Hedon: õel pole seda veel vaja

#KINGITUS

Millalgi sügisel ma tellisin Mäerand Grupist beebile mänguasjakasti, et hea seal asju ladustada, mida beebile juba saadeti ja mida ma siis veel ei kasutanud ja nüüd jooksvalt kasutusse võtan ja et hiljem saab tema enda kola sinna koguma hakata.

Populaarne koht, peaks mainima, tellimusega läks paar kuud aega, aga kohale ta tuli. Andsin neile selles suhtes vabad käed, et mina ei osanud neid lilli ja liblikaid valida. Kui aeg oli sealmaal, et oli vaja hakata kasti kaunistama, siis nad kirjutasid, et kas võivad proovida üldse üht uut lahendust, mida nad tahavad hakata pakkuma ja ma andsin vabad käed, et jumala eest, katsetage aga.

Kohale saabus siis imeilusates toonides vikerkaarega kast. Ma ei ole mingi eriline ekspert muidugi ja ma ei saa praegu öelda kas see on vastupidav või ei, sest see on meil kasutuses olnud umbes kuu, aga tehtud on ta igal juhul ilusti ja mul pole midagi negatiivset öelda. Okei, üks asi veits häiris, see, et see käib mega kolksuga kinni. Aga sellele leidsime kohe lahenduse ja panime need toolivildid sinna vahele ja kolks kadunud.

Täpsustuseks olgu öeldud, et tegelikult polegi kaanel oleva amordi eesmärgiks vaikselt sulguda, vaid see on pandud selleks, et kasti kaas mänguhoos lapsele pähe ei kukuks ehk siis eesmärgiks on hoida kasti kaant üleval kui laps peaks parasjagu kastist midagi otsima. Varem oli selle asemel vaid kett/pael ja praegune on kindlasti kordades turvalisem variant, olgu siis pealegi kolksuga.

No ja siis see kast siin seisis, mul polnud sinna veel miskit kogutud, kui Hedonil tuli sõber külla ja nad hakkasid peitust mängima. Ideaalne koht ju kuhu pugeda. Kuna sõbranna tõi beebile ühe lambanaha, siis panin selle sinna põhja ja lastel nalja kui palju. Hedon lubas sinna magama minna.

Mõni aeg pärast seda, käisime külas, kus oli üks ükssarvik, millest poiste seltskonnas sai kiirelt Fortnite’i kirka. Ja kodus ütles Meelis, et vaata, see kast on nagu Fortnite’i kirst.. Ja nüüd Hedon mängibki selle kastiga. Terve see kast on täis püsse, seal on tema legendaarne arstikomplekt (med-kit nagu Fortnite’is), mingid topsikud asendavad shield’e (ma isegi ei tea, kas neid nii kirjutatakse, aga mingid asjad, mida nad joovad seal mängus ja saad siis kaitset). Nagu te aru saate, siis on Hedon selle totaalselt enda omaks teinud. „Õel ei ole ju seda veel vaja“, korrutab Hedon ja käib kastist püsse valimas.

Te võite vaid ette kujutada, kui meil siin sõda lahti läheb, kõikides tubades on siis kuulimeri nagu YouTube’i videotes. Kuule leian ma pidevalt ja igalt poolt. Veeautomaadist ja maitseainepurkide vahelt, diivani alt ja riiulitest. Aga las laps lustib. Õel tõesti veel aega on, et sinna nukke ja asju koguma hakata..

Kui Mäerand Grupp nüüd mult tagasisidet küsis, et kuidas ma rahul olen jne siis panid nad kaasa ka sooduskoodi, mida nad kunagi varem rakendanud ei ole – kõik mänguasjakastid on kuni 12. veebruarini tellides 10% soodsamad ehk suures plaanis saate tasuta tarne :)