#elulineblogi

EBA2018 fotoseina pildid

EBA2018 osales 213 blogi 15s erinevas kategoorias. Rahvahääletusel osales 18 137 inimest. Auhindade jagamine toimus 16. juunil Tallinnas Tellisikivi Loomelinnakus asuvas Vaba Lava teatrikeskuses, kuhu oli kogunenud ligi 250 blogihuvilist.

Puls’i ja Sesseli fotoseina ees tegi pilte Anton Klink, võite vabalt sheerida, aga kasutage palun fotograafi nime ja hastagi #eestiblogiauhinnad :)

« kohta 10 »

4 thoughts on “EBA2018 fotoseina pildid

  1. Jube ja kahju, enamus piltidel on lihtsalt koledad inimesed. Jah, välimus pole enda teha, aga sellest ilusamaks ka ei lähe. Nt Marimell ja Mallukas tunduvad selles kontekstis megailudused, muidu lihtsalt tavalised naised.

    1. Vabandust, aga tõesti… suurem osa on lihtsalt väga ebasümpaatsed…. kas see võiks olla pildistaja süü?… No kuidas saab vähemalt 85% inimestest olla nii koledad :S? Tõesti..Mallukas, Leen, ok Saagim.. ja veel paar naist olid kenad.. teised aga :O.. väljaveninud lõustad, riided seljas nagu vaestel kirikurottidel. No ma ei tea.. need ongi siis meie kaasaegsed blogijad jah?

    2. Ma vaatasin sama asja. Reaalselt Leenu, Saagim, ja üks punaste pükstega neiu olid ilusad. Aaa Pärtelpoeg ja ta sõbrannad ka. Aga no kõik muu… Peab olema fotograafi süü.

      Ning ei saa kohe mainimata jätta, et miks Meelis oli riides nagu läheks sõpradega õllet libistama? Kole vaadata, et Leenu nii ilus ja Mell tossudega.

Comments are closed.