastupidine mehele, kes mulle meeldida võiks.

#kingitus

Ühesõnaga, kui laivis tulid teemaks mänguasjad, siis Margus arvas, et neid ei ole vaja. Tema on piisavalt võimekas ja miks ma ei seksi, vaid kasutan neid. Ma pakkusin välja, et asi on äkki selles, et väiks(t) lapse/laste kõrvalt on keeruline seda oma aega leida ja siis tundub mulle isiklikult lihtsamana see “tahan seksida” tunne elimineerida Leloga kui oodata, millal tekib võimalus..

Vahelepõikena, kirg.ee saatis mulle uue Lelo Sila – kõik kes teil on Lelo Sona mingid variandid, mida ma olen siiani ka kiitnud, sest nad tõesti on imelised. Eelkõige kiired ja asjalikud :) Siis kui ma panin storysse pildi sellest uuest, siis mu sõbranna kirjutas kohe “kadeeeee..” ja siis veitsa aja pärast: “ah, ei usu, et midagi erilist, Lelod kõik samasugused ja samad vibratsioonid..”

Aga ei, sõbrad, Silal on uued .. ee, misasjad, programmid? No saate aru, need vibratsioonid, mida te muidu vahetada saate, et endale sobiv leida, siis Silal on alles mõned vanad, aga on lisandunud ka uusi ja tegelikult on päris mõnus nendega mängida, et testida, kuidas nad toimivad, milline toimib pikemalt, milline kiiremini. Ja väike vihje – ma olen sõbrannadelt kuulnud küll, et jaja, kaks minti, et ei lähe märjakski kui juba tuled.. Proovige nii, et kui teil on megagigahea, siis te viis sekundit kauem lasete sel Lelol oma tööd teha. Viis sekundit, see ei ole igavik. Proovige. Ma luban, te ei kahetse. Ainult et olge valmis voodipesu vahetama :)

Seksi saab ju ometi planeerida?

Margus küsis, et aga millal siis on see, et vaatate teineteisele otsa, räägite, avaldate armastust, kallistate, hellitate, seksite.. “Selle jaoks on meil datenight’id,” surasin ma vahele. “Aahhahaaa, planeeritud kirglik seks, see on kindlasti..” naeris Margus.

Jah, see võib ju kõlada imelikult, aga see toimib. Vähemalt meil küll. No kasvõi meie Berliini (või muud kahekesti) tripid – kuigi suurem osa võib arvata, et me veedame kõik vabad hetked šopates või mõnes svingerklubis kaaslasi vahetades, siis ei – me veedame aega teineteisega, joome proseccot ja seksime. Seksime nagu homset poleks, sest kodus ju pigem ei saa. Siis kui suvalt tahad ja nii kaua kui tahad.

Või kui olemegi viinud Hedoni hoida või kutsunud lapsehoidja meile, siis.. käime kuskil peol ja tuleme koju (või võtame korteri Airbnbst või lähme hotelli) ja bängime hommikuni. Neid kähkukaid saab tehtud kuu jooksul küll ja veel, aga kes meist ei naudiks tundide pikkust seksi? Ma ei mõtle siin isegi mitte sellist tundide viisi sulega silitamist ja tantravarianti, vaid lihtsalt raju, mõnusat, pikka seksi. Kui sa ütled ei, siis sa pole seda lihtsalt veel avastanud.

Ma arvan, et ma kümme aastat tagasi arvasin sama – milleks mingid mänguasjad, mu mees on piisavalt hea. Meelisel polegi midagi viga, lihtsalt asi on minus – kui ma tahan seksi nüüd ja praegu, siis.. ma lähen ja tegelen endaga, mitte ei tuiska tujutsedes mööda tuba..

Mis teeb mehe seksikaks?

Me arutasime ükspäev Meelisega, et mida me teineteises 12 aastat tagasi nägime? Meelis oli laps (22) ja mina olin paks (ligi 100kg). See on üks esimesi pilte meist koos – pakun mingi sügis/talv 2008.

Foto: Indrek GaletinMe käisime sel nädalal Dermosili sünnipäeval kus Meelis vaatas dokumentaali Helmut Newtonist (ma läksin järgmisele üritusele juba) ja kui me siis õhtul koos koju sõitsime, tegi ta mulle sellest filmist ülevaate, et nad toimisidki oma naisega koos, nagu meie. Et naine oli tema muusa ja tema arvamus luges alati ja mees alati küsis temalt nõu jne. Ja et sellele mehele meeldisid pikad blondid naised, aga tema naine oli lühike ja tumeda peaga, aga ometi tema eluarmastus, eks.

Sealt edasi läks jutt, et.. aga millised naised Meelisele siis päriselt meeldivad ja noh, jõudsime ka selleni, et mina ei ole tema nö ideaalne naine välimuselt. “Leenu, see on jumala okei, ma armastan sind,” hakkas Meelis justkui vabandama. “Sa meeldid mulle vaimselt..”

Mulle poleks seda selgitust vajagi olnud, sest.. Ma ei saa ju öelda sama, et Meelis oleks välimuselt mingi minu ideaal. Või ma ei teagi, mis mu ideaalne mees üldse oleks. Kui ma olin 14 siis ma unistasin ilmselt Kristjan Kasearu sugusest mehest, tumedama nahaga, tumeda peaga, tumedate silmadega, selline veits pahapoisi vaibiga, seksikas, metsik.. Ja armusin Koit Toomesse, kes toona oli kaugel sellest. Täna või ütleme 15aastat tagasi nägi ta veidi välja selline “pahapoisiversioon”, aga pigem on ta alati olnud selline hea poiss, kellesse armuda :) Ehk siis mitte see “minu metsik tumedapeaga latiinokutt”.

Ja siit me jõuame selleni, et laivis tuli jutuks, et mul polnud enne “Mida naised tegelikult tahavad” showd õrna aimugi, kes on Jesper Parve, sest sport käib minust sama suure kaarega mööda kui.. Ja kui ma teda siis tookord nägin, siis ma vaatasin, et oh, täiega kift mees. Ikka veel vaatan. Aga no “puuraidur style” pole ammugi see, mis mulle võiks meeldida. Aga ta on sealjuures minu meelest megaseksikas.

Ja siis keegi laivis ütles, et.. ma olen ju Jesperi ammu Antsu (hüpnotisöör Ants Rootslane) vastu välja vahetanud. Ja ma hakkasin mõtlema, et jah.. Ants on samamoodi.. ma ei saaks öelda erutav või seksikas mu jaoks, aga nagu selgub, siis peab ikkagi inimeses olema see miski, mis paneb selle kliki käima, et temas on midagi salapärast, mõnusat, teadmatut.. Mitte, et ma oleks nüüd ülepeakaela armunud ja hakkaks Meelist välja vahetama, aga jah, Antsus on midagi, mis mind tema poole tõmbab. Võib-olla see on tunne, et ma tean, et sealt saab abi. Ma ei tea seda täna ja ega see polegi oluline, või noh, see ei puuduta otseselt minu ja Meelise suhet.

Ja kui me paneme nüüd need neli meest kõrvuti, siis nad on totaalselt erinevad. Aga sealjuures arvan ma, et näiteks Meelis on megaseksikas. Eriti paljalt kuigi ta ise seda ei taha tunnistada. Aga on jälle see miski, mis teeb kogu kombo atraktiivseks, mitte ainult vaimsus või välimus. Sest minu “ideaalsel mehel” on paksud juuksed ja rind on karvatu jne ehk siis totaalselt vastupidine. Aga see ei ole lõppkokkuvõttes üldse oluline. Ma praegu ootan, millal mu üks sõbranna avastab enda jaoks, et see ei ole mehe juures kõige olulisem, milline on tema keha, vaid et muud asjad on kordades olulisemad.

Kuhu ma selle pika jutuga jõuda tahtsin, ma ei tea, lihtsalt varahommikused mõtted. Keerake veel kella, ma ütlen :D

Aga rääkige kaasa – mis teeb mehe seksikaks, kas tukk, sixpack, silmavärv, habe, riietumisstiil või on selleks ikkagi midagi vaimset? Ja seksiteemasid ei saa unustada, kas kirglikku seksi saab planeerida või ei? Ma saan aru, et keeruline on planeerida sellist jala pealt maha ja taha, riided lendavad enne seljast kui võti lukuauku puudutab varianti, aga kas suures plaanis saab planeerida ette ühe hea datenighti või see pole ikka see? 

10 thoughts on “VIDEO: kas kirglikku seksi saab planeerida?

 1. Minu ideaalmees on tumedate juustega ja musta habemega ja minust vanem… Oli kunagi mahti isegi ühe sellisega kohtuda ja mõned kohtuda, aga elu tegi omad otsused ja asjad läksid nagu läksid.
  Nüüdsest on mul mees, kes on heledapäine, minust noorem ja habet pole ollagi (sest see ei kasva tal ) ja nüüdsest kannan ma tema perekonnanime juba 4 kuud.. Vot on elu :)

 2. Välimus on ilmselgelt see, mida “tänaval” liikudes kohe näed, aga selle välimuse teeb seksikaks enesekindlus.
  Tean juba endast, et kui mul halb päev ja tunnen ennast möhh, siis see peegeldub. Kui on hea päev, siis kõik näevad seda. Siis unustan ju ka ise, et jah mul on 2 kilo juurde tulnud või tsellukas kuskil. Sama kehtib ka meeste puhul ja see mees ongi atraktiivne, kes õhkab seda♥️

 3. Minu mees on niimoodi põhjalikult järele mõeldes umbes 50/50 nö ideaalist ja kokku teebki siis 100? St. välimuselt on mulle alati meeldinud hästi heas vormis mehed ja just sellised “pahad poisid” – minu mees on hästi sportliku välimusega, kõhulihased ja prink pepu jne aga paha poisi maiku pole natuke ka :). Iseloomu poolest on ka kõik varasemad peikad pigem sellised natuke karmi olekuga olnud aga abikaasa ei ole ja tahantjärgi tarkusena on see ka ilmselt põhjus, miks meie koosolemine toimib. Ta oskab just õigetel hetkedel olla kange ja õigel ajal järele anda. Parajalt romantiline ja parajalt müstiline- siiamaani(augustis sai ka 12 aastat koosolemist). Meil selle seksiga on veidi kehvemini, kui tahaks, st et ainult planeeritult ongi võimalik- 3 last ei anna eriti võimausi impulsside ajel tegutseda- tuleb leida mõlemale sobiv aeg, kokku leppida lapsegoidjaga jne, jne. St et vähe on võimalusi! Aga need, mis kätte saame on vägagi nauditavad ja kirglikud :) tundide pikkuse asjaga peame ilmset veel aastakese ootama aga eks siis ootame- lapsed ju kasvavad ja küll me saame veel omavahel ka olla rohkem Seda “maha ja taha” varianti ka vahel ikka igatsen aga jah.. see pole päris minu mehe teema :D

 4. Enesekindlus. Kindlasti üks asi mis teeb sekskikas on just enesekindlus. Minu omal seda millegi pärast väga ei ole aga ikkagi suudan teda k_radima seksikana näha Tema keha, tema lõhn. Just lõhn on ka üks neist asjadest mis annab minu jaoks palju juurde. Ja riietus. Kui sa kàis ringi kottis riietes, enese eest ka muul moel hoolitsemata siis ilmselgelt ei ole sa ka seksikas

 5. Mees on seksikas, kui ta on enesekindel, arukas, saab kõigega hakkama. Kui mehel on jalas ilusad kingad/saapad, hea parfüüm. Mulle meeldib habe, vuntsid mitte. Hea figuur on ainult boonuseks. Ja kirglikku seksi saab planeerida, kui sa tead, et sellel õhtul on mida oodata, siis see ootusärevus teeb selle veel ägedamaks.

 6. Minu mees ei ole ka minu ideaal. 169 cm pikk mina 181. AGA ta tekitab minus turvatunde. Oskab panna naeratama mind. Koos juba 15a

 7. Paljudel naistel tundub olevat see “paha poisi” teema. :D Mul oli ka ja juhtumisi ma suisa saingi endale “paha poisi”. Nüüd oleme koos olnud juba ca 10 aastat, abielus sellest üle 3a, koos elanud ca 8a. :) Ma olen üks nendest, kellel oli alati väga kindel “tüüp”. Nui neljaks, aga lihtsalt tõmbas ainult ühte tüüpi kuttide poole: tumedad juuksed, sinised silmad ja see paha poisi X faktor. Täpselt selline on mu abikaasa ka – süsimustad juuksed, sinised silmad ja ta on ilmselt paha poisi musternäidis, seda lihtsalt selle külje pealt, et ta on väga enesekindel endas, teeb alati täpselt seda, mida ta ise heaks arvab. (Aga ta pole kindlasti “paha poiss” muude külgede pealt – ta on kõige seadusekuulekam ja kõrgema moraalsusega inimene, keda ma olen eales kohanud). Muidugi tema paha poisi imagole lisab juurde ka fakt, et tal on mitu tätoveeringut, sõitis vanasti motikaga jne. :)

  Aga vot nii, saan käsi südamel öelda, et abiellusin TÄPSELT sellise mehega nagu ette kujutasin ja tema puhul jälle vastupidi minuga – ma olen täpselt tema ettekujutus. :)

 8. Leen, sa näed pikkade juustega vapustav välja (ja kujutan ette kui hot veel blondidega :D).
  Nii palju kui kogemus on näidanud, et need mehed, kes justkui välimuselt ideaalsed, on lollimad kui lauajalad. Ja seetõttu viimase mehe valimisel sai ikkagi otsustavaks see ootusärevus, eputamine jne. Ehk siis see hea tunne, mis ta minus tekitas.
  Ideaali raske püüda, pigem mõttetu. Kui lepid kaaslast sellisena nagu ta on, muudab see ka sind paremaks inimeseks. Empaatia, mida lastele üritame õpetada.
  Seks väikese lapse kõrvalt tundub vahel kui Nobeli rahupreemia võitmine – ilmvõimatu kohati ja kui lõpuks saad, siis naudid täiega. Meil praegu muud polegi välja mõeldud, kui laps ruttu tuttu ja ise teise tuppa ” telekat vaatama”.

  1. Ma viimasel ajal olen üldse läinud seda teed (v noh, enne rasedust), et parem ostan ühe pudeli kallimat (Piper meeldib maitselt kõige rohkem, sellele järgneb Mumm ja Möet) ja naudin oma paari klaasi oluliselt rohkem. Aga Nudisti vahukad mulle ka meeldivad, ei ole väga suure mulliga ja maitselt head.

   Saksas avastasime La Gioiosa proseccod ja neid on Eestis ka, hind ok, maitse ok. Tenerifel ostsin poe kõige odavamat cavat – 1,92€ – Cavas Hill – meil samuti müügil, ainult et kolm korda kallim, aga samuti, maitselt okei. Ja Eestis müüdavatest meeldib Nua ka.

Comments are closed.