#elulineblogi

Blogiauhinnad #5 kokkuvõte

Vaid selle nädala lõpuni saavad blogijad end kirja panna blogiauhindade võistlustulle. Seda saab teha SIIN!

Kuigi mulle on mitmed inimesed öelnud, et peaks laskma ka rahval kirja panna neid, kes end kirja pole pannud, siis… Selleks on üks võimalus – kui sinu lemmikblogi pole kirjas, saab selle teises voorus lisada lemmikblogide alla.

Eraldi kategooriat tagasihoidlikele blogijatele sel aastal pole. See oli ka põhjus, miks sel aastal otsustasime, et blogijad end ise kirja paneks – nii on kohal need, kes tahavad olla nähtaval, kes tahavad osaleda võistlusel ja 11. juunil auhindade jagamisel. Nii ei istu ma pärast kingikottide otsas, teadmata kuhu ja kellele neid saata.

Ütlen kohe ära, et ka tänavune blogiauhindade jagamine ei tule ideaalne, sest igal aastal näen ma jooksvalt vigu, mida järgmisel aastal paremini teha ja eks ajapikku selgub ka parim võimalik variant. Aga sel aastal sedamoodi!

Hetkeseisuga on registreeritud 375 blogi (mõni kordab, aga pole hullu); kõige enam on endiselt kirjas elulisi blogisid (114); kõige vähem on end kirja pannud aiandusblogisid (8), haridusblogisid (8), taludeblogisid (7), investeerimisblogisid (7), tehnikablogisid (6), poliitblogisid (4), loodusblogisid (3) – kui loete mõnda selliste kategooriate blogi, siis andke neile märku, et nad end ikka kirja paneksid. Muidu nagu konkurentsi üldse pole.

Teine variant, palun mitte segi ajada registreerimisega blogiauhindadele, on võimalik saata oma nimi, blogi aadress, kategooria ja tutvustus info(at)bestblog.ee ja siis lisan teid blogijate kataloogi, mis on näha bestblog.ee lehel – SIIN!

Teine voor ehk hääletus algab 6. mail ja kestab kuu lõpuni. Lisaks 24le põhikategooriale on seal ka neli lisakategooriat – aasta üllataja (kes ja miks üllatas), aasta uustulnuk (blogija kes alustas blogimist vahemikus 1.01.2015-1.04.2016), saurusblogija (ehk blogija, kes on bloginud vähemalt aastast 2010 või enne seda) ja lemmikblogi (ükskõik, kas ta nomineerinud end või ei, kui ta on sinu lemmik, pane kirja).

On soovitatav seda oma lugejatega jagada, et nad hääle just teile annaksid :) lingi, kust saab oma lemmikuid valida, jagan nii enda blogis kui ka bestblog.ee lehel. Kindlasti lisan lingi ka blogiauhindade Facebooki lehele. Võite kasutada blogiauhindade ametlikke logosid, kui kutsute inimesi üles enda poolt hääletama:

bestblog_header_2016

FB cover
FB DP

11. juunil selguvad kohvikus Wabadust tänavused parimad! Broneerige siis õhtu endale ja sõbrannadele, ja olge olemas! Meid kostitavad kohapeal kohvik Wabaduse suupisted, Saku Õlletehase joogid, Valio juustud, Fazeri leivakrõbuskid ja Premia jäätised.

saku_wabadus

valio-fazer-premia

Ürituse suursponsorid on kinnisvarafirmad REMAX ja Epicenter, lisaks neile paneb õla alla ka Le Profit koolituskeskus.

remax

Epicenter_Leprofit

Kokku on 24 erinevat kategooriat + neli eripreemiat, igal kategoorial oma sponsor. Kõik sponsorid on hetke seisuga olemas!

poliitblogide eest hoolitseb raseerija.ee

elublogide eest hoolitseb HairFree

pere-ja beebiblogide eesti hoolitseb Pesutark.ee

fotoblogide eest hoolitseb minuprint.com

loodusblogide ja videoblogide eest hoolitseb Nikon

ilublogijad hoiab ilusana Dermosil

moeblogide eest hoolitseb Ülemiste

DIY blogide eest hoolitseb Annie Ene Design Studio

aiandusblogide eest hoolitseb Fiskars

haridusblogide eesti hoolitseb Fazer

kokkamisblogide eest hoolitseb Gemoss.ee

arvamusblogide eest hoolitseb All Green Bags

kultuuriblogide eest hoolitseb Teletorn

noorukiteblogide eest hoolitseb Exit Room

spordiblogide eest hoolitseb Sportland

raamatublogide eest hoolitseb Fabula

remondi- ja sisustusblogide eest hoolitseb Vivacolor

reisiblogide eest hoolitseb Seesam

tervise- ja kaalulangetusblogide eest hoolitseb Rademar

elu välismaal blogide eest hoolitseb cabinmax.ee

taludeblogide eest hoolitseb Crocs

tehnikablogide eest hoolitseb Nordelectronics

investeerimisblogijate eest hoolitseb Puulips

erikategooriatele panevad õla alla DeKoGraniitValioHotelliveeb.ee ja Apollo 

Diplomeid aitab printida PhotoPoint.

Photopoint-logo

Kinkekottidest leiab kraami järgnevatelt firmadelt:

Avon

blistex
dermix
FAZER

manuelamaitsetemaagia

nutriless
gurmeesool
sokisahtel

elvogue

Kohapeal on veel neli üllatust, millest ma hetkel ei räägi. Esineja on ka olemas :)

7 arvamust: “Blogiauhinnad #5 kokkuvõte

  1. Ole pai ja tuleta meelde kas blogide auhinnajagamisele 11 juuni pidi end kirja panena või ei ja kas kaaslane võib ka kaasas olla ? Kuna minu jaoks esmakordne värk siis tahaks ikka teada

    1. Üritus on kõigile ja sissepääs tasuta. Hea, kui paneks FBs üritusele attend (siin!), et ma umbes teaks, palju on inimesi tulemas, et süüa/juua tellida.

Comments are closed.