Fotoshoot, mis lõppes verise ninaga

marimell

Ma kirjutan tegelikult pigem selleks, et jagada neid üliimelisi pilte, mis me tegime, aga ühtlasi kirjutan ka siis saamisloost ja.. verisest ninast.

Hmm.. ma mõtlen, kui kaua me Anetet tunneme? Ikka päris-päris-päris kaua, ma isegi ei mäleta enam kuidas me tutvusime või kuidas me esimest korda tema kaamera ette sattusime, ehk oligi see koostöö.. Aga aastaid oleme me tema juurde tagasi läinud, maksnud nagu päris kliendid ja iga jumala kord õhanud, kui ilusad pildid sealt kaamerast ikkagi väljuvad. Seepärast olengi nõus maksma, ja maksma mitte vähe, aga ma tean, mida ma saan ja ma tean, et ma olen selle tulemusega rahul.

Anete on meid pildistanud väga palju.. Ma tõsiselt ei suuda meenutada meie esimest pildistamist.. Äkki see oli mu tüdrukuteõhtu, 2014? Aga me teadsime Anetega juba ammu enne seda, sest ma tean, et me viisime Anetele mingeid asju enne kui me “Taisse kolisime” ja see oli 2012 sügisel, aga siis ta ei pildistanud veel…

Ma tean, et ta tegi meist pilti siis kui ma olin rase, aga keegi veel ei teadnud, Anete ka ei teadnud.. Malluka raamatuesitlusel käisime ja Anete oli seal ja me läksime temaga õue pildistama…

Sellele üsna loogiliselt järgnesid kõhupildid…

Mäletan, et järgmine kord tegime emadepäevaks pilte…

Siis sai Hedon aastaseks, ja jälle oli Anete meiega..

2016 detsembris käisime me Anete juures jõulupilte tegemas…

Vahepeal sai Hedon jälle aasta vanemaks… Ja Anete oli taas meiega :)

Ei läinud ka 2017 aasta jõulupiltidega teisiti…

Küll aga jäi vahele Hedoni kolmas sünnipäev, sest selleks puhuks lendasime me hoopis Hurghadasse.

Ja nüüd oleme me jõudnud tagasi praegusesse hetke, ehk jõulupildid 2018, ja taas, kus mujal kui Anetega.

Aga eellugu ikka ka

Seda, et me Anetega jälle jõulupilte tegema lähme, teadsime me juba ammu. Aga mida selga panna, oli natuke lahtine. Otsustasime siis, et Gowri riided on veel meil, venitame nende tagasiviimisega, sest stuudio, kus käisime Fitbiti pilte tegemas oli nii ilus, et tahtsime ka enda jõulupilte seal. Ja kuna seal oli parajalt glamuurne, siis tundusid Gowri riided ideaalselt sobivat.

Lisaks tegime tiiru Paavli kaltsukas, et vaatame, kas leiame tervele perele midagi jõulust ja kodusemat, et pole ainult perekond litter ja swarovskid.

Meelis tegi tiiru, mina tegin tiiru – kokkusaades oli mõlemal täpselt üks asi ja need olid toon-toonis. Ei, me ei olnud seda üldse kokku leppinud. Valisime siis alt lasteosakonnast enam-vähem toonis kampsuni Hedontsile ka.

Kuna ma käisin seda WildWomani ehet ikka nillimas ja olin lasknud selle endale kõrvale panna, siis uurisin, kas saaks soodukat, sooduskoodi, ehteid laenutada pildistamiseks.. Kõike sai. Mina sain ehte, teile sooduskoodi MARIMELL, mis annab 10% allahindlust kõigilt nende veebipoe ehetelt ja pildistamiseks panid mulle kleitide järgi mitu komplekti ehteid ka kokku.

Esimene kombo – glitter | Fotod: Anete Toming (link) | Riided: Gowri (link), Hedonil on seljas 100% Paavli kaltsuka kraam (glamuurne, mis? Litterpintsak 4€, teksad 2€, särk 1€) | Ehted: Wild Woman Ehtepood (link)

Teine kombo – jõulune | Fotod: Anete Toming (link) | Riided: meil kõigil seljas Paavli Kaltsuka kraam (kõik kokku maksis 14€) | Ehted: Wild Woman Ehtepood (link)

No ja asi lõppes, nagu see postituse avapilt näitas, verise ninaga. Hedon tahtis hüppe pilte teha. Algul hüppas ta patjadele..

Hiljem otse põrandale.. Mingi hetk käis selline hele plaks, nagu käed vastu maad, ma mõtlesin, et ta lõigi käed ära. No.. tuli nuttes mu juurde, ma juba olin riideid vahetamas.. Ja järsku vaatan ninast niriseb verd..

Panin kähku salfaka ette, et viska pikali.. Ja kui ma käe ära võtsin, mul oli reaalselt peotäis verd.. Sedasi lahmas. Aga suht kähku jäi kinni ja õues kutt juba naeris. Lõpp hea, kõik hea :)

25 arvamust postitusest “Fotoshoot, mis lõppes verise ninaga

  1. Ma natuke vaatasin sama.
   Ei ole ülekaalus inimene aga nagu sa oled väitnud et 38-40 suurus siis kindlasti mitte! Sellist asja ju ei saa valetada lugejatele mis on näha selgelt.
   Ilusat jõulukuud.

  2. No tule siis külla ja vaata mu riiete numbreid. Ostsin nüüd Berliinist nii kleidi suuruses 36 kui 40 ja mõlemad on parajad. Mis ma teha saan, et ma keskmiselt ikkagi 38 suurust kannan, aga nii hirmus paks tundun. Ei saagi midagi teha. Ma olen ennegi kuulnud, et tundun piltidel MEGASUUR, aga tegelikkuses “issand kui väike sa oled”. Niiet.. suht suva, kas sa arvad, et ma kannan suurust 56 ja valetan või ei. Ma ise tean, mida ma kannan ja see oleks küll viimane asi, mida valetama hakata :D

 1. Kui kunagi peaks vaja minema(loodame et ei lähe) siis ei tohiks nina verejookuga inimest kindlasti pikali panna ega pead taha kallutada. Kallutada tuleb just ette ja panna jääd kaelale või/ja ninale :) nii ei lähe veri kurku

 2. Osadel piltidel oled sa, Mari-Leen, ikka jumalikult ilus, mind miskipärast aga kohutavalt häirib Meelise liiga tugev ja ebaloomulik meik (kulmud, vuntsid on nii punased!)

  1. No tore, et tal siis meiki polegi :D sessuhtes, et aint jumekas, et nägu ei läigiks. Aga kulme, habet ta ei värvi vms :D ja ei ole ka seal shoodil neid eraldi rõhutatud.

  2. Huvitav siis küll, sest sel viimasel, õues tehtud fotol, tal kulmud ja vuntsid enam punased ei ole :D

  3. Need pildid on tehtud 5 minutilise vahega :D asi siis ilmselt valguses või töötluses vms, ja meigi võttis ta maha alles hiljem kodus. #onikkamõnelprobleemid

 3. Taha ei tohiks jah kallutada..vanasti ise ka koguaeg pea kuklasse jne..aga jah..ette just..ja ma olen j22kuubiku nina peale pannud. 8eldi midagi vist et veri l2heb vanaks ja kui taha kallutad ei tule see vana veri v2lja vm..kindel pole..
  Aga pildid on tãiega ilusad..m6tlesin kyll et berliinist toodud kleidid saavad ka pildile aga polnudki..armas pere

 4. Ei sobi Meelisele see poseerimine,kui sa pole ikka fotogeeniline siis ei aita,ilus kampsun ega muu ilus hilp,nii peal kui kõrval !!

 5. Sellise figuuriga võiks jah vähe teise kleidi valida, kui ümber ja sametise :) Rõhutab veel eriti.

 6. Taha vs ette kallutamisega on see, et ega kumbki kuidagi verejooksu kiiremini lõppema ei pane, aga taha kallutades voolab see veri lihtsalt ninaneelu/kurku ja siis võib juhtuda, et tõmbad kurku ja no üldse igavene jama. Midagi paremaks see igatahes ei tee. Ette kallutades saabki veri rahulikult välja voolata.

 7. Ma tahaks näha kui ilusad, prinkis ja saledad kõik teised on, kes kommentaariumis sappi pritsivad. Ei pea keha katma miljoni nartsuga, et pekki varjata. Ilus on vaadata enesekindlat naist, kes on rahul enda kehas ja kannab seda mis talle meeldib :) Peaks ka mainima, et väga ilusad ja õnnestunud jõulupildid :)

 8. Minumeelest oled sa püss. Päriselt, mõned pildid ikka mega ilusad ja see gouwri (sry kui valesti) on siinsetel piltidel võrratu. Ja need ” sa oled rase vä” on nii hale, mõelge midagi originaalsemat, kui on vaja hädasti ärä panna. Ilusat jõuluaega igaljuhul

 9. Minu arvates olete ka ikka väga ilusad inimesed, huvitavad ja originaalsed ja õnnelikud (tundub nii vähemalt) , see, et vahel provotseerite oma postitustega või olete vahel ka minu jaoks arusaamatute seisukohtadega, ei oma tähtsust. Väliselt olete ilusad, midagi pole öelda.

Comments are closed.