#elulineblogi

Igapäevasest postitamisest

Ma mäletan, kuidas ma vanasti, seda blogi avades, proovisin ka suht igapäevaselt postitada, et lugejaid hoida ja neile igapäevaselt meelelahutust pakkuda. Mingi hetk põlesin totaalselt läbi ja tundsin, et ei suuda niimoodi elada. Postitan parem siis kui jõuan. Sel suvel oli aga mingi hetk aega rohkem ja mõtlesin, et teen mõned postitused ette ja.. sellest sai terve kuupikkune protsess. Mis mulle jälle meeldis, sest tegelikult ma ei pidanud :) Teie küsisite ja mina lihtsalt vastasin IG paari lause asemel terve blogipostitusega. Aitäh, küsimast!

Mulle tundus, et rahvale meeldis see tihe postitamine, see regulaarsus, et hommikul kell kaheksa on mida kohvi kõrvale lugeda. Ma tahaks lubada, et nii hakkabki olema. Mulle meeldis, kui rahvas küsis ja meie kirjutama pidime. Ma muidu kirjutan sellest, mis teeme ja kus käime ja sekka mõni koostöö, aga unustame tihti ära, et teie ei tea mingeid asju meie kohta, mis teid huvitaks ja ma ei tule selle pealegi, et see teid huvitada võiks. Eriti võib-olla elu enne selle blogi avamist.

Õnneks on mul veel mitu teemat, mille kohta paluti kirjutada, aga veel ei jõudnud. Need tulevad aja möödudes, ma luban. Nii kuidas jõuame kirjutada. Aga ma ajastan nad ikka kella kaheksaks siis. Ootel on “kuhu riiki me koliks kui peaksime kolima”, “retsepte”, “kes on steie jaoks sõber, mitte teretuttav, vaid actually sõber”, “mõjuisikuks olemise emotsioonid ja valukohad, mida olete õppinud inimeste kohta”, kuhu te kindlasti ei reisiks, ala siber ja mis põhjustel, mis on teie vaated” jne. Mingi seksiteema oli ka..

Kõik augustikuised postitused leiab siit ja saab kerge vaevaga üle vaadata, mis on lugemata jäänud. Aitäh teile meile kaasa elamast, teemasid soovitamast ja lugemast.

Milline oli teie lemmikpostitus augustis? Mis meeldis? Mis ei meeldinud?

17 arvamust: “Igapäevasest postitamisest

 1. Minule ka meeldisid igapäevased postitused! Mitte ainult sellepärast, et koguaeg oli midagi lugeda, vaid ka seetõttu, et sain läbi kirjutiste teid paremini tundma :)

 2. Kiidan selle tiheda postitamise omalt poolt heaks! Eriti tore oli see, et te ei pannud seda suure kella külge ja ei teinud sellest eraldi postitust. Nii mõjus see väga loomulikult ja üldse mitte punnitamisena. See ei ole nr 1 blogi, mida loen, aga avastasin ennast paar korda mõttelt, et ahh lähen kohe marimelle vaatama, sest seal on juba nagunii uut sisu…

  Kõige põnevamad ongi elulised postitused, see pidev statistika ja kaalutlused, kuidas produktiivsem olla ei kõneta nii väga.

 3. See oli tõesti tore, et igal päeval midagi ilmus, eriti kui arvestada, et enamus blogijaid on augustis üsna varjusurmas olnud.
  Samas oli näha mõningast pingutamist, “linnuke kirjas” teemat. Intrigeerivad pealkirjad, tühjad tekstid, pealegi tavatult kirjavigu täis. Ostlemispostitustes oli veidi elevust ka tunda, aga need jällegi ei huvita mind isiklikult ja olgem ausad, neid on teil ikka rämedalt palju. Pidevalt käib jutt ka selle ümber, et muudkui mingi pakk jälle saadeti. Kulmu pani kergitama jänesekõrvadega telefoniümbris, no milleks ometi sellist prahti vaja ja miks seda veel eraldi kajastama peaks? Kohati on see hästi kummaline, et teil mõlemal hakkavad silmad särama suvalise nänni, riiete ja pudi-padi peale, aga mitte mõne ürituse, loodusnähtuse jne peale. Või vähemalt mulle on jäänud selline mulje ja see tihe augustikuu kinnitas seda veelgi. Tavaliselt peres üks on ikka veidigi kahe jalaga maa peal.
  Kiidan aga seda, kuidas te Hedonist kirjutate. Ka võrdlemisi emotsioonitult, aga alati nii, et lapsest ei saa kuigipalju teada ja see, mis kirjas, on reeglina heamuljeline. Veider oli see lapse kellaga koos parki või kuskile saatmine, loodan, et oli halb nali lihtsalt.
  Eksipostitused ei meeldinud kumbki. Väga labased. Kirjaosavust on teile mõlemale antud, aga eksi- ja seksipostitused pole ikka päris teie rida vist.
  Kahju küll, aga ei jäänud teie tihedast blogikuust midagi eriti positiivset silma. Mõistan muidugi endiselt, et te ei tahagi oma eraelust ja mõtetest enam eriti kirjutada ja siis otsite igasugu muid teemasid ja küsite inimeste käest, mis neid huvitaks, aga niimoodi jääb blogi ikka päris igavaks. Seda enam, et paljudele küsimustele vastate nagunii ümber nurga, sama hästi võiks ka vastamata jätta.
  Siiski – viimane postitus Hedonist oli tore ja siis Ussipesa postitus samuti. Need olid kuidagi isiklikumad ja avatumad.

  1. See vist oli konstruktiivne kriitika? Aga minule jäi mulje – põhimõtteliselt võiks blogi kinni panna! Endast ei kirjuta, vastame ümber nurga, kirjavigu täis, silm läheb suva sita peale särama, eksipostitused labased, midagi postitiivset üldse silma ei jäänud.. :D

  2. Ei, ma kohe kindlasti ei vihjanud, et blogi võiks kinni minna. Te mõlemad oskate üle keskmise hästi kirjutada, tead seda ise ka.
   Lihtsalt need lühikesed pealiskaudsed sutsakad mind isiklikult ei tõmba. Mulle meeldisid väga teie pikad ja põhjalikud postitused, need olid paaripäevast ootamist väärt. Ka riidekraami- ja nännioste oli kuidagi parem ja põnevam lugeda, kui need olid koondunud ühte pikka postitusse. Ja pikad postitused on just üks teie tugevaid külgi.
   Aga tundub, et teistele meeldisid need lühemad ja igapäevased väga, nii et ärge pane mu mõrratsemist tähele :D

 4. Meeldis väga , et igal hommikul oli uus postitus. See ekside teema oli huvitavaim , vilksas mitu kirda läbi. Selline avameelsus köidab :)

 5. Seksiteemad on pigem huvitavamad, mida edaspidigi loeks. Ehk siis augusti postitustest meeldis “Kuidas suhet värskena hoida?”

 6. Mu lemmik postitus oli teie Paavli vlog. Te võiks rohkem vloge teha.
  Ma olen rohkem hommikune Teie blogi lugeja :)

 7. Mulle ka meeldis iga päev lugeda. Ekside teemad jäid eredamalt meelde ja Hedonist postitused.

  Mulle meeldis see teema ka kui Meelis esmaspäeviti kirjutas teie nv’sest. Homme võiks ju jälle kirjutada?!

 8. Ekside teemad olid tõesti pigem labased ja kohati ka liiga fantaseeritud.
  Vlog oli lahe.

  Pigem rohkem ei loeks sellest “tahame maja ja hakkame säästma – oh wait, tegelt tahame ikka reisile ja elame üürikas edasi” saagast, kui te just kindlat otsust vastu ei võta. Sellist kust tuuleke – sealt meeleke värki on üsna igav lugeda, eriti kui iga mingi aja tagant see jälle pinnale kerkib.

  1. Miks need labased olid? Sest sõnakasutuses käis läbi keppima ja hoorama? Ja milline osa sealt fantaasiana tundus?

 9. MIna olen paar korda küsinud, kuidas Meelisel ülikooli vestlused läksid, mis mulje jäi ja mis edasi plaanis? Tundub, et kooli ta sisse ei saanud. Aga selle kohta pole mingit vastukaja, huvitav oleks lugeda. Kas sa ise ei plaani midagi uut õppima minna? Huvitav oleks sellest blogis lugeda, vahelduseks teistele teemadele :)

Comments are closed.