Nädalavahetuse lobapostitus

Reedel oli ilmselt selle suve ainus ilus päev, kasutasime seda ära ja trallisime terve päeva hoovis, värvisime (okei, Meelis värvis) kaste ja redelit ja… Tassisime mööbli õue ja pesime ära ja tegime grilli ja paar sõpra astus läbi ja.. tegime värsketest rabarberitest mojitosid ja.. Kui Hedon magama hakkas sättima, läksin ma sõbrannaga peole. Või noh, mis peole. Veinitama.

Kuigi ma alguses arvasin, et me nii vara lähme, siis tulen juba kaheteistkümnest koju, siis et kolmest ja kell kuus ma pidasin targemaks hakata koju minema. Sõbranna tuli ka ööseks meile ja nii me siis hommikul saabusime. Tore oli, välja arvatud see ärkamine 1,5h hiljem… Täna oli üks neist „ma ei joo enam kunagi“ päevi. Aga noh, ilmselt kuni järgmise korrani.


Tegelikult olen ma siin proovinud seda joomist piirata, eriti neid iganädalasi veinitamisi. Lihtsalt võib ju ka näiteks Saku alksivaba nisuõlut juua, mis kusjuures on megahea. Ma muidu õlut ei joo, veelvähem mingit nisuõlut.. Aga see on mulle küll mokka mööda. No vanasti oli nii, et igal võimalusel kui veini juua sai, ma jõin. Nüüd olengi asendanud selle grillikõrvale veini, toidukõrvale veini, sõbrannakülla veini, alksivaba õllega või.. Coca-Colaga :D Noh, eks kaloreid annavad nad kõik ühtemoodi, aga vähemalt ei ole pidevalt promill sees, eks.

Täna hommikul oli minu meespere väga armas, jätsid mind koju magama ja läksid Kalamaja päevadele ja Balti Jaama turule lustima. Tõid koju mingi megasuuremullitaja ja saime koos õues edasi lustida.

Õhtuks tellisime sushit, kusjuures polnud üldse plaanis, aga Hedon teatas, et sushit, sushit, sushit.. No tegime siis lapsel meele rõõmsaks :)

Homme lubab samasugust ilma nagu täna, siis võtame oma kodinad kaasa ja lähme maale mu tädi juurde. Saab päikest ja grilli ja noh, suvepäeva tuleb ära kasutada ju.

Ma tegelikult hakkasin blogima, sest ma tahtsin meelde tuletada, et juba järgmisel laupäeval oleme me Pärnus ja teeme Cafe XS’is oma supiköögi.

Rahva tungival soovil me sinna tuleme ja.. Ma ütlen kohe ära, et enne Uue Maailma Festivali me kuskil suppe ei keeda ja mingit supikööki ei korralda. Hiiumaast me loobusime.

Niisiis, andke oma tulekust teada (siin) ja palun märkige mis suppi te sooviks, esmaspäeval läheb list lukku ja paneme supimenüü paika. Ja uuesti saab meie suppe 2-3. september Uue Maailma Festivalil.