15 nädalat Hedoni sünnipäevani aka võida 2000€ väärtuses sünnipäevapidu!

Kuna Meelis läks kooli – nii õpetama kui õppima ja minul on veel tööasju teha ja Hedonil on lastaed ja väikelastekool korra nädalas ja.. ma lähen varsti dekreeti (ma ekslikult arvasin, et siis on aega maa ja ilm, kahmasin endale kiirelt paar projekti (ühe resto avamise näiteks :D)) ja uus beebi sätib end jõuludesse, siis ma reaalselt juba mõtlesin Hedoni sünnipäevale..

Jaa, ma tean, see on alles jaanuari alguses, aga esmaspäeval – mis tähendab, et pidu tuleks pidada nädalavahetusel – kes tuleb teisel jaanuaril lapse peole? Ette üldse pole kombeks pidada, aga üheksas tundub juba julmalt kauge tulevik.. Ühesõnaga olen siin täiesti sünnipäeva lainel ja siis tuleb uudiskiri..

„Alates 5. septembrist kuni novembri lõpuni on käimas kampaania, mille raames loositakse peaauhinnana välja unistuste sünnipäev. Osalemiseks peab ostma vähemalt kolm Alma 150g liblikaga kohupiimakreemi, registreerima ostutšeki aadressil almaliblikas.ee ning ootama võitu!”

Oh, palun, mulle üks selline. Unistuste sünnipäev tähendab seda, et võitjal on võimalik aasta jooksul korraldada unistuste sünnipäev endale meelepärases mängutoas, -maal või -keskuses, sinna juurde kuulub ka rikkalik toidulaud soolase ja magusaga ning rohkete Alma toodetega, lisaks dekoratsioonid, fotograaf ja kõik muu vajalik, et sünnipäevast jääks üks imeline mälestus.

Kas ei kõla imeliselt. Ma saaksin beebiga rahus kodus passida ja Meelis võiks lihtsalt lastega kohale minna, sest Valio tüdrukud on kõik ära orgunninud :) Mis saaks olla mugavam?

Ilmselgelt ma ei saa seda võita, sest ma olen vist Valioga natuke liiga lähedalt seotud isik, aga kõikidel teil on see võimalus. Ostke oma kolm liblikaga kohupiimakreemi, registreerige tšekk (hoidke tšekk alles ka!) ja osalege loosimises. Vaheauhindasid jagub samuti nii kohupiimakreemide kui kaisuliblikate näol.

PS! Tsss! Uut kohupiimakreemi oled juba proovinud? Kakao ja šokolaadipallidega.. Imehea, päriselt ka! Täpselt sellise vana lapsepõlve maitsega kui hapukoort kakao ja suhkruga sai segatud :)

#KOOSTÖÖ

One thought on “15 nädalat Hedoni sünnipäevani aka võida 2000€ väärtuses sünnipäevapidu!

  1. Just täna ostsin erinevaid kohupiimakreeme ning võtsin ka selle pallidega.. homme ehk maiustan ja loodan, et on nii nagu Sa kirjeldasid :)

Comments are closed.