Gigantide heitlus: Mallukas vs Reet Linna vs Paljas Porgand vs Tuuli Roosma! WTF?
Nagu kombeks on, siis vahetult enne blogiauhindu jagatakse „Kroonika seksikamaid“. Täna jäi ka minu feedi see Kroonika meelelahutusauhindade list, kus saab siis hääli anda ja oma lemmikuid vajadusel juurde lisada. Ütleme nii, et see list on ikka no segasest segasem.

Mallukas ka ise jagas seda oma lehel, et teda on nomineeritud aasta naissaatejuhi kategoorias. Oota, kuidas palun? „Malluka suvi/sügis..“ ei olnud ju saatejuhi rolli vajav saade. See oligi lahe ja mahe (suve)saade, kus Mallukas oli see kes ta on. Kunagi ammu tehtud talk-show stiilis saate „Suure M’i show“ oli see saade, kus ta täitis väga hästi saatejuhi rolli. Ma ei ütle, et Mallukas on teleekraanil paha – kindlasti mitte, aga ta võiks olla õigetes kategooriates :DNäiteks ei ole teda nomineeritud kategoorias „aasta meelelahutussaade+seriaal” Miks? See on enam kui sobilik tema saadetele. Aga ei! Selle asemel ilutseb seal „Nähtus nimega Evelin.” See ei ole ju võrreldav ka näiteks näosaatega. Kersna loodud ekraaniteos oli ikkagi dokumentaal. Kas kõik mis telekast tuleb, kvalifitseerub seriaali alla? Evelini saade on kirjas, aga Savisaare oma mitte? Miks?

Vaatasin siis neid liste ja üldse ei saa aru. Kas Kroonika tahab influencerite klikke? Eelmisel aastal Brigitte push ei olnud juba piisav? Üks meeletu fopaa on siin tegelikult veelgi. Nimelt on Kroonika ju tegelikult Ekspress Grupp, kes Malluga kohut käib. Aga nüüd annavad talle parima saatejuhi tiitli? Kuskil peab mingi kala olema? See ei saa olla real! Või on see teatud sorti lepituse otsimine?„Seitsmeste uudiste“ ja „Reporteri“ saatejuhid on kenasti välja toodud, aga AK omad mitte? Mis vahe neil on? Olen nõus, et Keili Sükijainen on saate “Inglite aeg” saatejuht, kuid uudiste saates on ta siiski ankur. Uudisteankur ei ole ju saatejuht. Või nüüd on? Seda listi vaadates, siis tõesti tuleb tõdeda, et Keili on rohkem saatejuhi tiitlit väärt, kui Ingrid Teesalu, kes ainult ankru rolli täidab. Keilil on vähemalt kaks telesaadet.

Aina hullemaks läheb…

Hämmastama paneb mind ka „Su nägu kõlab tuttavalt” osalejate nomineerimine aasta teleseriaali näitlejatari kategoorias. Ma olen nõus, et ka SNKT saate osalised nägid vaeva ja valmistusid saateks ning kogu saate taga on meeletu meeskond ja töö, kuid see on siiski telesaade, mitte seriaal. Näosaade versus „Pilvede all“? Või „Õnne13“? Kumb neist on saade ja kumb seriaal? Ehk lühidalt öeldes SNKT on lihtsalt vales kategoorias. Nagu väga palju muid asju ka. See on totaalne ühepajatoit seal nendes kategooriates.

Noore tegija all on ka muidugi mõnus pudru ja kapsad. Kes saab rohkem hääli, kas Johannes Tralla või Brigitte Susanne Hunt, kas Anna Pihl või Hensugusta. No tõesti, mida kompotti! Pigem on küsimus selles, et kas Hunt või Hensugusta? Annal ja Trallal pole nende kahe fännide armee vastu lootuski.Aasta meelelahutaja, kus all võiks olla kõik need tuntud blogijad, sest nende töö ongi lugeja meelt lahutada.. Aga ei, sinna on pandud kokku Tõnis Niinemets ja MyHits Awards, rääkimata muust. Ikka meganaljakas on see nimekiri. No ma saan aru, et Niinemets on meelelahutaja, aga MyHits Awards? See kvalifitseeruks ikka eraldi saate alla mu meelest. Või noh, seda listi vaadates seriaali alla :D

Aasta seksikaima võiks muidugi Paljas Porgand saada, ent samas on see pisut traagiline. Kuulsin, et ta oli kuskil öelnud, et ta loobub meediast. Siis on muidugi kindel, et Kroonika saab klikke – „Porgand ei tulnudki auhinda vastu võtma!” Ehkki mina Kroonika toimetajana tuleks inimese soovidele vastu (laseks tal rahus paastuda ja mediteerida) ja eemaldaks ta sealt nimekirjast, sest ta on ju ise öelnud, et soovib meediast eemalduda. Milleks siis teda sinna kiskuda?Okei, maitse üle ei vaielda ja kõik naised ja mehed, kes seal seksikate nimekirjas on, ilmselt oma kohta seal ka väärivad, sest seksikus on nö maitse asi. Siin ma ei kobise ega etteheiteid ei tee.

Aga suures plaanis on ikka naljakas ühepajakoit kokku klopsitud. Vaata ise! Ja anna oma hääl Mallukale (aga ma soovitaks ta lisada sinna aasta meelelahutaja alla!) – kes teine sealt seltskonnast päriselt meie maailma värvikamaks muudab kui tema?


3 thoughts on “Gigantide heitlus: Mallukas vs Reet Linna vs Paljas Porgand vs Tuuli Roosma! WTF?

  1. Ma arvan, et segadusele on kaasa aidanud ka see, et inimesed saavad ise kandidaate lisada ning ei välistaks võimalust, et keegi lihtsalt lisabki oma lemmik telenäo igasse kategooriasse, vahet pole, kas ta sinna sobib või mitte. Kui Kroonikal on kontroll inimeste kirjutatud kandidaatide üle, siis on muidugi teine lugu..

    1. Mulle tundub, et algsed nimekirjad on ikka nende koostatud.. Lisada saab praegu jah igale poole keda tahad.. :) Mida ma loodan, et Mallu jälgijad teevadki. Väike ninanips Kroonikale kui ta igas kategoorias pika puuga ära teeks :)

  2. Täiesti nõus! Vaatasin seda nimekirja ja see segadus seal on ju naeruväärne. Ainuke lohutus oli, et ehk on kategooriad Ekspress Meedia poolt, kuid nominendid on lisatud rahva poolt? Et ei olnud korraldajate poolt kedagi nimekirja lisatud.
    Malluka ja saatejuhi teemat ei hakka kommenteerimagi, ajuvabadus :)

Comments are closed.