HH 12 ehk Hedelin 3 ja Hedon 9

Nagu meil kombeks on – üks suur pidu. Ma ei teagi, kaua me seda veel teha saame, aga hetkel veel kannatas. Meil lihtsalt on see asi, et mul selliseid Hedeliniealiste lastega sõpru on vaid paar ja suurema osa sõpradest moodustavad lihtsalt meie sõbrad lastega Seega kutsume me sünnipäevadele pigem oma inimesi lastega kui lastele lapsi. Hedon teeb juba teist aastat enda sünnipäeva ainult poistele, aga samas nägin kuidas ta ka seda mängumaa pidu ka täiega nautis.

Hedon pidi alguses minema “oma poistega” metsamatkale, aga kuna lubab üsna krõbedat pakast, siis liigutasime poisid hoopis bowlingut mängima.

Kõik pildid, meie lemmik, Anete Toming.

Koht: Imeline Mängumaa

Mul oli koha leidmisega väga keeruline, sest lapsed reaalselt 2-12 vanuses ja et kõigile oleks tegevust. Lapsehoidja juhtis mu tähelepanu, et Lidli vastas Yamaha keskuse majas on mingi mängutuba. “No vaata, seal on lipukesed akna peal, peab olema!” Null silti tänavale, seega hakkasin aadressi järgi otsima. Ja ongi. Imeline mängumaa. Ülisuur ja päriselt, tegevust kõikidele vanuses 2-12. Ronimissein, diskotuba, beebide mänguala, köögid, raamatukogu, pallimeri.. Ühesõnaga you name it, they have it!

Söögid-joogid: läksin lihtsama vastupanu teed

Esiteks, ma ei kannata neid suhkrumassist torte, kus lapsed kaklevad, kes saab Elsa käe või Spidermani silma. Aastaid olen ma tellinud Kookerist pannkooke, aga ma tahtsin vaheldust. Tegin ise “sõõrikutordi” – sain need Lidlist. Alles jäi 6! Seega, oli see idee väga hea. Ja nagu meile kombeks, alustame me pidu magusaga, sest siis jooksevad lapsed suhkru maha ja lapsevanemad ei saa endale 20:30 suhkrut täis energiapommi kellega koju minna, vaid.. ühe väsinud lapse, kes võibolla nõuab makarone ketšupiga, aga vähemalt pole ta nagu Duracelli jänes.

Söögi osas läksin ka lihtsama vastupanu teed: Peetri Pizza pitsad! Kuna tellisin Haaberstist, siis seal on menüüs ka see eripitsa Burgizza, mida ma seal Peetri Pizza žüriis istudes kõige paremaks kiitsin! Ja teate, see oli nüüd veel parem kui seal võistlusel. Friikad olid krõbedad, see krõmpsuv salat.. Ausalt, see maitseb nagu BigMc pitsa peal! Lisaks tellisin ma täitsa uut maitset – Marcello pitsat ja see oli ka megahea, kitsejuustu, rukola ja marineeritud sibulaga. Reaalselt uus lemmik! Megahea pitsa! Meile pandi kaasa ka terve virn kastmeid, millega on hea pitsaääri süüa. Ja jälle pean kiitma – tšillikaste oli tšilline ka, mitte nagu tavaliselt need “vürtsikad” kastmed, millele on tšillit kaugelt näidatud. Ja kuigi ma pärast seda pitsavõistlusel osalemist sain oma pitsaisu ikka väga pikaks ajaks täis, siis nüüd seda kirjutades jookseb mu suu vett ja tahaks jälle pitsat! Soovitan täiega nii Burgizzat kui seda Marcellot proovida. Kitsejuust seal peal on ülimahe ja mõnus!

Ja kohustuslikud videod, kes mida kingiks sai.

Kui te küsite, miks me neid teeme, kas uhkustamiseks, siis ei, endale – me lapsed vaatavad neid aasta läbi ja meenutavad, kes mida kinkis ja reaalselt nad vaatavad mõlemad nendest endist tehtud videoid YouTube’is. Aga kui sa oled uudishimulik, siis vaata:

Hedoni kingisadu:

Ja Hedelini kingisadu:

Hedelini rahalinefond läks Roosi kõrvarõngaste peale, mis ma soodukate ajal ära ostsin ja Hedoni fond läks tema uude rahamärkmikusse juba nelja erineva unistuse kogumiseks.