66 päeva blogiauhindadeni – mis seis on?

Hetke seisuga on end Eesti Blogiauhindadele kirja pannud 120 blogijat, kellest küll mõni on topelt, vales kategoorias või ei kvalifitseeru üldse; 21st koostööpartnerist on puudu kolm, pluss keegi, kes tahaks tulla ja võtta enda peale meet & greet’i kujunduse (kirjuta, räägin täpsemalt!); mõned kohad kinkekottides on samuti veel saadaval, kui keegi tahab oma tooteid tutvustada; üks õnnelik saab oma logo/slogani ka igale photoboothi pildile trükkida (kirjuta, jagan lisainfot); aga suures plaanis on elu lill ja kõik timm.

Millised kategooriad on tänavu popimad?

Kõige rohkem osalisi on väikestes elulistes blogijates; samas, Mallukas üksinda suurtes elulistes ka ei trooni. Talle pakub hetkel konkurenti suisa kolm blogijat. Ma just ükspäev rääkisin kellegagi, et Henry võiks ikka Mallukale tulla kandadele astuma.. Aasta uustulnuka tiitlile on samuti päris suur tormijooks tänavu. Hea meel tõdeda, et ikka värsket verd peale kasvab ja nii paljud blogimise enda jaoks avastavad. Kindlasti leiavad ka vanemad blogijad endale uusi lemmikuid nende seast, keda lugeda.

Kus on konkurents kõige väiksem?

Tänavu, üllatuslikult – pere- ja beebiblogid ja.. spordiblogid.

Kurja, ma loodan, et ma jälle spordivõistlusega ei konkureeri. Praegu saavad seal kategoorias küll kõik osalised auhinna ja konkurentsi pole rohkem kui kes saab esimese, kes teise, kes kolmanda koha. Sportlased, jookske nüüd ikka oma kategooria peale tormi ja pange end kirja! Või on jälle samal päeval Eesti Energia jooks (nagu mitmel aastal kogemata sattunud on), ja te ei jõua Narvast Tallinna õigeks ajaks?

Sama teema on beebi- ja pereblogides. Kus on aastaid edukatele kohtadele tulnud Lipsuke ja Jane? Pange end kirja, ilma teieta pole blogiauhinnad justkui need õiged. Ikkagi tõelised pere- ja beebiblogid :)

Kõik blogijad saavad end kirja panna siin! Kuni 14.04.2019! Ja kui plaanid blogiauhindade jagamisel osaleda, siis anna oma tulekust teada siin.. Siis tean ka allpool oleva küsimuse osas arvestada.

Tegelikult suures plaanis on kõik hästi. Auhindade jagamiseni on kaks kuud aega ja suurem osa on juba tehtud.

Aga mul küsimus suurele ringile – eelkõige blogijatele ja neile, kes plaanivad kohale tulla.. Rääkige kommentaarides kaasa – kui oluline on söök ja jook sellisel üritusel? Mis võiks olla? Kas üldse? Millises koguses?

Ma ise olen oma tüübilt see (aga EBA ei pea olema minu nägu, vaid blogijate nägu), et ma tahan, et oleks süüa ja juua ja ma ei peaks mõtlema, et kurja, nälg on, kust süüa saab või tahaks juua midagi, aga pole ei vett ega veini.. Kas see on suurema osa inimeste jaoks sama tähtis kui minu jaoks või olen mina veits imelik ja liiga perfektsionist, et kõike peab olema ja palju :)

8 thoughts on “66 päeva blogiauhindadeni – mis seis on?

    1. Teebki Miiu. Aga kui keegi koostööpartner tahaks sinna oma kujundust pakkuda, oma reklaame taustaks jne, siis on ta teretulnud :) millestki peab arveid ka maksma!

    1. Teebki Miiu. Aga kui keegi koostööpartner tahaks sinna oma kujundust pakkuda, oma reklaame taustaks jne, siis on ta teretulnud :) millestki peab arveid ka maksma!

  1. tundub, et puhtalt humanitaaridele või hipsteritele mõeldud üritus – ei ühtki tehnika või it-teemaliste blogide kategooriat.
    ja siis imestate, et sponsoreid raske leida…

    1. Blogija ongi üldiselt KIRJUTAJA. Teiseks, kõik tehnika-IT-harivad-investeerimis jne blogid sobivad edukalt kasulike alla – Kui Su blogi õpetab, harib, motiveerib, inspireerib, siis kuulud Sa siia!

  2. Minu arvamus ühtib Sinu omaga. Muidugi ei pea seapraadi ja burgereid pakkuma, aga suupisted ja kokteilid/vesi/vein jne on vägagi meeldiv ☺️ Edu korraldamisel!

Comments are closed.