Aidake valida: meile uus kodu

Ma tean, mida te mõtlete, et me oleme peast segased, et me kolme aasta jooksul juba neljandat korda kolida tahame, aga kuna me ei ole end siin ikkagi full koduselt sisse seadnud, siis on meil kolm varianti edasi minna. Jälle need valikud. Tahaks olla viieaastane, et keegi teine otsustaks.

3 thoughts on “Aidake valida: meile uus kodu

  1. Mõned kilomeetrid kaugust ei tohiks olla määravad. Tähtis on see esmamulje ja tunne, mis tekib sisse astudes. Lapsed kasvavad, tekivad uued sõbrad, vanad sõbrad saavad külas käia nii lastel kui ka teil. Olime mõned aastad tagasi samas situatsioonis, elame nüüd selles majas, kuhu sisse astudes vaatasime teineteisele otsa ja ilma sõnadeta oli mõlemil otsus tehtud. Minu eelistus ja soovitus oleks kindlasti maja!

  2. Mõtleks kaasa küll, aga postitust tasuline ja ei saa.
    Majal ja majal on väga suur vahe.ü

  3. Eks oleneb teie pere vajadustest ning kuidas viitsite tegeleda. Majaga rohkem tegemist, lume rookimine, muru niitmine, rohkem koristamist ja suuremad arved Korteriga murevabamKõik oleneb mis elu elate, kas kiire elu või rohkem kodused, selle järgi saaks juba valida, ning mõelda mis puudu jäi selles kodus

Comments are closed.