#elulineblogi

I’m in love…

Kui me muusikaauhindadel käisime ja ma olin, wtf, mis ma selga panen, aga mis ma juustega teen.. Siis saabus päästeingel Kristine, kes on mu ihujuuksur olnud alates sellest ajast kui me maailmarännakutelt tagasi tulime…

Kuigi Kristine pole kunagi otseselt juuksurina salongis tööd teinud, on ta ideaalne kodujuuksur, kes tuleb siis kui vaja ja teeb ka kõige hullemaid ja pöörasemaid asju. Näiteks mulle need roosad/lillad otsad :)

Ja kuna ma ise suuremasi soengutegija pole, siis pidi ta vähemalt sellega mu elu päästma, et mul on norm soeng, kui riided on mööda…

Igaljuhul, mul oli väga nummi soeng :)

soeng_elu24
Foto: Elu24

Ma arvasin alati, et pole võimalik teha mulle mingit kohevat asja… Aga näed, ma polnud kuulnudki juuksetõstjatest ehk minikrepitangidest. Kristine tegi terve mu pea nendega ära ja juuksed olid nii kohevad, nagu mul oleks kolm korda rohkem juukseid. Järgmisel päeval olid juuksed ikka ülinormaalsed. Ja on ka veel täna!

Ma olin nii armunud nendesse krepitajatesse, et guugeldasin kohe, kust hea hinnaga mida saab… Kristinel lasin lõpuks parimad välja valida, sest mida rohkem neid vahesid on, seda parem nagu ma aru sain.

Mina valisin välja sellised – Femell Mini-Volumizer mini juuksejuuretõstjad (link!). Tellisin ära ja ilmselt on nad juba teel SmartPosti ja kui me oma “jäta laps lapsehoidjale ja tripi ise mööda Eestimaad” rännakult tagasi oleme, siis saan kohe krepitama hakata. Jeee!

A, ja Kristine ütles, et kui korralikult krepitada, siis juuksed ei lähe nii kiirelt mustaks ja saab vabalt nädal aega olla nii, et pead ei pese. No minu puhul on plussiks juba kui ma üle päeva pead peseks. Mul mingi kiiks iga hommik pead pesta :D

UPD 1.2.2016

Vaid päev hiljem tuli mulle SMS, et SmartPostis ootab mind pakike. Juba kohal! Eriti kiire teenindus! Ja milline pakend :) Ma ei tea, kas ma sain mingi erilise kohtlemise osaliseks või ei, aga väga armas oli selline pakike saada. Lisaks oli pakis ka Yellow juukseseerum.

minikrepid

16 arvamust: “I’m in love…

 1. Ohoo, anna kindlasti teada kuidas juuste puhtusega on krepitades. Kui on tulemus hea proovin ise ka. Mina olin sammuti igapäevane pesija, kuniks avastasin juuste meeletut murdumist – mul on pooldse selga blondid juuksed. Selle peale vahetasin välja juuksetooted (CHI valisin), pesen hetkel ülepäeva – abistan end batiste kuivshampooniga, kuid loodan jõuda seisuni üle 2 päeva ning triibutan väljakasvu iga 3-4 kuu tagant. Hetkel tundub et juuste seis on paranenud juba veidi ja enam väga mustaks järgmiseks päevaks ei lähe. Samuti murdumist vähem.

  1. No praeguse seisuga pesin ma pead viimati neljapäeval ja täna olid juuksed jumala okei veel. Homme pessu :)

 2. Need juuretõstjad on imelised ja asendamatud asjad :)! Minu juuste puhul on vahe väga märgatav, muidu hoiavad juuksed peadligi (eriti talvel, kui kannan mütsi), siis krepitades tundub, et neid on tunduvalt rohkem peas ja juuksed on kohe nii kohevad.
  Lisaks sellele seisavad nendega juuksed tõesti vähemalt 3-4 päeva puhtad, saab ka nädalaga hakkama. Ainult, et juukseid ei tohi märjaks teha/saada, sest muidu läheb krepp välja.
  Ise nägin neid ka juuksuri juures olles ning kohe tellisin tema kaudu Tradehousist need endale. Valisin kõige odavamad, u 13€, kuid ajavad asja ära samamoodi kui paarikümnesed :), lisaks lähevad need ruttu soojaks (u 5sek).
  Iseenedale on kreppe natuke vastik teha, eriti kui on paksemad juuksed. Pealt ja kõrvalt saab ilusasti teha, aga tagantpoolt on vähe keerulisem, sellega veidi rohkem jamamist.
  Igatahes super asi :)!

  1. Kuidas te neid kreppe teete, et ilus jääb? Ma sain endale jõuludeks ja paar korda proovinud, et juuri tõsta. Mul on päris paksud ja rasked värvimata juuksed. Ehk ka selles süü, et ei jää nii nagu tahaks…

 3. Krepitades juukseid, on nad tõesti volüümikamad ja ei pea nii ruttu pead pesema tõttama. Eelmisel nädala neljapäeval krepitasin ja alles täna pesin juukseid- polnud lihtsalt enne vajadust. Mul pikad blondid värvimata juuksed ja tavapesu järgselt esimene päev ilus aga järgmisel juba juuksed peadligi nagu kondoom peas. Seega võin ka julgelt soovitada- küll aga eelnevalt juustele kanda kuumakaitseõliga.

 4. Aga ta siis krepitas kogu su pea üle? Ma olen nagu aru saanud, et juuretõstjaid kasutatakse aint juurte juures mitte üle kogu pea? See, mida üle kogu pea kasutatakse, on ju ammu olemas…need juustevahvlimasinad :D

 5. Mu lemmikud ja päästjad. Ma saan ilusti 5 päevaga hakkama, siis hakkab endal juba imelik ja pesen pea ära. Eriti reisidel on hea kasutada, viimati Filipiinidel aga ei jäänud midagi külge millegipärast.

 6. Mina krepitan oma väikse tütre juukseid aegaajalt kuna tal muidu õhukesed ja patsid peas ei seisa. Kui ära krepitan siis on nad armsad kohevad ja patsid tulevad ka ilusamad ja paremini hoiavad. Endal kasutan tuka sees pidevalt,et oleks ilusam ja seda ta ka on. Kohe lähengi dušši alla!!

 7. Pean ka kindlasti proovima, mul õhukesed ja pesen samuti ülepäeviti, kuigi vahel tahaks igapäev pesta, olen proovinud ka kuivshampoon. Niiiet plaan olemas, ootan palgapäeva ära ja vist soetan ka endale ühe sellise, äkki tõesti aitab :)

Comments are closed.