Head uudised!

Täna jagan teiega häid uudiseid, soodsaid pakkumisi ja mõnusaid võiduvõimalusi :)

Esiteks on kohe-kohe meie blogi avamisest saamas kaks kuud ja selle ajaga on siia tee leidnud ei rohkem ega vähem kui 145 000 inimest! Aitäh teile :)

Lisaks on meie Facebooki sõpraderingiga liitunud juba 3175 inimest, kes kõik saavad kõigest kuulda natuke varem kui teised!

Teiseks tuletan meelde, et kõikide meie sõprade vahel on hetkel käimas mäng, kus täidame ühe inimese soovi. Selleks, et osaleda, tuleb siia pildi alla kirjutada, mida te võita sooviksite (kes ei unista, see ei võida ka!) ja kohe kui 3333 sõpra koos, toimub ka loosimine!

Kolmandaks on käimas koostöös NaguUus poega kampaania (selleks, et võita, pole vaja teha muud, kui olla marimelli ja NaguUus fänn Facebookis :)), kus korjame kahepeale kokku 12 000 sõpra (meil on puudu veel 825 ja neil 513 – see pole ju palju!) ja loosime välja vahva kombo sulle või mõnele sinu sugulasele-sõbrannale, kellel seda vaja oleks.

Loosis on: seitse Aventi lutipudelit (igaks päevaks üks, mõnus, mis?), Chicco beebimonitorid, O’baby vibreeriva lamamistool, eriti mõnusa ja pehme beebitekk ja voodipehmendus O’baby’lt ja fotoshoot vastsündinule!

FB_kampaania_naguuus2

Ja neljandaks, on meil eripakkumine neile, kes sooviksid stuudiopilte teha – 19. oktoobril saab seda teha eriti soodsalt! Tšeki meie Facebooki lehelt!

marimelligastuudiosse

PS. kõiki neid häid uudiseid on luba teistega jagada :)

PPS. kui 19.10 ei sobi, saab igal ajal ikkagi pildistada ja mitte ainult beebisid, vaid ka lemmikloomi, ennast lastega, vanaemat-vanaisat, keda või mida iganes. Vaata lähemalt siit!

NaguUus_700