AUHINNAD julgematele ehk küsi meilt küsimusi

Me oleme nüüd päris mitmel õhtul teinud live videosid Facebooki ja Instagrami. Oleme mänginud kaardimänge ja vastanud niisama jooksvalt küsimustele. See on tegelikult tore, et meie tegemistele kaasa elatakse ja ka kaasa räägitakse. Alati on neid, kellele me ei meeldi, kuid keskendume parema meelega neile, kes meile kaasa elavad, olenemata kas meie arvamused alati klapivad.

Meelis hakkas auhindu jagama

Eilse live lõpus otsustasin täiesti suvalisel hetkel, et aga anname inimestele midagi auhinnaks ka, et kes küsib kõige parema küsimuse, siis tema saab mingi auhinna. Eilne küsimus oli: “Kus te näete ennast karjääriliselt 10 aasta pärast?” Selle küsimuse esitaja sai auhinnaks Saku Läte suure vihmavarju.

Ja teine hea küsimus, mis lihtsalt oligi hea küsimus ja keda me samuti premeerisime oli: “Millised on need märgid, mis näitavad, et teie omavaheline suhe on tõesti eriline ja et võid oma kallimaga kasvõi maailma otsa minna.” Tema auhinna paneme samuti peagi teele.

Ootame kohustusliku karantiini lõpuni, siis pakime asjad kokku ja tellime kulleri kontaktivabalt järgi, et pakid üle anda (vahepeal on kindlasti veel mitu laivi ja mingid loosimised olen veel vahepeal teinud).

Täna õhtul teeme kindlasti jälle live’i ning siinkohal siis üleskutse teile, et olge aga julged küsimusi küsima, sest anname jällegi auhindu ära. Ja hakkamegi seda live’ides tegema, sest meil on variant, kas teha üllatuspakke või anda auhindu. Anname siis parem asja eest :)

Ja üks idee käidi eile veel välja. Annetus. Ehk siis kes iganes vaatab meie videoid, loeb blogi ja tunneb, et tahaks kasvõi meie perele euro annetada, siis selle võimaluse me ka lõime.

Tegelikult ei ole selles idees midagi uut, sest maailmas teenivad mitmed striimerid ju endale raha just sellega, et nad mängivad ja nende vaatajad annetavad neile selle eest raha.

Loomulikult ei kohusta me seda tegema. Igaüks teeb oma otsused ja valikud ikkagi ise. Kes tahab see annetab, kes ei taha, see ei anneta.

Leenu vana häkker

Eilses laivis ütlesid inimesed, et meile võiks saada annetada. No andke mulle ainult võimalus midagi nokitseda ja ma sukeldun koodide maailma :D

Igal juhul, sain ma teha sellise variandi, et saate toetada blogi, vloge, laive – valik on teie, mis teile kõige rohkem meeldib. Okei, tegelikult panin lihtsalt erinevad summad, sest ma ei suutnud leida kus ma saaks teha selle, et saate ise summa määrata..

Ütlen kohe ära, et me maksame iga euro pealt makse (lisaks teenustasu maksekeskusele), allesjäänud eurod lähevad meie blogi firma arvele ja otseselt me lulli lüüa selle raha eest ei saa. 

Tulge julgelt õhtul Facebooki ja küsige küsimusi. Näeme!

15 thoughts on “AUHINNAD julgematele ehk küsi meilt küsimusi

 1. Üleeilne live oli super, te olete nii head meelelahutajad. Nii naljakad, vahetud ja rõõmsad. Väga hästi sobite kokku :)
  Kahjuks eelmised kaks live’i jäid mul nägemata, kuna ei saanud õhtul vaadata :( Loodan, et edaspidi saab ikka kõiki tagantjärgi ka vaadata.
  Elan teile väga kaasa, seega ka toetus minu poolt.

 2. Millest tulevad jutud, et te olete omakasupüüdlikud ja raha peal väljas ainult? Olen küll vähest aega jälgija aga no ei ütleks või noh vähemalt silma pole hakanud.

  1. Ma ei tea, millest need tulevad. Inimesed EELDAVAD tihti mingeid asju, millest neil pole aimugi. Noh, oletame, et keegi ütleb sulle, et ma elan Lasnamäel (kuigi tegelt ei ela), siis sina mõtled, ahaa, ta elab Lasnas. Kui nüüd kuskil tuleb jutuks, et kus me elame, siis sina väidad kindlalt, et ma elan Lasnas, kuigi tegelikult sa ei tea ja oled seda kuskilt kuulnud.. Jutt levib, järgmine paneb mingi oma osa juurde ja lumepall veereb, milles pole grammigi tõtt.. Ilmselt on meie puhul paljude asjadega nii, et keegi arvab/kuuleb kuskilt ja levitab seda nagu püha tõde.

   Kui keegi on kunagi kuskil näiteks öelnud, et ma müüks oma vanaema ka maha, peaasi, et klikke saaks, siis keegi võtabki seda puhta kullana ja nii on. Ja levitab seda, teadmata tegelikult üldse tausta.

 3. toetasin ka teid,kuigi ma pole teiega alati yhel nõul ja vahel paneb nii mõnigi teie tegu pead vangutama,siis ägedad olete ikka ja kõik inimesed ei peagi normaalsed olema :) kuidas autokooliga edeneb?

 4. Kuidas kommenteerite viimasel ajal kehtivat tsensuuri oma blogis?
  Miks? Kellele? Milleks?

 5. Mul on selline küsimus, et mis oleks see, mis paneks teid Meelisega alkoholist loobuma?

  Ja kas peaksite rohkem võimalikuks absoluutset karskust või siis korra kvartalis kerget tarbimist?

  Aitäh, kui soostute vastama!

 6. Millal on aeg lõpetada riskide ja tasu kalkuleerimine ning lihtsalt minna edasi ja teha seda, mis on sinu meelest õige?

  1. Ma olen terve elu suht päev korraga elanud ja väga ei kalkuleeri.. Võimalik, et minu viga, aga mul on tunne, et alati saab hakkama. Kui tulime kunagi Aussist ja tööd ei leidnud, siis läksimegi lihttööle. Sest sööma peab ja üüri peab maksma. Elasime kasinamalt, aga elasime.

 7. Kas oled nüüd mõelnud üleliigse naha poole? Või plaanite veel lapsi?

  Kuidas saaks ise ka niimoodi sponsoreid nagu teil? Ma mõtlen just lihtinimesena.

  Kui peaksite valima joogi mida juua terve aasta siis mis see on? Muud juua ei saaks peale vee.

  1. Saku Läte kohv

   Lihtinimesena sponsoreid saada suht keeruline ilmselt, sest sponsor tahab midagi ju vastu saada :)

   Laps vs nahk – oleme mõelnud, arutanud, aga plaani pole

Comments are closed.