3 soovitust mustaks reedeks

Ma sel aastal korra mõtlesin, et peaks jälle tegema Alist mustal reedel tellimuse, et vaatama kaua asjad tulevad ja siis tegema video, et kuidas ma ikka megaodavalt träna kokku skoorisin.. Nagu eelmisel aastal:

Noh, nagu ma eelmisel aastal tellisin ca 100€ eest nodi kokku, osa sain välja loosida, osade asjade eest raha tagasi, osad viskasin kohe minema.. Ainus võit, mis  sellega kaasnes oli see, et ma tegin oma ostud läbi Bonusway ja sain hiljem iga ostu pealt mingi 4% tagasi :D

Ma just logisin sisse ja vaatasin, palju ma sel aastal sellega teeninud olen (sh on ka eelmise aasta musta reede tagastus) – ma ei ole teile oma linki eriti jaganud, sellest sõltuvalt tuleb ka teenistus – aga konkreetselt mu enda ostude pealt ca 150€. Pole paha. Hea jõulukingituste ostmiseks välja kirjutada endale.

1. kogu boonuseid ostude pealt

Aga kes plaanib shopata musta reede ajal, siis soovitan liituda enne Bonuswayga, sest tõesti kui olete suurem netishoppaja, siis aasta lõikes saate endale ühtteist lubada boonuste eest (meie lingi kaudu liitudes saate lisaks 3€ krediiti ka) ja kui teie soovitate omakorda sõpradele, saate sealt ka mingi euro lisaks. Valik populaarsemaid poode, mille ostudelt tagasi saab:

2. kallis, aga kvaliteetne

Teine koht ja minu jaoks uuem koht kust tasub tellida on BestSecret, kuhu saab ainult kutsetega (mul on mõned alles), et osta brändikaid soodsamalt. Ma tellisin sealt näiteks beebile lutipudelid ja lutid, mida ma, tunnistan, tahtsin lihtsalt mingist omast kapriisist.

Aga näiteks mu sõbranna tellib sealt CK pesu ja riideid suht palju ja kiidab, et hinnad on mõistlikud, tarne kiire ja kvaliteet hea. Ja tal joppab mu meelest kogu aeg, ta leiab ülilahedaid asju sealt.. Ma leian lahedaid asju aint Paavlist. Aa, võib-olla on asi selles, et me kaaluvahe on ca 30 kg :D

3. mu enda lemmik

Vist ainus pood, kus mustal reedel Eestis ongi reaalselt -70% – Napsie e-poes! Lisaks saab koodiga marimell sel nädalal madratsid 100€ odavamalt ja ei, ma ei saa raha selle reklaamimise eest, lihtsalt jagan infot, kuna tean, et see kood on hetkel aktiivne.

Kust teie soovitate musta reede ajal osta? Kust olete saanud parima allahindluse? Mul oleks vaja üks suur kohver näiteks osta, soovitavalt plastikust. Ja mõned jõulukingitused on ka puudu..

8 thoughts on “3 soovitust mustaks reedeks

  1. Ma täna sain oma musta reede dysoni kätte . Mega rahul , dyson v11 koos 9 osaga ja maksis 499€

  2. ma tahan igal aastal teha mõnele sõbrale ise advendikalendri ja seoses musta reedega nillin siis asju, mis võiks olla põnevad, mida sinna panna. Aga muidu Mylookis nt vaatan (mehele lõhna) või lapsele kusagilt karupoegpuhhist või poolehinnaga on ka hetkel mingid miniköögi mängukomplektid päris hea hinnaga, kuigi see pole vist otseselt musta reedega seotud. Igal aastal olen ostnud ka eckeröline laevapiletid, need 1 eur ots, aga sel aastal nad vist ei tee seda kampaaniat :(

  3. Bestsecret on ka minu viimase aasta lemmik. 1. Pidevalt jälgides saab ikka väga hea hinnaga tooteid. 2. Laupäeval tellides oli kaup kohal neljapäeval. Superkiie teenindus. Miinuseks ehk see, et kõiki suuruseid ei kipu olema.
    Minu elu diil oli kui augustis tellisin mehele Parajumpersi jope 75 euroga õige hind oli ca 500.

Comments are closed.