Blogiauhinnad 2016 #1 kokkuvõte

Kaks nädalat tagasi kohtusime Malluga Kohalikus ja panime plaani paika – blogiauhinnad tulevad taas. Tegime esimesi märkmeid, arutasime kategooriate üle, panime paar üleskutset Eesti Blogiauhindade Facebooki lehele (siin!).

Nädal tagasi istusime minu köögis ja plaan oli paigas – kategooriad olemas, mõtted sponsoriteks olemas, asusime asja kallale…

Panime üles küsitluse – siin! Kus blogijad saavad end ise kirja panna, kahjuks täheldan juba praegu kas aktiivseid fänne või pahatahtlikke konkurente, kes topivad erinevaid blogisid igasuguste kategooriate alla. Pole probleemi, eks küsin siis kõigilt üle, kas ja kuhu ta kuuluda soovib.

Teine üleskutse oli, et blogijad, kes tahavad, et nad oleksid kuvatud blogiauhindade ametlikul lehel, saata info(at)bestblog.ee oma blogija nimi, blogi aadress, tutvustus ja pilt. Sellega tegelen ma jooksvalt, ehk et nädala jooksul peaks teie laekunud info siia lehele ikka üles jõudma.

Samal ajal hakkasin sponsoreid otsima. Reedeks õnnestus kuus kindlat toetajat juba leida…

sponsorid1

Mallu teatas aga “jumal, sa oled nii kiire, ma vist taandan end korraldajate nimekirjast, sest ei jõua…” Rasedus teeb oma töö :) Mis seal ikka. Olgem ausad, ka eelmisel aastal sebisin ma suuresti üksinda, saan ka sel aastal hakkama. Küll ma endale abilisi leian, keda väiksemate asjade puhul rakendada ja saan ise põhirõhu panna sponsorite leidmisele.

Kui seda blogi peaks lugema mõni turundusinimene, siis alati võib mulle kirjutada ja leiame kindlasti kategooria mida te toetada saate. 

Aga nüüd natuke kokkuvõtteid. 

Kokku on 24 kategooriat ja neli eripreemiat. Kuna eelmisel aastal oli ainult kümme nö põhikategooriat, siis sel aastal lõime paljugi lahku – elustiil jagunes justkui eraldi moeks, iluks, spordiks, terviseks, kaalulanguseks ja kokkamiseks… Samuti lisandusid investeerimisblogid, tehnikablogid, aia(ndus)blogid ja taludeblogid, mida varmalt soovitati, kuid… Kahjuks on osades neis uutes kategooriates vaid üks osaline kui sedagi. Palun levitage sõna, et blogijad end kirja paneksid – siin!

Auhindadest – olemas on:

elublogide kategooria sponsor, kelleks on HairFree
pere- ja beebiblogide kategooria sponsor, kelleks on Pesutark.ee
ilublogide kategooria sponsor, kelleks on Dermosil
spordiblogide kategooria sponsor, kelleks on Sportland

Seega, 20 on veel puudu. Aga aega veel on :)

Eripreemiate osas panevad õla alla raseerija.ee ja Valio. Kaks on veel puudu. 

Õhtujuht on olemas. Koht on lahtine. Esineja on lahtine. Paar sponsorit on lahtised. Aga üldiselt… Asjad liiguvad. Uue kokkuvõtte teen uuel nädalal.

Jagage siis palun seda infot, et blogiauhinnad tulevad taas, oma blogijatega, keda loete, et kõik kategooriad saaksid kaetud, oma sõbrannadest-emadest firmajuhtide, turundusinimestega, et kõik kategooriad saaksid väärilised sponsorid ja.. broneerige 11.06, sest siis toimuvad blogiauhinnad ja KÕIK on oodatud. Nii blogijad, blogilugejad, sõbrannad kui vanavanemad.

Ja kohustuslikud lingid:

EBA Facebooki leht – like! – kõige värskem info saadaval just siin!

Blogiauhindade ametlik lehekülg – siin! Sealt leiab nii sponsorid, auhinnad, erinevad blogid, viimased uudised, teated jne.