#elulineblogi

TV3 PIDU: pärlid, ämbrid ja muud põnevad leiud

Need mitukümmend tuhat inimest, kes minu blogis käisid Kanal2 pärleid ja ämbreid uudistamas (Elu24 lugejanumbreid ma ei tea), eks nende seas oli ka neid, kes ise pildil olid, sest TV3 pidu andis tunda, et nii mõnigi oli miskit kõrva taha pannud :)

TV3 pidu | dresscode: James Bond & 007 | Tallinna Lennusadam

Teksades-särkides “Argosid” oli vähe – võiks öelda lausa, et vaid üks näide jäi silma. Matkasaabastes Indrek Vaheoaja. Isegi Winny Puhhi mingi kostüüm oleks õhtu paremini päästnud. Kuigi tuleb tunnistada, et Indreku puhul see nii väga ei häirinud, kuna see ongi tema stiil. Täpselt nagu ka Anti Kobin, kes oli hipsterlike riietega, aga temapuhul ei häirinud samuti, et tal frakki seljas pole. Aga Kanal2 Argo Aderi variant oli halb, sest me kõik oleme näinud teda šikina.

Kõik fotod: Elu24/Viktor Burkivski

Indrek, olles ise käinud ka Pariisi moenädalal, oleks võinud mõned nipid meelde jätta. Kasvõi eelmisest hooajast :) Üldkokkuvõttes leian, et on lihtsalt lugupidamatu korraldajate suhtes sellise kaltsakana kohale ilmuda!

Üleüldises kontekstis on mul nii hea meel, et see pidu tõestas, et meil on Eestis glamuurseid inimesi, naisi ja mehi, kes viitsivad vaeva näha ja tahavad head välja näha.

Tuleb tõdeda, et sel aastal pani TV3 Kanal2le sajaga ära ja glamuuripeo tiitli on nad ametlikult ära teeninud!

Pidu algab alati korraldajatest, nende esinägudest. Kui ma ütlen/mõtlen TV3, siis mulle meenub Annely Adermann. Vanasti ka Mikko, kes nüüd on asendunud Urmas E. Liiviga. Ja siis tulevad teised – Sirje Eesmaa, Marek Lindmaa, ja siis seostuvad mulle juba Filmimees ja Ruut, mitte inimesed otseselt.

MIS ON PILDIL VALESTI: naised säravad ja paistavad silma, kahjuks on programmijuht otse töölt tulnud

Aga asume nüüd asja juurde. Nagu ma ennist mainisin, siis sel peol oli särajaid kõvasti rohkem kui ämbrisse astujaid. Tooksin välja vaid paar näidet, mis silma hakkasid:

Kostüümides James Bondi tüdrukuid on üldjuhul vähe, minul tulevad ette ikka seksikad, tisse ja selga paljastavates kleitides või bikiinides kaunitarid. Maiken kehastab ilmselt Bondi filmi raamatupidajat, kes kunagi ekraanile ei pääse. Tema plussiks on see, et ta näeb üle aastate väga-väga-väga hea välja. Ta särab. Ta on šikk. Ja ausaltöeldes, ei kujutaks teda väga mingis napis kleidis ette ka.
Kuna tegemist pole staaridega, siis annan püksid andeks. James Bond liikus ringi kõikjal, seal võis ka selliseid kontorist äsja peole karanud naisi näha.
MIS ASI SEE ON?

PÄRLID. Neid on sel korral kordades rohkem kui Kanal2 peol, kus neid tuli tikutulega taga ajada.

Anni Rahula kleit oli õhtu üks parimaid. Ainuke miinus on ehk see, et Bondi tüdrukud baleriinades ei liigu :) Tuleb tunnistada, et megaseksikas nägi välja ka Tomi endine abikaasa Ithaka Maria, kes kahjuks pildile ei jäänud oma üleni sillerdavas litterkleidis.
3403063t151hbcfe
Alati seksikas ja šikk (ka tõukerattaga sõites) Tuuli Roosma ja täielik pettumus miljonär Reet Roos – ta vist ei saanud aru, kuhu ta tuli.
Krista Lensin paneb harva riietusega mööda. Ka sel korral pani ta täppi. Mulle meeldib see, et Krista viitsib ka alati vaeva näha ja reaalselt mõelda, mida ta selga paneb. Võimalik, et see on tema jaoks vaid telefonikõne “mul oleks seda ja seda vaja” – aga ta vähemalt teeb selle kõne ja ta ei feili sealjuures peaaegu kunagi! 10+
ABSOLUUTNE LEMMIK: Annale 12 punkti! Ka suur võib olla ilus! Ja sorry, glamuurimajaka aka Aleksei Soltani kõrval ei tundud ta üldse nii suurena kui näiteks minu kõrval seistes. Anna disainis kleidi ise ja tuleb tunnistada, et ta ei ole millegagi mööda pannud ja näeb väga seksikas välja!
3404989t151h0bac
Glamuuritarid reas – kuigi ma eeldaks dresscode arvestades, et seljas võiks olla maani kleit, siis Birgit Õigemeele lühike valik Liina Steini kollektsioonist on rusikas silmaauku. Täiesti Bondilik valik. Teine lemmik!
Kuigi Reet tunnistas, et ripsmed kleepis ta kõik klientidele, siis kleit on super ja päästab õhtu ehk võtab igasuguse tähelpanu tema silmadelt ja mõjub ajatult glamuursena!
Hello-Heili oma headuses. Glamuurne. Seksikas. Särtsakas. Positiivne. Naeratav. Ilus. Armas. Šikk. NAGU ALATI!
Kolm absoluutselt Bondilikku naist! Kümnesse!
Viivist on saanud glamuurikuninganna, kelle seljas samuti lühike kleit halba muljet ei jäta. Väga šikk ja seksikas.

Ja siis veel mõned “pärlid”, mis silma jäid :)

Esiteks kiidan Stellat, et ta ratta ja dressid koju jättis ja vana-hea-stiilse-Stella tagasi seltskonda tõi. Kahjuks ei ole mul pilti punapäisest kaunitarist kleidis, mis sees tehtud on (nägin FBs), aga kleit oli ülimalt seksikas ja bondilik.
3404975t151hc24b
VÕTTIS KUULDA vol 1: ehk Kertu Jukkum sai ka kleidi selga ja vahetas ratsanikukostüümi šiki kleidi vastu.
VÕTTIS KUULDA vol 2: Susan Luitsalu-Miil nägi välja täpselt selline nagu peab – miks ta Kanal2 peol libastus, ei tea!
EI TAHA TÄHELEPANU: aga ronin ikka seltskonda ehk Maia Vahtramäe, kes lahkus Põhja-Tallinnast, kuna ei suutnud seda kuulsusega kaasnevat kära ära händelida, siis ronis näosaatesse, et uuesti feimi saada, feilis täiega ja kadus mõneks ajaks. Nüüd on tagasi ja kuidas ikka meelelahutusmaailm võita, kui kellelegi käest kinni võtta.
Nagu tõeline James Bond punasel vaibal!
Nagu pärast Evelin Ilvese skandaali jutud käisid: ega kiim ei küsi kohta! Näib nii! :)

Sel aastal vist rohkem sellist suuremat pidu oodata polegi, Liviko pidu ei käi vist sinna alla väga, seal on kuulsusi vähe, rohkem on koostööpartnereid ja müügi-turundusinimesi. Uuel aastal tulevad Eesti Muusikauahinnad, presidendi vastuvõtt, Kroonika meelelahutusauhinnad ja siis hakkab vana ring jälle peale – Kanal 2, TV3 jne

10 thoughts on “TV3 PIDU: pärlid, ämbrid ja muud põnevad leiud

  1. “EI TAHA TÄHELEPANU: aga ronin ikka seltskonda ehk Maia Vahtramäe, kes lahkus Põhja-Tallinnast, kuna ei suutnud seda kuulsusega kaasnevat kära ära händelida, siis ronis näosaatesse, et uuesti feimi saada, feilis täiega ja kadus mõneks ajaks. Nüüd on tagasi ja kuidas ikka meelelahutusmaailm võita, kui kellelegi käest kinni võtta.”
    Maia Vahtramäe lahkus Põhja-Tallinnast tervise tõttu. Sellest oli suur artikkel Kroonikas. Neiu elas ülekoormuse tõttu üle südameseiskumise. See kuulsuse pläma oli kontekstist välja kistud lollus. Näosaates ta ju ei feilinud, kui lausa kaks saadet võitis? On ju loomulik, et võrreldes teistega on ta nõrgem, arvestades vähesemat lavakogemust. Võiks veidike kodutööd teha, enne kui noore, kena ja lootustandva lauljatari maatasa teed :)

    1. Mis Sa tõesti arvad, et Maia kirjutas selle? :) ja olen nõus eelmisega, et väga nõme Sinust Maiast nii kirjutada kui Sa ise pole toimuvaga üldse kursis.. Ainuke mida teha oskad on tõesti klatšida ja teistest vale infot edastada, aga see on arusaadav, mida ühel rasedal naisel kodus istudes ikka paremat teha on :)

  2. Mida ma siis nüüd nii halvasti ütlesin, et mu kommentaar kadus? Kui sina võid teiste kohta öelda, mida süda ihkab, siis ilmselt on ka minul see õigus?

  3. Lisaks siis veel seda ka, et Marimelli arvates siis inimene, kes on südameseiskumise üle elanud ei tohiks enam teiste inimeste sekka tulla, ega kuskilt osa võtta :)

  4. kuule tipp, ei maksa tühja pläma ajada jah, enne vaata enda kapsaaeda ja siis hakaku teisi kritiseerima.
    väga nõme!

Comments are closed.