Aasta PR preemia läheb… Reformierakonnale

Üks on kindel, Rõivaste skandaal on valimiseelne propaganda. Küsimus on ainult selles, kas PR preemia tuleb anda Reformierakonnale või mõnele konkurendile, kes seejuures peaks saama ka “aasta idioodi” tiitli.

Mina olen arvamusel, et skandaali veeretasid kokku reformierakondlased ise. Kujutan ette seda tagatubades kokku lepitud juttu. “Te olete ju tugev paar, saate hakkama, me toetame teid. Luisa, sina ka, saad ju aru, seda on vaja..” Alguses puiklevad noored vastu ja siis mõtlevad, sitta kah. Esmaspäevaks on see vana uudis. Lepitakse kokku, et see ajastatakse neljapäeva – saab ehk “Kolmeraudsessegi”, nädalavahetusel veel vahutatakse ja esmaspäevaks kaob see valimisuudistesse ära ja kes seda enam nädala pärast mäletab. Pealegi annab Luisa ju mehele kõik andeks ja elu läheb edasi.

Kes vaatas eile “Kolmeraudset” ja arvab, et seal Malaisias midagi toimus ka, no ma ei tea. Peab ikka peapeale kukkunud olema. Luisa ju lausa nautis seda eetris olekut. Muigas kui Taavi seal sõnu seadis. Vaadake, mis Luisal selga paluti panna. Nagu ontlik koduperenaine muiste. Ka nii alandlik.

Okei, ma saan aru, tuled ja toetad oma meest, klatid asju kodus… Aga miks sa ütled “Ma olen oma abikaasas pettunud” kui võiksid öelda “Eks me tegeleme sellega kodus, vaatame mis saab”. Samuti ei kommenteerinud ta kuidagi naist, kes tema mehe pihuks ja põrmuks on teinud ja ütles vaid, et maailmapildid on erinevad. Kui raske olnuks tal öelda, et minu jaoks pole tants liigne lähedus, see naine on napakas.

Väidetavalt olla naine esmalt Taavi poole pöördunud, et.. “muidu lähen meediasse” – miks sa kohe ei läinud. Milleks selline eelähvardamine? Said Taaviga kokku, klattisid asja ära, mees vabandas, aga ei.. Sa lähed ikka meediasse. Kus on loogika?

Ja mismõttes üks mees on madalam nagu muru ja vabandab, et ta kellegagi tantsis ja ehk oli liiga lähedal. Samamoodi see keerutamine Mihkli küsimuse peale, kes valetab. Ütle, mina ajan sitta, eit ajab sitta. Lihtne. Aga mitte midagi öelda ja mingit poliitmulli toota, no ma ei tea. Sessuhtes, et ta juba on tunnistanud, et midagi seal justkui oli, ütle siis, et naine võimendab asju üle. Aga ei, tema ei taha tema mustajat ja karjääri rikkujat kuidagi enam halvasti kohelda. Ütle nagu poliitikutele kohane, tao vastu rinda, mina pole midagi vastu teinud. Aga ei, sa mängid alandlikku meest, kes oleks nagu kümne naisega rivi teinud ja nüüd sureb häbi pärast maha.

Lasteaed. Aga valimiste eel ideaalne. Kolmapäeva õhtul lõppesid e-valimised, mida ju nagunii peetakse reformikate teemaks. Nö eel- ja valimispäeva peetakse keski päevadeks, sest siis veetakse ju rahvast bussidega hääletama, pakutakse ehk pirukat ja puljongitki. Oli vaja ka pildil olla, veel viimased hetked enne hääletamist. Eile-täna-homme ei jahvata keegi muust kui Rõivastest ja Reformierakonnast. Kui seisad pühapäeval valimisboxis, kes sulle meenub?

PR done well!

Ma ei saa ainult aru, miks need erakonnakaaslased (ja loomulikult kõik, kelle pressiteade üles pannakse) Taavit nii räigelt hukka mõistavad? Aga ilmselt see on osa PR kampaaniast, et nimed läbi käiks. Ehe näide:

PS! Heidy Purga poolt saab hääletada Haaberstis :D Ja Liisa Oviiri poolt Harku vallas. Ärge siis unustage neid nimesid, eks!

Eile hommikul olin ma kindel, et kuna ma e-hääletamise maha magasin, siis ma pühapäeval hääletama ei lähe. Eile õhtuks olin ma enam kui kindel, et lähen annan oma hääle Taavile. Ja ma teengi seda.

Ja kui selle skandaali lahvatas mõni konkurent, siis on ta puhta soe peast. Kas ta päriselt arvab, et keegi jätab nii Reformile või Taavile hääle andmata? Ilmselt võis loota, aga nagu selliste asjade puhul ikka – tahad teha head, aga välja tuleb nagu ikka.

Seega, kui mul veel nädal tagasi oli jumala savi, kes need valimised kinni paneb, siis nüüd hoian pöidlaid ja varbaid reformile, kuigi mulle endale meeldiks kui edasi tegutseks kesk ja saaks linnas tasuta sõita ja laps lasteaias tasuta süüa.

Aga veelkord, Reformi PR well done! Kellele see kuldmuna siis ikkagi anda?

47 thoughts on “Aasta PR preemia läheb… Reformierakonnale

 1. Ei usu, et kokkumäng. Luisa jah elab üle, aga neil koolealine laps, kes kannatab selle jama pärast. Pigem usun, et jõi nats palju, tibi eputas natuke ja nii need käed ka käima läksid. Võis olla kõik nii nagu tibi rääkis. Täiesti tavaline. Ka Eestis on ööklubides just abielumehed äksi täis kui kodunt välja saavad. Luisa on hea kaameranärviga ja oskab olla. Iseasi, mis kodus toimub. Minu hääl seekord reformaritele ei lähe, aga kindlasti ei mõjuta see Taavi juhtub mu otsust. Tropp tädi, et meediasse läks. Just nende tütre pärast eriti kahju. Tädi lastetu tõenäoliselt.

  1. Luisa ei ole hea närrviga üldse :) Mäletan varasemaid esinemisi, hääl on värisenud jne. Ta oli eile nagu tank.

  2. Jah vaatasin ka. Ju sai aru, et kui nüüd kaamerate ees veel tõmblema hakkab, on kõigile halvem.

  3. Kui mängus on tema kahe väikese lapse heaolu, oleks ka kõige kehvema lavanärviga inimene nagu tank. Teades natuke tagamaid, kipun uskuma siiski seda, et suudlus oli jäämäe tipp ja meedia ei ole tegelikku loo sisu paljastanud. Kurb.

  4. No keppis, mis siis? Ma ei saa isegi siis aru, milleks seda varjata? Pole ta esimene ega viimane abielumees ega laste isa kes ämbrisse astub :)

  5. Issand see kui teie abielus on okei ringi keppida siis guess what-enamustel see siiski nii ei ole!
   Vastik lugeda su jura kus ainult undad, et oh äge mees ja mis ta ikka hullu tegi ja siis jälle oi see raudselt valmisipropaganda-kle tegelt ka puhka jalga, ma olen juba 3s erinevas kohas su välja ütlemisi lugenud kuidas võõra eide keppimine on timm-lugenud! Kui sa kõike nii hästi tead ja kõigest välja loed siis mine selgetnägijate saatesse.

  6. Ehm.. ma ei ole kuskil väitnud, et kõrvalt keppimine on okei. Ei harrasta seda ka enda suhtes. Ei pea seda normaalseks. Ma ei tea isegi, kust sul selline mulje on jäänud. Aga ISEGI KUI TA SUUDLES, siis sellest selline “skandaal” teha, on endiselt mu silmis ajuvaba.

 2. Kogu selles postituses ei leia ma põhjendust, miks anda just nüüd hääl Taavile?! Mingit PR-kampaaniat ei ole, vähemalt enne skandaali (hiljem on küll kogu oravate PR tööle pandud, ja tuleb tunnistada, et üsna edukalt – Sindki ju mõjutanud) . Tegelikult on tegemist üsna labase joomapeoga, kus purjus isane, endast väga kõrgel arvamusel, üritab maha tõmmata emast, kes algul tunneb ennast meelitatuna (lasi ju suudelda?), mehe agressivsemaks muutudes aga lööb põnnama. Minul on jäänud Rõivast mulje kui mehest, kes alkoholi tarbinuna piire ei tunneta, seda tõestavad tema varasemadki skandaalikesed.
  PS – mis on saanud Sinu varasemast postitusest, kus jutt mitte mingil juhul mitte hääletada Reformi poolt?! Üks purjus ärplejast isane on tekitanud sellise poolehoiu, et isegi poliitvaateid suudab muuta?!

 3. Pean siinkohal Sinuga leppima,kuidagi kakub sinna lavastatud teemale.Pole ju loogiline ka see,et Taavi käikudest oli kohe teada ajakirjanikel,mis kell ta kohtus väidetava kannatunuga,millises kõrtsis,jne,jne..

 4. Mina jällegi ei usu, et see kokkumäng. Luisa ei lubaks nii oma lastele teha. Minuarust on ta selline kanaema tüüpi emme, kes valimistulemuste parendamiseks oma lapsi tanki ei pane. Luisa vaatas Taavit sellise muigega, et ala no näita nüüd kas kas saad sellest supist välja..julgesid purjuspeaga lollusi teha nüüd prae siin kolmeraudses ;)

 5. Marimell, tundub, et Sa oled ajakirjandusest ja allikatest eemale jäänud. Lugu alles algab …

 6. Ma ei usu, et see kokkumäng on. Vb konkurentidel on see kokkumäng, aga reformikatelt seda ei usu.

  Mis kasu Taavi sellest saab? Isegi Soome uudistes see. Väga halb reklaam ju. Asespiikri kohalt tuli ka ära. Mis ta teeb siis? Isapuhkusele?

  Ta jutt on nii umbmäärane. Ta ei tea täpselt, mis juhtus. Kuulas teise osapoole juttu, et pilti kokku panna. Ilmselgelt lakku täis. Ja tantsimises pole ju midagi halba ka abieluinimestel. Ju siis pidi midagi veel olema.

  Aga see on tõesti kahtlane, et miss Luisa sinna telekasse ronis.

  Aga kui oligi midagi, siis eriti haige 2 kuud peale abielu.

  1. Mina ei usu, et see skandaal PR lüke on. Kui nii, siis eriti debiilne ühtede valimiste nimel enda maine peldikust alla lasta, oma abielust naljanumber teha ja endale ahistaja silt külge saada. Ma ei näe selles kõiges küll mitte midagi nii hirmus geniaalset – Taavi ei võida sellest pikas plaanis ju mitte midagi. Ja päris kindlasti ei paneks Rõivase nime pidev kuulmine ja nägemine uudisveergudel mind tema poolt hääletama. Või kui üldse, siis nii kokutav häma ja labane valetamine pigem tõukaks nimme kellegi teise poolt hääletama. Ta on oma usaldusväärsuse maha mänginud.

   Oluliselt tõenäolisem tundub mulle, et läkski käest ära see jooming ja nüüd üritab mees veel päästa mis päästa annab. Sest inimene, kelle kohta esitatakse nii tõsiseid valeväiteid, konkreetselt eitaks sellist asja – lükkaks ümber, vabandaks tolle naise ees, kui too tõesti end kehvasti tundis, aga muus osas oleks resoluutne, et mingit kleidi kergitamist ega käperdamist pole olnud, punkt. Puhtalt sellepärast, et üks tädi kuskil end pahasti tunneb, ei laseks ükski mees oma karjääri peldikust alla ega sõlmiks mingeid “detailidest ja nimedest rohkem ei räägi, eks” kokkuleppeid. Selliseid kokkuleppeid sõlmib inimene, kes tahab, et see teema võimalikult kiiresti vaibuks.

   Mis Luisasse puutub, siis vot temas ma tajusin PR-i mõjutusi. Et ta üldse Taaviga koos saatesse läks ja et ta seal selline pealtnäha tank oli. Täielik etendus ju.

  2. Luisa ongi nagu Ameerika naine, nagu Raud ka ütles. Alati oma mehe kõrval.

   Aga kui rääkida PR lükkest, siis… Taavi ei peagi võitma, aga kui reform saab tänu sellele rohekm hääli, siis on ju win.

  3. Kohe kuidagi ei tundu loogiline, et üks täie mõistusega inimene on oma erakonna nimel valmis isiklikult sellise pa*arahe alla jääma. Sest see plekk jääb ju ainuisikuliselt tema külge, samas kui võimalus suurest jamast midagi võita on suht 50:50. Täiesti usutav, et tegu on poliitilistel põhjustel üles tõmmatud draamaga, aga Taavi nurka surutud ja meeleheitel olek tundus mulle telepildi vahendusel siiras ning Luisa malbe andestav naeratus võlts. Rääkimata sellest, et nagu ennist ütlesin, kogu Taavi jutt oli räme häma. Aga inimesel, kel pole midagi varjata, pole põhjust hämada. “Tahan olla džentelmen selle naise suhtes, kes ei julgenud tantsuplatsilt lahkuda ja sellepärast lasen kogu oma karjääri ning eraelu täis roojata” ei ole absoluutselt tõsiseltvõetav. Üks “valesti aru saanud” naine ei ole talle never tähtsam kui ta oma naine ja maine ja ma usun 200%, et ta põrmustaks selle naise täielikult, kui too tõtt ei räägiks. Aga isegi kui see tõesti oli Reformide endi geniaalne mõte n-ö õigel momendil veel intensiivselt pildil olla, siis peategelane ise vaevalt et sellest midagi teadis. Aga et vajaliku info täpselt selliselt ajastatud lekkimine mõne teise erakonna “teene” oli, selles ei tundu mulle küll mitte midagi uskumatut.

  4. Ja päriselt arvad, et inimene teeks nii enda mainega? Heidaks halba varju ka oma naisele ja lastele? Ja kõik oleks rõõmsalt nõus? Nalja teed või?
   Unustamise-jutt on ka täitsa naeruväärne. Peaksid ise teadma omadest kogemustest, kui kergesti või pigem raskelt eestlased mineviku möödapanekuid unustavad.

 7. Ma ei tulnud ise selle pealegi aga sul on vist õigus! Kõlab loogilisena küll.

 8. See on ikka ilmselt väljastpoolt ette söödetud, no ei usu, et oma kooliealisele lapsele keegi nii teeks. Ta juba piisavalt suur, et kuulda koolis kommentaare, noh isa käis külapeal jne. Ma ei usu, et see nende endi poolt on lekitatud ja sealt tulenevalt ka need kommentaarid, lisaks kas te kujutaks ette mis juhtuks kui naispoliitikud kiidaks takka, et ah polnud seal hullu midagi. See saadak konkreetselt teate, et ahistamine on ok ja naised olge vait ning ärge mölisege.
  Jah see konkretne lugu on ilmselgelt enam kui kahtlane – peale Kolmeraudset on ilmselge et tegu ei olnud seal ainult tantsimisega ja ikka huuled ning käed ka suure tõenäosusega olid mängus, kui pealesurutult või soovitult on iseküsimus. Lihtsalt see tagant järele kiremine ka Päevalehe peatoimetaja poolt, et oi me jätsime kõige vürtsikamad ja hullemad asjad üldse välja, et säästa Rõivaste lapsi, siis no mida kuradit. Mida sa enam pärast lugu rusikatega vehid kui sa rohkem ei kirjuta. Ning ausalt kui sa soovisid lihtsalt vabandust, siis selle ju naine sai aga ikka läks meeidasse. Kui asi oleks olnud hull, oleks tulnud minna politseisse, meediasse oleks see nii ehk naa jõudnud. Mine te avaldus, kui sind rämedalt ahistati ja ongi korras, oled ise ka puhas, sest ajad asju õigeid ametlikke kanaleid. Kolm nädalat hiljem, täpselt enne valimisi selle jutuga välja tulla on enam kui kahtlane. Ja nagu päevaleht ütles, et nemad tegelesid looga NÄDAL aega enne kui selle avaldasid. Ausalt, sul on selline pomm ja raudne müügihitt käe ning sa hoiad seda nädal aega, et äkki keegi teine saaks sellest loo teha – rääkis see naine ju esmalt toimunust sõpradele, kuidas saab kindel olla, et nemad seda omakorda kuhugi edasi ei räägi. Ma saan täitsa aru, miks see naien avalikutl ei taha sellest rääkida, ta lihtsalt saaks üldsuse käest niimoodi verbaalselt peksa, et hullumaja.
  Ja siit jõuamegi selleni, et sellise looga tõmmati juba eos vesi peale järgmistele ahistamiste väljatulekutele, sest naised näevad et neid ei usuta. Ja see on masendav. Reaalsuses on igasugust ahistamist ning vägivalda meie ümber palju aga sellest ei räägita, sest sellised lood rikuvad usutavuse ära.

 9. Appiii kui mitu postitust voib yks blogija sellel teemal teha. Muust pole kirjutada? Unfollow minu poolt, mõõt sai täis.

 10. Täna algab Saaremaa ralli. Ott Tänak on ka stardis ja õhtuks tuleb juba uut materjali peale, millest kirjutada :) Enne seda kirjutatakse muidugi sellest, kui s.tt on ikkagi see Virtsu-Kuivastu praamiliiklus. Mandri rahvas ei pääsegi ülehelikiirusel Saarele. Mõni saarlane põrutab vastu, et tema ei pääse nende ralliaegsete “joodikute” hulgas koju.
  Homme jälgitakse seda, kas Ott ikka kraavis käib. Ja pühapäeval saame jälle lugeda, et Kuivastust mandrile ikka ei saa ühe soojaga. Peab ikka järtsus passima veidi. Kes selle praamiliikluse ikka nii p.rse keeras, ah?! Ja, krt, valimata jääb ka ju nii! Mis sest, et eelhääletada oli aega maa ja ilm.
  No ja esmaspäev on ju hääletamistulemuste avalikustamine. Siis loeme sellekohaseid uudiseid.
  Vot, sellised on järgmiste päevade uudised. Rõivaste skandaal hääbub.

 11. See lugu alles algab, kullakesed. Tuletan meelde, et üks naine visati täies riides basseini. Neid detaile ujub välja veel ja veel. Onukesed mõtlesid täispeaga, et on elu kuningad, aga läks teisiti. Ma ei imetaks kui ka fotod ja videod mingi aja pärast välja tulevad. Oravad peavad ikka hoolega ämma öökapi kallal käima, et asja kinni mätsida.
  Selles suhtes, tublid tüdrukud! Just nii peabki.

 12. aga kuidas see sind aitab, kui oma hääle Taavile annad? ta ei tule ju nagunii riigikogust ära ja linnapeaks saab Michael? Parem võta oma tasuta bussisõit ja tasuta lasteaiatoit :)

 13. Mina arvan seda, et selle korraldas Taavile konkurent või keegi, kes tema peale viha peab. Lihtne ju, kui tead teise nõrka kohta ( purjus olekut ). Arvestades eelnevaid skandaale. Siis juba loogiliselt järeldad, et mees täispeaga ei kontrolli end, nii nagu peaks.
  Enamus mehi on paraku truudusetud, kui on joonud ( ka kaine peaga ). Ei suudeta kaunile naisele ära öelda, kes kehakeele ja muuga märku annab, et võib ka kaugemale minna. See ei kehti muidugi kõigi kohta!
  Taavi käitumine oli vale, kuna ta on riigitegelane ja abielumees! Ei õigusta seda apsoluutselt. Aga naisterahvas teadis ka, et sellel mehel on naine kodus ja kes ta on, mida ronida tantsima siis.
  Kui mees vabandas, miks panna ta veel häbiposti meedias, kummaline naine. See on taktika, et Taavile sitta keerata. Rääkigu oma nime ja näoga, miks ta ei tee seda??? Tulnud saatesse, vot siis oleks suud puhtaks saanud mõlemad. Ja minu silmis tuli Luisa näitama kõigile Eesti inimestele, et ta on selle mehe abikaasa, olenemata teiste püüdlusest õõnestada nende suhet. Tubli naine, müts maha, see nõuab suurt julgust!!!

 14. Hakkabki kerima juba;)
  Ahistatavaid naisi oli kolm. Ei imestaks kui ka fotosid ja filme enne õhtut näha saame.
  Mõjuvõimuga kauplemine on juba kriminaalkuritegu.

 15. No sinu enda PR on kah päris hea. Kütad lugejate kirgi, et petmine on okei, et jumalaeest ikka klikke juurde tuleks sinu f*cked up maailmavaate peale. Veel mainid, et nii pointless teema mille kallal ilkuda aga näed kus näpud alles väntasid kaks postitust välja. TUBLI

 16. Tavaliselt algavad sinu reklaampostitused ju lausega: Mulle kirjutas….
  See postitus pidanuks siis algama: Mulle kirjutas Reformierakond ja ütles, et sul on mõned lugejad, mätsi mingi lame nali Rõivase-teemal kokku… Ja seda sa tegidki, ainult, et ilma selle sissejuhatava lauseta.

  Kas sa päriselt arvad/usud, et see, mis sellest loost praeguseks teada on, on algusest peale “mäng” ja Rõivased-kui-tugev-abielupaar teevad kampaaniat?!
  PR-hakkas seda s…tta saiaks mätsima alles siis, kui lugu ähvardas ilmsiks tulla. Ja sellega läheb veel kaua, kui see “kringli” moodi välja hakkab nägema. Lahku lähevad nad vaatamata megauhketele PR-täiuslikkuseni lihvitud pulmadele, niikuinii. Enne jõuab muidugi veel ilmuda mitmeid ja mitmeid artikkleid, kuidas nad ühest või teisest suhteteraapiast abi said ja nüüd paari ja perekonnana tugevamad on, kui iial varem.

  Sa kirjutad, et kindel on see, et….
  Tegelikult on kindel see, et mees on suures pasas ja teda üritatakse sealt välja upitada. See, et ta “Kolmeraudses” kokutas ja Luisa nii toetavalt ta kõrval oli, vot see viimane on PR, tõeline näitemäng. Mees kaevas ennast oma mõtlematu tekstiga veel sügavamale auku… Aga mõru-naeratusega naine püsis ikka kõrval ja üritas “rokimehe-joobe” juurde teeseldud lõbusust manada. Hale näitemäng, mida üle ookeani ka siia kultuuriruumi sisse üritatakse tuua. Ja näib, et sama edukalt, kui halloweeni. Viimasest on ka juba vaat, et rahvuspüha saanud…
  See, et asi alles nüüd, 3-nädalat pärast toimumist välja tuli, pole kuidagi valimistega seotud. Ahistaja üritas ju erinevaid kanaleid pidi skandaali juba eos summutada. Hea, et see ei õnnestunud. Minu meelest tulebki sellised tropid avalikuks teha.

  Ja sellest võidab Reformierakond?! Tõenäoliselt küll, kui oma häälega ahistamist heaks kiita. Toetada seda, et poliitikas jätkuks mentaliteet: mulle on kõik lubatud, teen mis tahan ja olen puutumatu veel pealekauba. Anna oma hääl ahistajale ja annad selge signaali, millised on su enda väärtushinnangud.

  Kokkuvõte: Alles mõni postitus tagasi sa kirjutasid, et ei vali iial Reformi. Et sinu hääl läheb Keskile. Nüüd lubad Reformile PR-auhinda (sinu nimelist?) ja oma hääle Taavile, mis omakorda viib tagasi mu kommentaari alguse juurde: kui pugeda, siis ikka südamest!

  1. Ma pole kuskil lubanud keski poolt hääletada :D ütlesin, et vaadates kes mida lubanud ja teinud on, siis vali või kesk. Kes kuidas tõlgendab ilmselt
   :D

 17. Eelhääletamisel olid juba ära, paljud juba hääled andnud. Miks see skandaal siis varem ei lahvatanud?! Ei ole ju PR.

 18. Minu mõtted sel teemal:
  * Kui üldse kellegi kokkumäng, siis konkurentide. Taavile tõmmati edukalt kott pähe.
  * Taavi enda väljaütlemised ja esinemised sel teemal on jätnud mulje, et süüdistustel on alust ja et teod olid tõsisemad kui mingi väike tantsuke.
  * Ei usu, et esmaspäevaks asi vaibunud on. Pigem annab sellest loost veel palju välja kooruda. Täpselt nagu Ilveste saaga. Alul oli Evelin suur süüdlane, hiljem vaat kuidaspidi hoopisvälja kukkus ja kes tegelikult süüdlane oli. Aga pasa sai kaela kõik Evelin.
  * Kuna Taavi on nagunii juba risti löödud ja tagasi astuma sunnitud (?), võtavad reformarid juhtumist, mis vähegi võtta annab, olles aktiivselt pildis ning jagades avalikult hinnanguid ja arvamusi ahistamisest kui sellisest.
  * Luisa ilmumine telesse ja esinemine võis olla juba PR koostöös sündinud otsus.

  1. No ta oli uudistes, ei hakanud välja võtma. Iga poliitik kes kandideeris, proovis end selle teemaga pildile saata. Avaldas arvamust, kus tahes, peaasi, et neist räägitaks. Nagu täna vahetas suurem osa poliitikuid FBs pilti, et ikka newsfeedis ette jääks :D

  2. Liisa Oviir ei kommenteerinud otseselt Rõivast, sest ta ei olnud ju ise seal, aga ta kommenteeris naiste ahistamist ajakirjaniku palvel, sest ta on riigikogu õiguskomisjonis, mis tegeleb istanbuli konventsiooni ratifitseerimisega. Selle sisu on naiste ahistamine.
   Ei ole päris suvaliselt ise pildile ronimine.

Comments are closed.