HEATEGEVUSLIK PROJEKT: aitame koos lapsi

Teeme koos head! On 25 last, kes ei oska isegi veel unistada, et me neid üllatama hakkame. Lõin käed Linea Naturaga ja lubasin, et leian veel mõned head inimesed, kes tahavad oma abi pakkuda. Aega on vähe, sest 20.06 peavad pakid koos olema ja meie juurest teele minema :)

Nõmme laste päevakeskuse eesmärgiks on toetada linnaosas elavaid õpi-, suhtlemis- ja käitumisraskustega ning psühhosotsiaalset toetust vajavaid lapsi ja nende peresid. Pakkuda nii lastele kui ka peredele arendavaid ning toimetulekut toetavaid tegevusi ja teenuseid. Tõsta noorte teadlikkust riskikäitumist soodustavate tegurite mõjust ning tagajärgedest. Otsida võimalusi ennetustöö ja rehabilitatsiooniteenuste arendamiseks. Päevakeskuse teenusele suunab Nõmme Linnaosa Valitsuse sotsiaalhoolekande osakond.

Kõikidel lastel ei ole helget lapsepõlve, neil on seljataga kogemused ja läbielamised, mida ühelgi lapsel olema ei peaks! Ma pean tegema midagigi, et neil tuju natukene parem oleks. Ega asjad muidugi valu ja pettumust ära ei võta, aga kui nad saavad kasvõi midagi head, uut ja mõnusat, ja mulle tähendab see mõnd kirja saatmist, siis teeme ära. Ehk on blogilugejate seas ka kedagi, kes tahaks oma tooteid neile kotti pista.

Me mõtlesime üheskoos Linea Naturaga teha neile „kooliaasta“ lõpu puhul mõnusad kinkekotid, et neil suvi natuke päikselisem oleks. „Me ise paneme šampoone ja dušigeele, aga üldiselt võiks kotis olla midagi, mis on reaalselt vajalikud asjad – nagu sokid, särgid, mõni vahva kinkekaart või kasvõi purk kommi – see on luksus mõne lapse jaoks,“ kirjutas Kristi.

Nagu ma ütlesin, kokku on lapsi 25. Nimesid nimetamata, ootab igaüks neist midagi oma kingikotti. Neil pole suuri soove, nad isegi ei tea, et soovida :) Seega, siin on nimekiri lastest (vanused on taga). Kui keegi soovib kellegi kotti täiendada, võib mulle kirjutada info@marimell.eu. Hea oleks muidugi kui nende kotid oleksid võimalikult sarnased :)

Tüdruk 8
Tüdruk 8
Tüdruk 9
Tüdruk 11
Tüdruk 14
Tüdruk 13
Tüdruk 13

Poiss 7
Poiss 8
Poiss 9
Poiss 10
Poiss 10
Poiss 11
Poiss 11
Poiss 11
Poiss 11
Poiss 11
Poiss 13
Poiss 14
Poiss 14
Poiss 14
Poiss 15
Poiss 15
Poiss 15
Poiss 16