VLOG: ma unustasin oma sünnipäeva ära!

Alustame sellest, et mul on pühapäeval sünnipäev ja ma unustasin selle ära. Mitte, et ma oleks nagu täitsa ära unustanud, et mul sünnipäev tuleb, aga mul polnud see ka meeles.

Esiteks olen ma juba aastaid läinud enda sünnal reisile, nii ka sel korral (PS! Ülevaadet meie „täiskasvanute Tenerifest“ saab jälgida ei kuskilt mujalt kui @gotravel.ee Instagramist). Aga kuna enne reisi oli ootamatult kiire. Olin vahepeal haiguslehel ja kuigi arst oleks tahtnud, et ma kodus lebaks ja end raviks, lasin haiguslehe lõpetada, sest teadsin, et puhkus tuleb peale ja mitu kampaaniat algamas ja vaja tööd teha.

Kui ma siis kolmapäeval tööle läksin ja kuller helistas ja lilled tõi, olin ma mingi, ah.. Loen siis kaarti – Valio oli mulle lilled saatnud eelolevaks sünnipäevaks. Ma olin mingi, issand jaaa, mul tuleb ju sünna. Ma ei olnud sekunditki mõelnud, kas ja kuidas ja millal seda tööl tähistada. No tellisin siis kiirelt pitsad, et tõesti, homsest juba puhkusele ja märtsis oleks veits imelik ju hakata sünnat tähistama.

Neljapäeval kodus olles tuli järgmine kuller, jälle sünnipäevaks. Cooler saatis keelekastet.. Aitäh!

PS! Tegemist on alkoholiga, kui teil on sellega probleeme,
siis küsige oma perearstilt retsepti Esperali ravimile.

See viimane nädal, või kui aus olla, siis terve veebruar on läinud totaalselt helikiirusel. Juba ongi kuu lõpp. Juba ongi järgmine reis.. Tegime oma viimasest nädalast enne reisi ka vlogi ja.. mõtlesin, et loosin kõikide nende vahel, kes seda postitust või meie vlogi jagavad, välja ühe Viola nahast käepaela (vt blogipäisepilti), mille saab vahetada muidu ka 10 Viola karbikaane vastu. Mul on üks ilus punane üle ja hea meelega loosin selle pärast reisi välja (kaasi vastu ei soovi, win, eks!). Niiet, sheerige kama (meie blogi või vlogi), jälgige meie reisitegemisi @gotravel.ee Instagramis ja näeme peagi!

6 thoughts on “VLOG: ma unustasin oma sünnipäeva ära!

  1. kingituseks mingid humana plast-kossid:D marimellide pidev matsutamine ei ole normaalne, lapsele soovitaks logopeedi ja kes kannab mingit valio käerihma:D

  2. 44 minutit on way too long, vloge hoidke ikka max 20min, aga kuna te vlogimisega nii lapsekingades siis täitsa mõistetav, et veel ei oska põnevat kokku monteerida ja monteerite pea kõik materjalid kokku. Kui unpackite siis tehke ikka koos, no offence Meelis, aga sind üksi unpackimas on veits igav vaadata, eriti kosmeetikat. Leenu oskab kuidagi tempokalt asja hoida. :)

    1. Nõus! Kerisin ka Meelise unpackingu edasi. Liiga pikk nämmutamine ja igav, jätke see tegevus siiski Marileenule.

  3. Ma olen laisk ja ei viitsi vlogi vaadata, st jään sisust ilma. Meeldib ikka ja ainult lugeda :)
    Mybad, aga endiselt olete lahedad!

Comments are closed.