#elulineblogi

#10yearchallenge

Kõik panevad neid kümneaastataguseid pilte ja mõtlesin siis meie oma ka välja otsida… See on üks esimesi pilte meist, aastal 2008.

Ma ei teagi, mis suures plaanis muutunud on. Meelise juuksekasv ja minu kaal :D Ja noh, me oleme nüüd kolmekesti!

Uskumatu, et meil saab sel suvel 11 aastat koos oldud. Päris pikk aeg ikka kui nii võtta. Kolmandik mu elust praktiliselt. Aga ma ei saaks olla rohkem õnnelik kui ma hetkel olen. Meelis on absoluutselt ideaalne mees. Ja Hedon, mu imeline kiisupall, kes kasvab nii kiirelt, et hirm tuleb peale. Ükspäev teatas ta, et miks me ei võta tema õde lasteaiast kaasa.. Ma olin eee… misasja? Jauras ja jauras. No paljudel ta lasteaiakaaslastel on õed-vennad.

Eile kui ta lapsehoidjate juures jälle jagada ei tahtnud (üksikute laste viga vist, harjunud, et nende asjad on nende omad, eksole..), ütlesin, et tead mis, kui sa ei õpi jagama, toon sulle Taist venna :D Siis vaatas mind sellise näoga, et kle, ole normaalne nüüd! :D

Oh, ühesõnaga jah, olgu mis on, ja aastad võivad küll edasi liikuda, aga minu südames idüll kestab veel. Mul pole üldse sellist tunnet, et.. see kõik nii ammu alguse sai, et aastad jooksevadki nii kiirelt lihtsalt.. Kaks ja pool aastat veel ja Hedon läheb juba kooli.. Mul oli kogu aeg tunne, ah, aega on selle kiire asjaga. Täna hommikul avastasin, et me lähme juba üheksa päeva pärast reisile…

Kui kaua teie oma kallimaga koos olete olnud? Mitu aastat läks esimese lapseni? Mitu aastat kihlumiseni? Mitu aastat abieluni?

 

80 thoughts on “#10yearchallenge

  1. Ta sai just 4. 2021 on ta 6. Sügisel siis 6,5. Kas siis ei minda kooli? Ma ei tea, ma läksin 6aastaselt teise klassi juba :D Sain 6aastaseks veebruaris ja läksin sügisel kooli, aga kuna olin lastaaias käinud mignis nullklassis, siis läksin otse 2klassi.. #dontask :D

  2. Laps peab olema 7-aastane 1 oktoobri seisuga kui kooli läheb. Seega kui ta 2021 1 oktoober veel 7 pole siis ei lähe kooli. Kui just vanem ei tee taotlust et tahab varem panna. Mul on 2021 novembri algusega 7-aastane ja arvatavasti teen taotluse, et koos oma rühmaga ikka kooli läheb.

  3. Hm… aga samas saab panna. Eks ma vaatan siis õunte pealt, kas on titekas veel ja saab lisa lasteaaia aasta või juba suur mees ja kannatab kooliteed alustada :)

  4. Koolikohustus on 30.09 seisuga peab saama 7a.
   Ehk siis Hedon saab jaanuaris 7 ja kooli läheb 7,5a.

  5. Tegelikult on see enda valida kas paned kuueselt vôi seitsmeselt. Seda arutatakse 6.ndal sünnipáeval lasteaiaôpetajatega, kes oskavad ta koolivalmidust hinnata. Kui on valmis nii sotsiaalses kui akadeemilises vôtmes, siis pole probleemi kui esimeses klassis saab jaanuaris 7. Samas yldlevinud arvamus on, et poisid pigem hiljem kui varem, nende küpsemine vôtab lihtsalt kauem aega…

  6. Nagu elen nii õigesti märkis siis kooliKOHUSTUS on määratud kuupäevaliselt, st selleks kuupäevaks 7 aastaseks saanud lapsed PEAVAD kooli minema (juhul kui pole ametlikult koolipikendust saanud), kui aga klassis kohti on ja vanem soovib, võib panna ka natuke varem kooli!

  7. Koolikohustus läheb lukku septembri viimase päevaga, laps peab selle hetkeks olema 7a vana. Seega Hedon on sul 7,5 aastat vana. Minul on oktoobri laps, läheb kooli ja oktoobris saab 8, seega temast saab phm kõige vanem laps klassis.

 1. Meil saab veebruaris 20 aastat kooselu (olen 35 ) ja kevadel on 17. pulma-aastapäev. Esimene laps sündis 3 kuud peale abielu. Ja ei olnud nii, et olime kuidagi lapse nimel sunnitud paari heitma. Pigem mees ütles, et tema ei taha, et sünnitusmajas arst ütleb “lapse ise” vaid kutsuks teda minu abikaasaks. Aaa ja kihlumise osa jätsime vahele. Sellel ajal polnud vist teemaks.
  Palju ilusaid hetki teile!

 2. Esimene suhe oli 14a pikk, esimene laps sündis 2a pärast, teine 9a pärast suhte algust. Nüüd see läbi, lapsed suured :)
  Praegune suhe kestnud üle aasta ja ühine laps tulemas kevadel. Pole enam esimeses nooruses aga suhte idüll imeline, hindame mõlemad kõike hooooooopis teisiti, kui noorena.

  Hoidke üksteist, olete vahva perekond! Hedonile kuluks väike õde või vend ära küll :P Mõtle kui tore oleks kodune olla kui Hedon kooli läheb.

  1. Hahaha.. Me just eile rääkisime sellest :D et saaksin siis sooja toiduga teda koolist oodata.. aga ma olen siis 38-39, mis on vist vana? :D

  2. Mul vähemalt 3 tuttavat, kes kunagi kaalusid sellises vanuses lapse saamist, aga loobusid. Kõik 3 tunnistasid ca 10 aastat hiljem, et oleks siiski võinud veel üks laps nende elus olla… aga nüüd see rong läinud.
   Ma ei tea kedagi, kes oleks kahetsenud lapse saamist, küll aga vastupidi.
   Ise saan varsti 39 ja mõtlen, et oleks…aga mul nii palju vanem mees, et sel põhjusel jääb ära.

  3. Kui palju siis mees vanem? Ma sain esimese lapse 36 ja teise 38, mees 11 aastat vanem. Lapsed muudavad nooremaks :)

  4. Mehega sama vanusevahe nagu Sinul, 11 aastat. Meie lapsed ei ole ka esimeses nooruses saadud, üks 4 ja teine 6 aastane. :) Nõus, hoiavad nooremana, aga veel ühe lapse osas puudub mehe nõusolek.

  5. Vana? Ma sain 37 ja sünnitasin oma kolmanda lapse (poja 7 kuud)
   Käisin hiljuti günekoloogi vastuvõtul kontrollis ja ta uuris kas on veel lapsi plaanis. Ma pööritasin silmi, et aitab küll ma liiga vana. Ja günekoloog ütles, et see vanus pole tänapäeval mingi vanus enam.

  6. Mõni tahab menopausi eel(47-selt) ka last saada, nii et 37 on siuke täitsa tavaline vanus.

  7. Ma sama noor ja see minu meelest paras veel lapsi saada… seega hoian meile mõlemale pöialt

 3. Tuttavad – 38 aastat. Abielus – 36 aasta. Esimene laps pärast 2 aastat abielu, teine kaks aasta hiljem. Esimene ja ainuke abielukriis oli pärast 10 aastat abielu, mille õnneks ühiselt üle elasime ja ei tõtanud kohe lahku minema.

 4. 13a koos, sellest 3a abielus. Esimene laps 8ndal kooselu aastal, teine laps 10ndal kooselu aastal. Tänaseks lahutatud üksikema.

 5. Täna, 8 aastat tagasi hakkasime nö “käima”, täna 4 aastat tagasi abiellusime ja vahepeal oleme saanud 2 armsa tütre võrra rikkamaks :)

 6. Koos olnud 13a,esimene laps sùndis kui olime 9a koos olnud,teine laps sùndis kui olime 10a koos olnud. Kihlatud ja abielus pole enduselt

 7. 8 jaanuar sai meil 8 aastat . Kihlunud pole abiellunud ka mitte ja esimene laps peaks sündima juuni 16.juuni 2019.

 8. Huh.. Meil saab suvel 13 a. 10a olime koos olnud kui sündis meie ühine laps. Siis olime valmis selleks. Idüll, mis see on? Heh ega me muidu koos ei oleks kui meil koos tore ei oleks. Eks ikka ühised mõtted ja väärtused jms on mis loeb. Eks kaklema peab ka vahepeal.:D

 9. 11 aastat. Kihlus oli kui sai täis 10 aastat(pulmadega hetkel ei kiirusta) Ja, lapseootusega oleme tegelenud juba 8aastat arstidega koos ja no hetkel veel ikka pole.

  1. Oh.. Sellepeale ma tahaks seda öelda, et võta endale uus eesmärk ja lase see lapseplaan vabaks. Siis tuleb naksti :)

  2. Ja mina tahaks öelda kõigile, kellel pole lastetusega probleeme olnud, et palun võtke endale hästi tugevalt teadmiseks, et see vabaks laskmise jutt on pärast aastaid tulemuseta üritamist väga vale asi, mida öelda.
   Kui midagi muud ei oska öelda, ütle lihtsalt, et mul on kahju ja ma väga loodan, et teil lõpuks õnnestub vmt.
   Viljatus ei tulene sellest, kuidas või mida sa mõtled. Viljatus on meditsiiniline probleem ja mõtte jõuga siin kahjuks väga ära ei tee midagi. Ega positiivne mõtlemine kahju ei tee kunagi, aga kui sa oled omal nahal kogenud seda kadalippu ja neid protseduure, siis kellegi asjatundmatu soovitus “vabaks lasta” ajab lihtsalt kohutavalt närvi, ükskõik, kui väga ei püüaks sel hetkel mõelda, et las ta räägib nii, tal pole aimugi, mis teemat ta kommenteerib. Ma tean, et sa mõtlesid seda soovides ainult parimat, aga see on lihtsalt nii kohatu asi, mida sellisel puhul öelda. Inimene räägib kaheksa aastat kestnud tulemusteta viljatusravist. Mõtlemisega ei tee siin mitte midagi ja mõtte vabaks laskmise juttu võib parimal juhul rääkida sõbrannale, kes pool aastat üritanuna rasedaks pole jäänud ja pole saanud arstilt diagnoosiks viljatust.

   M., ma ütlen sulle, et olge vaprad. See on raske ja rusuv teekond, aga õnneks neid paare, keda arstid aidata ei suudagi, on ikka vähemuses. Hoian teile pöialt!

  3. No mul sõbranna samamoodi möllas mööda arste, tehti kõike.. mitte muhvigi. Ja kui ta lõpuks mõtles, fain, ei saa, siis ei saa.. Jäi plaks rasedaks :) ma usun, et palju on mõttes ka kinni ja tõesti, ega ma halvaga.. Pigem, et proovi vahelduseks midagi muud. Ära mõtle, et on vaja rasestuda, let it go :)

  4. Kui inimesel on diagnoositud viljatus, siis see pole mingi vaimse tervise haigus nagu depessioon vms. See on füüsiline probleem. Mõnikord pole naisel näiteks ovulatsioone. Mõnikord on polütsüstilised munasarjad ja ovulatsioone on väga harva. Mõnikord on munarakud kehva kvaliteediga ja ei viljastu ise. Mõnikord on mehe sperma liikuvus madal või üldse puudu, mõnikord ei ole elujõulisi seemnerakke. Ütle palun, kuidas seda MÕTLEMISEGA muuta?! :D See on sama hea kui öelda, et oh, sul jalaluu pooleks või? Muuda mõtlemist, küll siis saab korda! Füüsilisi vigu ei paranda mõtte jõul.
   Väga tore, kui su sõbrannal õnnestus, mõnikord pole see füüsiline põhjus lihtsalt täiesti lootusetu ja siis lihtsalt juhuste kokkusattumisel õnnestub ise lapseootele jääda, aga see ei ole mitte kuidagi seotud mõtlemisega. Ja viljatusega hädas olevaid paare reeglina väga ärritab see mõtlemise-jutt.

 10. Kihlusime, kui olime koos olnud pool aastat. Abiellusime, kui täitus 4 aastat. Laps sündis, kui täitus 6 aastat ja kokku oleme koos olnud 7,5 aastat. Terve oma täiskasvanu ea olen oma mehega koos olnud.

 11. Koos oleme olnud 7 aastat, kihlusime ca aasta peale tutvumist. Paari kuu pärast tähistame 5. pulma-aastapäeva ja meie esimene laps saab 4. Teine laps on aastane.

 12. Sel aastal saab 12 aastat koos oldud, 6ndal aastal kihlusime, 8ndal aastal abiellusime, 10ndal aastal sündis laps Ja ikka idüll kestab

 13. Suhte algusest saab kevadel 17 aastat. Kooselu sellest kevadeks 11 aastat. Abielu saab suvel 8 aastat táis. Lapsed kevadeks 7 ja 4. Ise vanuses 30 ja 31. Niiet, koos olnud rohkem kui pool meie elust. Muud varianti ei oska ette kujutadagi. Sirgusime koos suureks ja selge see et nii meie maailmavaated ja ühes suunas liikusid/liiguvad.

 14. Meil täitus 1.jaanuaril 20a esimesest kohtingust ja see on üle poole mu elust, ma 36aastane. 5 aastat oleme abielu olnud ja 2 last.

 15. Koos olnud 7.a., esimese lapse saame umbes 6 kuu pärast. Kihlusime 2.a. tagasi ja abiellume 4 kuu pärast :) nii, et kõik suht rahulikult.

 16. Meil 8aastat koos, sellest 5a abielus ja lapsi kaks: 3a ja 1a. Siiani ka ei mingeid suuri probleeme ja kõik nii nagu algusest peale. Aastatega tunded vaid suuremaks läinud.

 17. Meie oleme koos olnud pea 10 aastat, veebruaris saab 10, tutvusime 2009a.
  Esimene laps sündis 2013a, ehk siis 4 aastat, kihlusime 2012a ning abiellusime 2014a.

 18. Suvel saab 10 aastat koos oldud. Esimese lapse saime eelmise aasta oktoobris. Niiet selleni läks 9 aastat. Pole abielus ega kihlatud

 19. ma olin ehk 15 kui oma praeguse abikaasaga tutvusin. koos oleme siis olnud 14,5 aastat, neist 6.5 abielus. abielludes ootasin meie esimest last, laps sündis siis peale 5 kuud abielu. Teise lapse sünnist nüüdseks 3 aastat. aeg läheb tõesti kiiresti aga see on olnud parim aeg mu elus .

 20. Meil saab juuni alguses 13 aastat koos oldud ☺ ja juuni lõpus 7a abielus oldud. Esimene laps sai nädal tagasi viis ja teine on 2,5. Idüll kestab ☺

 21. Vanemaks te küll jäänud ei ole :) Kui küsida tohib, siis kas Meelise praegune soeng/soengutus on valik või tõepoolsest juuksed ei kasva enam?

  1. See põud sobib talle.
   Minu isiklik eelistus ongi just sellise soenguga mehed.

   Laste koha pealt ütleksin isikliku kogemusena, et vanemana on emadus veelgi toredam ja oluliselt pingevabam. Tuttavate hulgas on laialdane beebibuum, naised vanuses 37 – 43, üldse ei tundu, et liialt hilja.
   Kust see üldse tulnud on, et KÕIK pere lapsed tuleb varakult valmis teha?

 22. Koos oleme olnud veidi üle 13 aasta. Enne päriselus kohtumist suhtlesime paar kuud netis. Peale kohtumist läks kõik kiiresti – paari nädala pärast kohtusime, 3 kuu pärast kihlusime, nädal peale seda selgus, et olen rase, 4 kuud peale kihlumist abiellusime. Praegu kasvatame koos 4 last.

 23. Tuttavaks saime, siis kui käisime 3ndas klassis. Ehk, siis 9 aastaselt. See on nüüd, siis täpselt 17 aastat. Sellest 8 oleme koos olnud ja 5kuud abielus. Kaks last on ka :)

 24. Hakkasime “käima” kui olime 14 aastased… see oli 10 aastat tagasi. Abiellusime siis kui olime koos olnud 7 aastat ja last veel pole aga kassi võtsime peale pulmi ja koera 2 aastat tagasi veidi enne kui oma kodu ostsime. Me naudime ka veel idülli

 25. Koos oleme nüüdseks olnud 5 aastat. Kihlusime kui olime 1,5 aastat koos olnud, pulmad pärast 3,5 aastat koos olemist ja laps tuli pärast 4,5 aastat koos olemist. :)

  Ja 38-39 ei ole nüüd nii vana ka, et lapsi saada. Mu ema sai mu väikese õe kui oli 40 ja selles polnud mitte midagi imelikku :)

 26. Koos oleme olnud veidi üle 8 aasta. Kihlatud ja abielus pole, aga ehk üks päev…
  Laps on nüüd plaanis, seega eks näis kuidas läheb. Kuid aastatega on suhe läinud tugevamaks ning õnne ja rõõmu on palju. Eks ikka veidi ka tülitseme, aga see on tähtsusetu. Love is in the air :)

 27. Mina olen 32, abikaasa 34. Koos saab sel suvel oldud 12 aastat.
  7 aastat elasime koos, tegelesime karjääri ja õppimisega ning siis kihlusime. Aasta hiljem abiellusime.

  10. tähtpäeva paiku sündis esimene laps ja nüüd 12. tähtpäevaks sünnib teine :)

  Aeg lendab! Ühest küljest oleks nagu alles eile kohtunud aga teisest küljest tundub nagu teaksime teineteist juba terve igaviku.

 28. Meie tutvusime 2011 juulis. 2012 augustis saime esimese lapse, 2012 novembris ütlesin mehele, et “abiellume” ja 2012 detsembris abiellusime. 2014 tuli järgmine laps, 2016 järgmine ja 2019 veebruaris on oodata meie viimast last.

  7,5 aastat tutvust
  6 aastat abielu
  27 ja 31 aastat vanad
  4 last

  Kõik on käinud nagu välk ja pauk aga samas, kui asi on õige, siis mida oodata

  1. Tore lugeda, et kellelgi veel siuke kiire suhteareng on olnud nagu meil mehega- 2017 aasta detsembris hakkasime koos olema (ennem olime samas seltskonnas kohtunud päris mitmeid kordi) ja 2018 september sündis meile imeline tütar. Jõuluööl palus ta mu kätt ja oleme nüüd siis kihlatud ja plaanime sügiseks pulmi. Jah, kõik käis kiirelt, aga me sobime nii hästi ja meie eesmärgid ja prioriteedid elus ja tulevikuks on samad ning kui on juba ühine laps ja oma kodu siis miks mitte ka abielluda. Kellega siis veel kui mitte oma lapse isaga ❤️

 29. 15a koos, 10a kihlust, pool a abielu, 12a kass, 9a küülikut pole, 2a koer, lapsed tulevad, siis kui tulevad.

 30. 2006 suvi kohtusime, 2007 kevad kolisime kokku, 2008 sügisel pulmad, 2013 esimene laps, 2015 teine laps, 2018a ostime oma esimese kodu & pidasime 10ndat abielu aastapäev :)
  Ps! 28a olen :)

 31. Tuttavad al 1995, olin siis 16, mees 17. 2001. a. Abiellusime, kahe aasta pärast sündis tütar. Vahepeal oli ka raskemaid aegu, mehe firma pankrot, uus suund, ei leidnud sobibat maja , jne aga siis 6,5-aasta pärast sündis teine tütar. Nüüd vanem tütar 15, noorem 8 ja ootan kõrges eas (39) kolmandat , sugu veel ei tea… oligi selline plaan, et kui nüüd kolmandat ei tule , siis tulevikus kahetseme, no ega see titetegu kõrges eas nii lihtne ka pole, 8 kuud läks aega.
  Sa pole ju vana
  Aga jah selliseid, kes eluaeg ühe ja sama mehega koos olnud, neid vist ainult pensionäride seas

 32. Ma olen mehega koos olnud 3aastat. Aga ta kategooriliselt keeldub lapsest, seega kuigi ise väga tahaksin last ja tunnen, et just tema on mulle õige siis masendab, et tema last ei taha. Meil kummalgil last pole. Ei tea kas maha jätta ja luua pere kes seda tahab või ootama ja ootama millal ta nõustub.

  1. Minu mees ka kategooriliselt keeldus 5 aastat. Abiellusime, aga ikka ei tekkinud tal seda soovi. Ma ei hakanud seda ka peale pressima ja teda kiirustama. Nüüd paar kuud tagasi, peale 2a abielu teavitas ta, et ta tahab last ja kohe. Lihtsalt ilma igasuguse põhjuseta tekkis tal see soov ja valmisolek. Ma nüüd siin veel harjun selle mõttega ja siis hakkame proovima :)
   Ei ole vaja kiirustada. Iga asi omal ja kõige õigemal ajal

  2. Minu mees ütles alati, et kindlasti tahab lapsi aga mitte veel. Ja nii 9 aastat..
   Ma hakkasin juba kergelt alla andma aga siis käis tema peas ka järsku plõks ja ütles, et tahab lapsi nii ruttu kui võimalik. 10 kuud hiljem sündis esimene laps :D

 33. Meil mehega saab augustis 12 aastat koosoldud. Meie ühised lapsed praegu 4 aastane ja 8 kuune.Abielus pole.

 34. 14a koos, esimene laps sündis, kui olime koos 4-aastat. Teine sündis, 7 aastat tagasi. Kihlusime 8-aastat tagasi. Abielu ? pole enam oluline…

 35. Olen 36, mehega koos oldud 20 aastat, abielus 14 aastat ja laps 7-aastane ;)

 36. 14a juba koos, lapsed 13 ja 10. Abiellusime küll alles hiljuti, enne polnud lihtsalt rahaliselt võimalik väärikalt tähistada.

 37. Mehega sai just 13ndal 7 aastat täis :D
  Otsustasime, et sujume vaikselt rahulikult.
  Meil läks nii rahulikult , et kolme kuu pärast jäin ma rasedaks :D
  Nüüd aga kaks last . Tüdruk ja poiss :)

 38. Ma olen oma elukaaslasega koos elanud 16 aastat. Tunneme üksteist sünnist saati, ta on mu naaber kòrvalmajast Esimest Korda hakkasime sebima, kui olin viiendas klassis. Vahepeal käisime mõlemad oma rada aga alati oleme olnud üksteisele olemas Olnud. Koos hakkasime elama, kui Olin ülikooli viimasel kursusel. Laps sündis meil, kui olime 6aastat koos elanud (2008) , kihlusime vist 2014 Uusaasta ööl issand ma isegi ei mäleta aastat tegelikult – piinlik. Abiellume siis, kui kokkuleppele jõuame kuupäevas mina tahan seda vist rohkem, Kui tema – umbusklik on . Ütleb, et Kui tahan sama nime, siis mine ja vaheta ära Abielu on Ilus ja oluline aga see pole elu ja surma küsimus ning suudan aksepteerida teise poole arvamust. Ta on mu suurim sõber ja tema nimel reedaks isamaad, Kui vaja ❤️

 39. Kohtusin oma mehega kui olin 16, olime lihtsalt tuttavad. Kui olin 19 ja oma tollast elukaaslasest rase saime sõpradeks, kui olin 21 sai meist paar ning temast minu lapsele parim isa. Koos oleme olnud nüüdseks peagi 10 aastat, kui 10 aastat täis saab, sünnib meie esimene ühine laps.

 40. Tutvusime 2008.a lõpu poole. Ühine eluase 2010.a algusest. 2012.a esimene laps, 2016.a teine ja tänavu kevadel sünnib kolmas.

 41. Üks teemaväline küsimus. Kuidas peale maovähendust oli kõhu korisemise/ mulisemisega? Kas siiamaani on sellist asja või pole üldse olnudki? Või segab elu selline asi, kui iga ampsu peale koliseb, möliseb, müriseb…. :)

  1. Minul pole seda olnud. Aga mul on see magu nii olematu ka, mul läheb toit kohe soolikasse.. ei jää kuskile makku otseselt hängima. Aga tean, et paljudel seda esineb. Ilmselt oleneb operatsioonist.

 42. Vastates blogi lõpus olevatele küsimustele, siis koos on oldud 5,5 aastat. Meil on 3,5 aastane laps. Ei ole hetkel kihlatud ega abielus. :D Kohtudes olime mega giga armunud ja siiamaani me hoiame üksteist ikka väga. Mees on super isa, ega tal muud üle ka ei jää, sest peab minu töö pärast palju õhtuti ja lapsega kahekesi olema. Aga kuuldes mõne inimese kogemusi, et mehe jaoks on kõik rõve…alates mähkmevahetusest lõpetades sünnitusel olemisega, siis ma võin öelda, et sain lapsele väga hea isa. :)

 43. Me koos olnud 22 aastat, esimene laps sündis kooselu 8. aastal ja siis järgmine kolm aastat hiljem ja pesamuna sündis kui mina olin 39. Ma olin väga väga õnnelik 3. ootusajal ja nautisin seda ja ka sünnitus oli kiire, aga siiski tundsin, et füüsiliselt on kergem ikka nooremana sünnitada. Ja kui siis veel küsiti, et kas rohkem siis ei plaani, siis ma vastasin, et halloo – kaua võib?

 44. Minul saab naiste päeval mehega 14 aastat täis meil 4 poega 11 aastane,9 aastane,kohe 7 aastaseks saav ja 1,5 aastane. Eelnevalt olime 3 aastat koos kui kokku kolisime sellest siis aasta koos kui tuli esimene laps.

 45. Suvel saab 18a abielu, 4 last, esimese saime aasta peale abiellumist. Ja enne abiellumist olime paar kuud koos :).

Comments are closed.