Aasta meelelahutusauhind | aasta halvim üritus: Kroonika meelelahutusauhinnad

Ma tean juba ette, et ma saan mingi tuhande inimese heiti, et ma selle blogiposti teen, aga no fakit, nii halba asja nagu Kroonika meelelahutusauhinnad tänavu, pole ammu näinud. Okei, eelmisel aastal oli kordades hullem ja kiidusõnad selle eest, et tänavu oli parem, aga ikka piisavalt halb, et arvuti haarata ja kirjutada.

Nagu Meelis ütles, oleks aeg korraldajat vahetada. Ehk et, ma/me ei tea, kes seda korraldab. Noh, ma saan aru, et Kroonika, aga kes on see firma või agentuur, kellele mingi ulme plekk makstakse ja toodetakse nii halba asja. Lihtsalt, keegi saab palju raha, küsib iga pisiasja eest kindlasti soti või rohkem, supleb ise plekis ja eetrisse jõuab lihtsalt midagi väga halba.

Esiteks, võiks Krista Lensin jätta mõned klaasid veini enne õhtu juhtimist joomata. Joo pärast nagu Gerli Grand igapäevaselt Hispaanias siestatades, aga palun ära joo enne eetrit (sessuhtes, et tegemist pole otse-eetriga, aga salvestusega). Palun ära proovi teha nalju, mis pole naljakad. Nagu iga teine sõnavõtt on nagu meganali, aga tegelt on megapiinlik. Kogu see värk meenutab nagu halba kooliteatrit, kus kokku saavad asjaaarmastajad, kes üritavad midagi teha, aga välja tuleb nagu ikka…

Laine võiks.. aru saada, et nad olid popid 40 aastat tagasi, aga mitte täna. Nad ei laulnud üldse välja. Eriti see keskmine. Sorry, aga ka Els Himma aeg on möödanik, aga noh, teema on 60ndad, ehk seepärast.

Kolmandaks võiks Kroonika kutsuda enda üritusele ikkagi inimesi, kes neid maha ei tee nagu Olav Ehala. Võiks siiski eeldada oma külalistest seda või panna neile kasvõi enne südamele, et olge meheks, ärge pange meile puid alla.

Neljandaks võiks olla auhinnad sellised, mis kokku lüües ei purune :D nagu megapiinlik!

Ainuke mis meeldisid olid need paraparaparappaaraaa poisid ja Kristjan ja Teet, kes reaalselt olidki naljakad, aga nad olid sealjuures nemad ise. Okei, see oli ka positiivne, et Meelis Kapstas oli kaine.

Mul tekib küsimus, mis onsellise asja eelarve on? Eeldaks, et kui on palju raha, saab hea asja, aga praegu on reaalselt vastupidine. No võtame näiteks Krista Lensini klieidi, see maksab ilmselt üsna palju, sest selle autoriks on Mammu, eeldaks, et see on kvaliteetne ja hea. Noh, ilmselt ongi, aga kui keegi ütleb Kroonika meelelahutusauhinnad, siis sa eeladad ka kvaliteeti, aga seda pole kuskil.

Vanasti oli Kroonika seksikate pidu, mis oli nö labase alatooniga… Nüüd üritatakse mingit kohalikku Oscarite galat teha.. Jah, teil tulevad sinna kohale Evelin Pang ja teised suured staarid, kes seksikate peole jalgagi ei tõstaks, aga no see on nii halb, mis välja tuleb, et no kurb… Kurb lihtsalt, kuidas suure raha ja suure ideega kukub välja nagu alati.

Kas vaatasite? Mis arvate? Oli hea? Oli halb? Oli see, mida ootasite?

35 Comments

 1. Väga halb! Ja saan aru, et Lensin on Kroonika eestvedaja aga austusest iseenda ja vaatajate vastu võiks ta saatejuhtimise kellegile teisele usaldada :D Mul oli lausa häbi teda vaadata!

 2. ..ega blogijate staari üritus” parem pole:P
  a üritust ei tea, ning kas auhind on tehtud klaasist või metallist vms on nende valida ju. see, et teised seda koperdades maha ajavad on enda süü. ju saavad hiljem vahetus auhinna.
  no nüüd tuli see negatiivne postitus ikkagi ära…
  ja see ansambel laine, kas nad ei olegi mitte vana aja tegijad ja teemaks oli neil 60ndad nagu kuskil kõrvu jäi.

 3. Ma ei suuda seda janti Lensini pärast vaadata. Eelmine aasta juhtusin olema kodus kui päeval telekas oli kordus ja tegin tööd arvutis ja taustaks käis see saade. Seda oli niiiii piinlik kuulata. Lensin yritas nagu olla mingi proff aga oli hullem veel kui isehakanud näitlejad kooli tearigrupis

 4. Mis värk selle Ehalaga oli?
  See on küll suht kindel, et need purunenud auhinnad olid kokkumäng…

 5. Vägagi nõus! :D Krista Lensin tegi küll endal margi väga täis, iseenesest mõte meelelahutusauhindadest on hea, aga tegude poole pealt jäi tõesti vajaka.

 6. Just praegu vaatan kordust ja terve see asi on umbes sellise meeleoluga, et rahvas tuleb kohale, kõik on end üles löönud, tuju on hea, palju põnevaid inimesi, sädin-kädin, siis istud sinna saali maha ja lihhhhhhhhhhhhtsalt mandud kaks tundi. Ilmselt muud rõõmu seal polegi kui et tuleb aftekal rohke alkoholiga kogu see õudne kompott alla loputada, et võimalikult väike püsitrauma jääks.
  Täitsa jube, kohe täitsa päriselt…

 7. ei vaadanud nägin täna lõppu. kus Andrus Vaarik oli Lensini kostüümis ja aaam nagu mida asja???? Ja kuna see salvestus on eetris päevi hiljem siis on juba online meedias pildid sirvitud et mis kellelgi seljas oli :D ja kes mille võitis, seega pole nagu poiniti seda pidu vaadata.
  ja see mammu on tema lapsepõlve sõbranna naabritüdruk see info mingist eelmise aasta interviust meelde jäänud. oli vist nii ju?

 8. Päris piinlik oli tõesti, ei suutnud seda üle 20 minuti jälgida. Mingi wannabe’de gäng kokku aetud, üks hullem kui teine. Staarstilistid, staarfeikarid, staarnarkomaanid..jube madal seltskond. Saagu juba aru, et Eestis pole mingeid staaregi, pisike konnatiik..
  Oleksin tahtnud hoopis selle asemel toda pühapäevaõhtust Märdi-Oti saadet vaadata.

 9. Kas polnud mitte Mallukas purjakil EBA auhindade jagamisel? Kus ta veel seda burksi käis söömas väljaspool Butterflied? Ja välja tõsteti? No nagu aus olla siis kuidas Marimell? Purjus saatejuhtidest rääkides?

 10. Minu arust ka munade kokkulöömine oli meelega tehtud. Ainuke, mis mind häiris, olidki Lensini naljad. Kõned ja auhinnad jne olid ju toredad.

 11. See auhindade purunemine oli show osa ju. Sissekirjutatud…
  Aga no Eesti üritused ongi sellised.

 12. Lensin oli vähemalt kui mitte rohkemalt midagi muud peale alkoholi tarbinud, selline tuts ja tudin oli peal, käed ka paigal ei püsinud ja suu mähkis täiega

 13. Margna ja Jõekalda Auhindade purunemine oli kokkumäng – vaatasin seda 3 x järjest ja see on kindel, et see oli just nii mõeldudki. Vaadake ise ka järgi seda purunemise kohta, kuidas Margna kohe otsib seda momenti, et kokkupõrge tunduks justkui eheda õnnetusena.
  Lensinit on lausa piinlik vaadata, saab vahepeal mingeid segaseid raevuhoogusid, mis peaksid justkui naljakad olema, aga no ei ole naljakad, väga piinlikud momendid on ja vaatajal tekib ebamugav tunne.. no ja need grimassid, mida ta teeb, ehk et need näoilmed/miimika, peaksid ka justkui olema jutustavad ja jube toredad, aga vaatajal on piinlik seda kõike vaadata ja kuulata. Nii ylevõlli ja pealegi veel nii maitsetult/labaselt seda teha, on ausalt öeldes jube vaadata. Minul oli koguaeg selline tunne, et kui vaid saaksin, siis läheks ja tiriks Lensini kättpidi sealt ära. Mega maitsetu ja mega robustne oli kogu see yritus. Lensin võiks koju jääda ja noore kallimaga armurõõme nautida, mis tuleks tal kindlasti paremini välja kui meelelahutuse auhindade juhtimine, seda oli tõesti nii piinlik vaadata ja kuulata. Huvitav, ta ju ise vaatab ka seda, kas talle endale see meeldib, mida ta nägi. Ma kahtlen selles. Kunagi oli ta vaene ja lihtne naabritydruk, aga nyyd on olukord ikka väga pees…

 14. Krista Lensini pärast on iga aasta veits piinlik, nagu mingi Anu Saagimi wannabe! Talle võiks juba kohale jõuda, et Eestis on ainult üks ja ainus Saagim, teised on lihtsalt halenaljakad oma üritustega.

 15. ma vaatan seda hetkel salvestusest, eile polnud aega vaadata ja ma ei tea, kas te marimellid siis ei saa aru, et Lensin peab mängima sellist osa nagu ta seal on? ma küll ei arva, et ta seal purjus oleks, selgelt näha ju, et etendab selliselt ennast.

  1. Minumeelest oli ka see nii ette nähtud, et sa selline pidigi olema. Ma küll ei ole Lensini austaja aga kogu see asi seal oli ette nähtudki sellisena.

  2. See auhindade purunemine jah, oli ilmselt ette nähtud ja kogu see “saade” oligi nii üles ehitatud, et need naljad ja miimikad jne, aga välja ei kukkunud hea lihtsalt.

 16. Mind härib kõige rohkem see, et Lensini ära süstitud nägu. Väkk.
  Aga noh tal oli isegi oma näotuunija sel aastal seal kohal.

 17. Olen täiesti sama meelt! Lensin võiks mitte lavale ronida. Nii piinlik oli kogu see õhtujuhtimine

 18. Mulle jäi mulje, et see Lensin oli seal üldse narksis, ausalt Ja millal ta küll aru saab, et ta ei sobi saatejuhiks.
  Kôigil olid kuidagi võltsid emotsioonid ja üritus tundus tâiesti läbikukkunud ning igav oli vaadata.

 19. No vaatame mis EBAst tuleb.. Ütleme nii, et eelmise aasta EBAle tegi kroonika pidu küll sajaga ära, sest eba peo kõrval oli kroonika pidu puhas kuld..
  Ehk et täiesti vale puu all haugud…

  1. EBA rokib! Mis sa ilgud! EBA on ilma eelarveta nö põlveotsas tehtud asi ja mu meelest iga aastaga jäejest parem. Teine on meelelahutusäri suursündmus ja siis ei suudeta kah normaalse asjaga hakkama saada. No, kurat!
   Mari-leen teeb ilma rahata ürituse korraldamisega kõigile silmad ette. Tehke järgi või makske kinni!

 20. Mina sain sellest küll nii aru, et saatejuhid tegid järgi 60-ndate saatejuhtide kõnemaneeri. Nad ju mõlemad rääkisid aeglaselt ja veidralt. Ilmselt käis see 60-ndate pihta, kuna auhinnagala temaatika oli sealt pärit.

Comments are closed.