GALERII: Paavli parimad leiud

Sel nädalal on meie lemmik kaltsukal sünnipäev. Paavli e-pood saab juba nelja aastaseks ja iga päev lisatakse e-poodi 1000 uut toodet! Ja iga jumalama päev on millelegi soodukas. Ühel päeval naisteriided, teisel laste, kolmandal meeste jne.

Sel nädalal lisandub korralikult kaupa ka sügis-talvisest kollektsioonist juba, sest ega need ilmad on meil heitlikud ja kulusid tuleb ju hajutada. Ei pea kõiki oste sellesse päeva jätma kui termomeeter nulli vilgutab.

Mõtlesin, et otsin välja hunniku pilte, kus ma kannan Paavlist skooritud asju. Nagu ma varemgi öelnud olen, ma ei maksa naljalt üle 7€ ühegi asja eest. Okei, mantli eest võin lagi 12 välja käia, aga.. Üldiselt ongi Paavlis nii head hinnad, et saan alati vingeid asju alla seitsmeka. Üldiselt ma proovida väga ei viitsi, seega kuni 5€ asjad lendavad korvi suht kergekäeliselt. Kallimaid kas proovin või vaagin kümme mintsa, kas on vaja või ei ole.

Viimane Paavlis käik

Meil oli fotoshoot tulemas ja otsustasime, et teema on “kodune, mets, piknik, mugav, mõnus, pehme” – läksime aga Paavli asemel nende kõrvalasuvasse angaari, kus toimub igapäevaselt soodusmüük, kus hinnad on KUNI ÜKS EURO. Aga mitte lihtsalt, et ostame sealt, vaid – Meelis valis mulle ja mina Meelisele. Lisaks võtsin ma Hedonile kolm komplekti riideid, mis sobisid Meelise omadega ja siis saime jälle ukse juures kokku.

Ma panin ära ainult ühe Meelise valitud kleidi, sest see oli kitsas. Meelis võttis kõik mu valitud asjad, samuti Hedon. A, ma ise leidsin endale veel tennised. Kõik kokku maksis 7,30€. Küsige veel, miks ma Paavlis käin.

Kõik piltidel olevad riided on Paavli angaarist pärit, v.a see teksakleit, mis on mul juba mitu aastat ja ostetud on ta Bulgaariast.

Aga otsime veel Paavli parimaid palu…

Tavaline mina või meie Paavlist väljudes :D

Järgnevad pildid tulevad sellessuhtes kronoloogilises järjekorras, et tänasest tagasi minevikku, sest hakkan järjest blogiarhiivis sobrama.. Võtsin viimase AASTA pildid.. Ja nagu näha, siis mingi 90% mu garderoobist on Paavlist.

Täiega lahe narmastega pluus. See maksis Paavli angaaris mingi 50 senti!

Tennised 30 senti! Ja paelad ongi liiga mainstream. Need püsivad ideaalselt jalas ka ilma paelteta!

Näidake mulle litterit ja ma olen müüdud. Hind paar euri nagu ikka!

Selliseid kleite on mul tükki kaheksa ja nad kõik on Paavlist ja hinnaga kuni 4€!

Neid hõlste on mul ka mitu, erinevat värvi, ühest konkreetsest sektsioonist kokku skooritud. Ühe firma omad, hind oli mingi 3-4€ ja paaripäevaste vahedega oli kaup uuenenud ja sain iga kord lisa :)

Proovimata haarasin, megalahe muster. Alla viie euro!

Suvaline T-särk/hõlst. Enne kui me Egiptusesse minekut palus õde mul Paavlis käia ja osta “kodukleite” mingi tükki kümme ja mitte kallemaid kui 5€. Haarasin umbes 15 erinevat, et mis talle ei meeldi, võtan siis endale. Kaks kleiti/hõlsti võtsin endale ka (üks neist pildil). Mu õde tõstis mind sõna otseses mõttes mu riietest välja ja need mis ma just endale olin valinud, meeldisid talle kõige rohkem. No lisaks need, mis ma talle viisin.

See on ka Paavli leid, suvel ülihea peale tõmmata, et niisama õues istuda ja päikest saada.

Selle kusjuures leidis mu õde ja ma võtsin temalt ära, sest mulle meeldis!Nagu eelnevatelt piltidelt näha, siis Paavlist skooritud kraami jagub. Oleme otsapidi eelmise aasta jõulupiltide juures. Läksime sama mõttega, et ostame fotoshoodiks riided. Me ei leppinud teemat ega tooni kokku. Aga valisime samas toonis asjad. Meil kolmel seljas kõik Paavli asjad, v.a Meelise teksad ja minu sukkpüksid.

Hedoni litterpintsak, 4€! Teksad ja särk 2€.

Megalemmikud:

Mu üks lemmikkleite! Maksis ma pakun 5-7€. Mingi kolm aastat vana raudselt kui mitte rohkem. Ostsin mingiks Tai reisiks… jep.. mingi neli aastat tagasi!

See on pehmest teksariidest Asose kleit, maksis viiekas ma pakun. Suurte mõnusate taskutega!

Ja kolmas lemmik. See mul ka mingi neli aastat ma pakun :)

 

 

See pintsak/hõlst on mu suvine must have, ma olen aasta külmavares ja see on paras asi peale tõmmata ka 20kraadise soojaga. Maksis paar euri ja teenib mind juba teist suve.

See kleit on ka lemmik, kuigi kannan teda harvem. Sellel on selg lahti ja megailus kleit :)

Aitab küll. Mul on nii palju Paavli leide, et ma jääksingi postitama.

PS! Facebookis loosin kinkekaarte ka välja! Tule jaga oma parimat outfitti Paavlist ja võidki võita!

#KOOSTÖÖ

5 thoughts on “GALERII: Paavli parimad leiud

  1. Ma pean lihtsalt mainima Leenu, et megalemmikut all see esimene pilt halli kleidiga, sa näed lihtsalt nii super välja selles

  2. Tere! Kuna sa oled palju Tais käinud, siis kas oskaksid soovitada piirkonda, mis oleks odavam kui Patong (kuna see pidi kalleim vist olema?) aga samas ei oleks ka surnud kell 00 õhtul.. ei tahaks seekord neid linnahotelle, pisikesed ja katusebasseiniga keset Patongi et lihtsalt öö ära olla. Tahaks rohkem loodust, suurema territooriumiga hotelli jms, aga samas ka võimalust jalutada lähedale sööma, jooma. Kui oskad midagi konkreetset soovitada, siis palun :)

    1. Soovitan vaadata siin blogis reisiblogide kategooriat (menüüs) ja sealt valida Tai ja loe, kus oleme olnud ja mida soovitame ja kus :)

Comments are closed.