#elulineblogi

Aidake kleite valida! Mida EBAle selga panna?

Reedel kirjutas mulle Kleidibutiik, et kas ma ei tahaks koos assistentidega minna kleite vaatama, et ehk leiame midagi blogiauhindadele selga. No, mis saab olla selle vastu, eks. Läksime siis täna hommikul kell üheksa rõõmsalt kleite proovima. Ühtlasi andsid nad mulle sooduskoodi EBA17, millega saab 15% tellimuselt alla – seega, kellel veel kleiti pole, tellige. Kood kehtib kuni 5.06 – siis on kindel, et kleit ka õigel ajal kohale jõuab :) Loomulikult võib ka kohale minna Mustamäe tee 5 (8 korrus).

Kleite on kohapeal väääääga palju, igas värvitoonis ja pikkuses ja lõikes. Suurem osa neist on ka kodulehel üleval. Seega, head shoppamist. Meil läks küll pea kirjuks!

Aga nüüd meie kleidivalikust natuke. Läksime alguses mõttega, et valime kõik sinised kleidid, et ikkagi EBA värv, aga suuri suurusi oli hetkel natuke vähe (pidi juurde tulema lähiajal). Seega pidime me Sandraga suht samu kleite proovima, samas kui Kristi sai põhimõtteliselt iga kleidi endale selga tõmmata ja kõik sobisid. Nagu KÕIK!

Aga millise kleidi peaks teie meelest Kristi selga panema? Kristi palus lisada, et on tähtkujult kaalud ja tema ei suuda ise otsustada. “Seda peab keegi minu eest tegema! Mulle meeldisid kõik, mida ma proovisin!”

LINGID vasakult: lipsuga kleit, sinine kleit, maani kleit, kuldne kleit (see oli viimane ja linki pole; sest see läheb assistent Liisile selga, otsige teda VIP alast :)), sinine kleit

 

Ja siis Sandra, milline kleit sobiks talle kõige paremini? Maani kleidid olid me lemmikud, aga meile lühikestele, liiga pikad. Ja nats vist ebamugav ka seal pikas kleidis olla. Helesinine kleit on see Unique Styleri kleit, kus saab ka koodiga “marimell” hetkel 20€ soodukat, kui sealt kleit tellida. Sandrale endale tundusid punane ja lilleline kõige mugavamad. Millise teie tema asemel valiksite?

LINGID (kliki kleidi nimetusel): punane kleit, lilleline kleit, must maani kleit

No… ja nüüd jõuame minuni. Kleidid mis ma proovisin…

Mulle see esimene tumesinine hullult meeldis. Seljas on ilus. Aga kandes selline tunne nagu peff oleks paljas. Keskmisel kleidil on TASKUD! Mis on megahea.

LINGID: tumesinine volangidega kleit, keskmine kleit, lilleline kleit

A, ma proovisin ühte maani kleiti ka, samasugust sinist nagu Sandral must oli.

Siis ma proovisin sama punast skaterstiilis kleiti, mis Sandragi… Ka sellel on taskud ja see sobiks ka tennistega, baleriinadega ja polekski nii hull. Samas fitiks sinna kõrvale need punase südamega kingad. Ahjaa, mul olid kaasas sinised kingad, sest ma arvasin, et proovin ainult siniseid kleite :D

Nii.. Ma lasin Meelisel ühtlasi teha pildi ka selle Unique Styleri kleidiga, millest ma hiljaaegu kirjutasin (siin!), et te näeks, milline see seljas on siis…

Ja kõige lõppu siis, kes kannab paremini? :D

Niisiis, kellel kleiti pole – läheb kohe Kleidibutiiki ja kasutab koodi EBA17 ja tellib endale kleidi. Numbrid vastavad suurustele. Ja valik on lai ja kleidid ilusad ja kvaliteetsed ja mugavad. Ühtlasi, andke kommentaarides teada, MILLISED KLEIDID ME EBALE SELGA PEAKS PANEMA?

81 arvamust: “Aidake kleite valida! Mida EBAle selga panna?

 1. Kristi – esimene kleit
  Sandra – viimane kleit
  Leenu – teine kleit

 2. Kristi – vasakult esimene kleit
  Sandra – maxikleit
  Sina ise – keskmine taskutega kleit
  See oleks minu valik, kui ma oleksin Teie stilist

 3. Kristile esimene sinine, Sandrale punane ja sulle keskmine kleit – oled sellega nii särav!

 4. Sinule sobib sinise valgega kleit kõige paremini! Ka see sinine maxikleit on super seljas.
  Assistent peaks midagi kirjumat või erksamat proovima. Antud kleidi variantidega tundub kuidagi “tuim” olevat.. Liiga tavaline.
  Sandra ei peaks nii ümber kleite vaatama. Samamoodi minu meelest ei ole üksi proovitud kleit tema jaoks hea valik. ☺️

 5. Kristile see teine (sinine) kleit pildireas, Sandrale esimene (punane) kleit ja Mari-Leenule keskmine (sinise ja valgega) kleit!

 6. Kas Sandra on su õde/sugulane või kes ta on sulle? Jube ühte nägu olete:D

 7. Minu arvates sobis Kristile kõige paremini see viimane sinine kleit, Sandrale punane kleit ja sinule tumesinine kleit :)

 8. Mina pakuks, et Kristi maxikleit, Sandra lilleline ja sina siis sinise valgega. Minule nii meeldis kõige enam.

 9. minule meeldib mari-leenu jaoks väga just see unique styleri kleit, mille puhul näib, et tal on selles mugav; kristi seljas on imeilus viimane sinine ja sandrale oskan soovitada, et seda lillelist ei võtaks.

 10. Sulle sobib see sinise-valgega imeliselt ja sinine maani on ka väga armas :)
  Sandrale sobib see helesinine võrratult ja Kristi seljas meeldib väga see esimene kleit ja ka teine kleit :)

 11. Sandrale KINDLASTI lilleline, nii suurepäraselt sobib!
  Kristile lühike sinine ja sulle see sinise-valge lühike. Must kleit teeb sind puusade juurest ja sealt alla natukene suuremaks, pole ka vist väga ilus nii :)

 12. Käisteta kleidid on lödide käsivartega ikka riskibisnis, olgu see kleit kui kena tahes. Samas see sinine käistega on tõesti nagu mingi haiglarõivas v mammikleit.

 13. Kristile 1. või 2. kleit (lipsuga või lühike sinine).

  Sandrale must maani kleit.

  Sulle keskmine kleit (sinine ja valge).

 14. Minu arust ei sobi Sandrale ükski valitud lõige! Sellise lopsaka figuuriga tuleks valida sirge lõige, mitte kuskilt läbi lõigatud ning kindlasti ka mitte volangidega rikastatud. Lisaks nõuab selline figuur vähemalt põlveni kleiti ja kontsakingi, et natukenegi pikkust lisada! Helesinine kleit kui oleks õiges pikkuses ja keskkohast läbilõikamata võiks kõne alla tulla 20cm pikemana!
  Sulle endale piltide järgi sobib see kahevärviline + kindlasti kontsal kingad (mitte mingil juhul tennised – see teeb masajalgseks) ning olgem ausad, Kristi võib panna selga, mida süda igatseb, tema figuur lubab kõike! Aga antud valikust meeldis mulle tegelikult kõige enam esimene ehk musta-valgega ja lipsuga!

 15. Kristi – helesinine tumesinisega, ehk siis esimene kleit

  Sandra – lilleline kleit

  Mari-leen – tumesinine valgega

  Sellisena oleksite iseaalne kombo ja sobiksite kokku, see on minusilmis ainuõige valik, ausalt :)

 16. Kristil esimene – teeb ametlikuks, samas on piisavalt elegantsi. Arvan, et Kaaludele sobib :)

  Sandrale esimene või lilleline.

  Sulle see teine kohe kindlasti, toob sinus selle särtsu korralikult välja! :)

 17. Lihtsalt ei saa jätta ütlemata, et see unique styleri jubedik on eriti jube teades, mis see kalts maksma läks – üle 100 eur?!?! Tõesti üks koledamaid ja halvastiistuvamaid riideesemeid – ja see on kehamõõtude järgi tehtud? Sel kriitikal pole pistmist sinu ega su figuuriga (tavaline ok naise keha), vaid tõestab kahjuks, et kaugmeetodil keha järgi riideid ikka kuidagi ei saa. Ja mida hinda, issand halasta!

 18. Mulle hullult meeldib see lühem punane su seljas. Sobib sulle imehästi. :-)

 19. Ohjummel…..
  Kristi – esimene kleit.
  Sandra – võiks uuele otsingutuurile minna või siis maksikleidi kasuks otsustada, sest need tema proovitud lühemad ükski ei istu seljas hästi. Aru ma ei saa, kas nr.-d on liiga väiksed või talle lihtsalt ei sobigi taolised värvid+kleidid.
  Noh ja sulle endale – esimene & teine isegi on kenad (teine veidi põnevam). Maksikleit ka ilus, aga sellele üritusele ei paneks vist.

  P.s1 Sulle & Sandrale kindel soovitus kontsade kasuks otsustada, kui just maksikleidiga ei lähe…. Seal all kama kaks, mis on.

  P.s2 See sinine lühike kleit on ikka täielik äpardus, ainult et ma ei tuvasta kumma poolne. Tegija asi on kleit valmis teha, lihtsalt igale kehale paraku taoline riideese selga ei sobi. Noh ja ausaltöeldes ei näeks ma sellist asja ka mitte Kristi seljas :/ Suht veider asi on välja kukkunud.

 20. Minu arvates Sinule sobib sinine-valge taskutega imeline näed välja ning pane ikka kontsaga /täistallaga kingad. Sandrale ei sobi siit valikust ükski. Kristi võiks valida midagi sinistest kleitidest, see värv sobib talle.

 21. No Kristile sobib kõik valatult…soovitaksin midagi esimese kahe seast :)

  Aga teile Sandraga juba raskem midagi leida. Käed peaksid kaetud olema. Nagu soovitasid Evelin Ilvesele saates käsi katta, siis teie puhul oleks see lausa kohustuslik. See sinine kleit, mille spetsiaalselt tellisid sobiks sulle kõige rohkem. Vb Sandra peaks ka laskma sealt endale sobiva teha, sest kõhu osast on see talle liiga umber, aga see lõige sobiks. Punane värv sobiks talle:)

  Kontsad ka kindlasti jalga, sest see muudaks teie jalad visuaalselt veidi peenemaks.

 22. Kristile tumesinine lipsuga, ilus värv, sobib punase jooksetooniga, stiilne ent lihtne. Ajatu. Sandrale punane kleit, korraliku paltvormkingaga millel äkki võiks olla mõni kihvt detail, mis kleidi lihtsusele särtsu lisab. Sulle endale valge-sinisega taskutega kleidike ja need südametega kingad sobiksid sellega ka väga hästi, sinist kinga sinna alla kindlasti ei paneks:)

Comments are closed.