Paavli kaltsukas – kuidas sa leiad sealt midagi?

Käisime eelmisel nädalal Saaremaal ja Meelisel oli seljas üks pluus, mille ta kiirkorras H&Mist ostis enne Tenerifele pulma minekut, sest tal oli vaja midagi, mis sobiks ta pulmapükstega.. ja arvake kaks korda, kas talle vaatas vastu keegi, kellel oli samasugune särk? Õige vastus on “jah”. Justnimelt selle pärast on 90% ajast mu vastus mõne kleidi või riietuse kohta, et see pärineb Paavli kaltsukast.

Me shoppame välismaal või Paavlis, sest siis on tõenäosus suht null, et keegi meile sama asjaga vastu jalutaks. Iga kell olen nõus enne vastama 100x küsimusele “kust sa selle said” kui olema situatsioonis “kes kannab paremini”.

Ma hakkasin mõtlema ükspäev, et mis ajast me Paavli kaltsukas käime. Me oleme koos olnud üle 14aasta ja sama kaua oleme me seal ka käinud. Ka siis kui see oli külm angaar, kus vene baabad kasukad seljas, karvamütsid peas ja kindad käes istusid ja müüsid..

Vahepeal jäi nats ilmselt tänu Austraalias ja Aasias elamisele vahele, aga ma mäletan end kogu elu Paavlis shoppamas.

Mulle meeldib see vaib, angaaris kastides sobramine, et pärleid leida, et lapata lõputult neid riidepuid, et leida ägedaid asju ja.. siis kuulda kuidas inimesed kirjutavad, et kuidas see võimalik on, et ma sealt midagi leian, sest nemad ei leia midagi. Vaatame korra arhiivi.. lappasin blogis viimase poole aasta jooksul ilmunud pilte, kõikidel neil kannan/kanname Paavlist leitud kraami:

Ma arvan, et selleks et lahedaid asju leida, peab olema silma, teadmisi ja õnne. Paavli e-poes on selles suhtes lihtsam – vaatad ja näed kohe, mis pakkuda on, ainult skrollimise vaev. Kuna neil on jälle sünnipäevanädal käimas ja iga päev lisatakse kraami juurde ja iga päev on soodukad, siis on eriti hea aeg gardeoobe uuendada – nt ma tellisin just Hedelinile hunniku “lasteaia riideid”.

PS! Sel nädalal annab kood MARIMELL 25% allahindlust (täishindadest!)! Kasutasin ise ka oma koodi just :D

Meie viimased saagid Paavlist:

3 thoughts on “Paavli kaltsukas – kuidas sa leiad sealt midagi?

  1. Minu enamus garderoobist on samuti Paavlist. Kahjuks kohapeale ei ole pääse, aga paavli e-pood on mu lemmik.

  2. Olen Sinuga täiesti nõus. Miks anda lihtsalt tagasi kapitalistile raha kui on võimalik seda mitte teha ja rahul olla. Ilmselt kõik eesti naised pole veel selleni jõudnud, et kõiki esemeid välja kanda, selleks peab ka Marimell olema, kes ei nuta kehakaalu pärast vaid särab riietes milles ta end hästi tunneb, pole oluline kust need ostetud on ja kui kallid need on!

  3. Teate te olete ühed lahedad inimesed.
    Imetlen su leidusid
    Olles ise 6 lapse ema siis päris paljy riietest tuleb teiselt ringilt muidugi ka Paavlist eelkõige peab asi olema huvitav. Asi polegi selles et uusi ei jõua osta- jõuan ja ostame aga oleneb mis see asi on. Põhi probleem selles et kui 5last veel sarnaste rõivastega vastu jalutavad on nõme või lähed peole ja tõesti 3naisel veel seljas samasugune kleit.
    Paavlis peab olema aega aga seal on ikka väga lahedaid asjy

Comments are closed.