Inimesed on ikka juhmid

Eile panin Facebooki meie pulmapildi, kuigi oleme abielus olnud juba mõned kuud, enne lihtsalt ei olnud tahtmist panna.

marimell_pulmad
Foto: Ardo Kaljuvee

Publik tegi uudise ja kuna pilt on tehtud Tais, siis eeldati, et abiellusime Tais – jah, seegi oleks võimalik, natuke paberimajandust ja kõik on võimalik. Uurisin seda varianti, aga kuna Austraaliast Eesti, Eestist tagasi Taisse paberite pärast sõitmine ei tundunud mõistlik, siis mõtlesime vaid pildid seal teha ja abielluda ikkagi Eestis. Mõeldud-tehtud. Me olime ju toona juba täiesti kindlad, et me lahku ei lähe ja nii varast piltide ette tegemist me kuidagi halva endena ei võtnud.

Nüüd vaatasin kommentaare – eks üks ja sama tüüpiline lahmimine, mis meie lugude all ikka “tropp ja trulla”; “vend ja õde”, “Meelis on homo” jne… aga sekka kõvasti ka naljakaid “Kuidas nad said Tais abielluda, see pole võimalik!” või “Suvel Taisse reisida on odav!” ajab naerma. Isegi mu Facebooki kontol on kirjas, et oleme abielus since 1.04.2014 :)

Ja no see pede-teema on ka ausalt öeldes ära tüüdanud – eriasi, et inimene hea välja näeb, ta ei pea kohe pede olema! Aga oh, õudu, kui kommentaatorid selle blogi avastavad ja siia lahmima tulevad. Võibolla peaks kohe eos kommenteerimise kinni panema? Pean vist moderaatori palkama, kes tuleks teri sõkaldest eraldama.

Aga palju õnne meile, kõigi poolt! Ja jah, ma olen Jumal, tegin veest veini :)

2 thoughts on “Inimesed on ikka juhmid

  1. Väga ilus pilt! :)
    Õnnelikud inimesed tekitavad ebamugavutunnet, kuna ei olda rahul enda eludega. Sellest saavad alguse katkiste inimeste mürgised ja sepised kommentaarid.
    Täiskäik edasi, peamine ära unusta naeratust ja teiste vastu heatahtlik olemast!

  2. Ohhoo…noh ega ma kollasel ajakirjandusel eriti silma peal ei hoia, kuid see uudis hakkas silma. Täiesti naiivselt arvasin, et te olete sõbrad- üks ajakirjanik ja teine fotograaf. Ausaltöeldes arvasin ka mina, et Meelis on homo ja oh ei ma ei vihkaks ega vaataks viltu. Lihtsalt arvasin. Tõenäoliselt sellepärast, et pidasin teid sõpradeks, et noh mees ja naine, head sõbrad, elavad ja reisivad koos…kuidagi kõlas see Meelis homona. Aga nüüd teades, et hoopis paar olete ei tundu ta muidugi enam pede. Võib-olla sealt ka need vastikud kommentaarid, sest on minuga samamoodi mõtlejaid… ainult, et nad on ehk ka homovihkajad.

    Igatahes palju õnne teile tagantjärele ja sa näed tõesti imekaunis välja!

Comments are closed.