Kuidas ma Šoisi juures käisin

Seda, et dr Marek Šois on imearst ja peaaegu, et selgeltnägija (meditsiinilises mõttes), lugesin ma juba vist enne kui rasedaks jäin. Mõtlesin, et on ikka kallis teenus ja mees – milleks sellisele asjale raha raisata. Selle eest saab vankri.

Mida aeg edasi, seda enam jäi mulle see Šois iga nurga peal ette ja ma hakkasin kahtlema – äkki peaks ikka tema poole pöörduma? Äkki ta ikkagi näeb haigusi, sugu, organeid jne paremini kui tavaline arst, äkki ta läheneb personaalsemalt ja….

Viimase tõuke andis mulle üks vestlus uue tuttavaga, kes rääkis, kuidas tema sõbranna käis Tartus arsti juures, kõik oli korras ja Šoisi vastuvõtul selgus, et lapse südame veresooned on tagurpidi arenenud ja Eestis ta kindlasti sünnitada ei saa, sest sellist operatsiooni vastsündinule keegi Eestis teha ei saa. Nii suunaski dr Šois ta Soome sünnitama. Eestis oleks see laps surnud, tänaseks on ta terve ning seda tänu dr Šoisile ja Soome arstidele.

Ka too uus tuttav ütles, et kui oled ära käinud, sa ei kahetse hetkekski seda raha, mis sul sinna kulub, seda enam, et lapse peale hakkab kuluma sadu ja sadu eurosid, on see Šoisile jäetav raha köömes kogu järgneva elu juures.

Ja tõesti, see sada eurot, mis ma sinna Mustamäele jätsin – ma ei kahetse sentigi sellest. Iga penn oli seda väärt! Ma nägin oma beebi igat sentimeetrit, Šois mõõtis isegi ta tallapikkuse ja muskli ära :) See oli lihtsalt imeline teda niimoodi näha ja kõike seda kogeda. Ja lisaks sain teada, keda ma ootan ja et kõik on beebiga korras nagu Norras, süda lööb, magu ja maks on omal kohal jne.

Paraku sain teada ka seda, et minu sees kasvab pisike hiiglane. “Laiad õlad ja pikad jalad, nagu isal. 50 suuruses asju pole mõtet osta!” lausus härra Šois. Whoop, whoop! Ma sünnitan end pooleks! Loodetavasti läheb libedalt, sest sünnitustegevus pidi natuke päritav olema – mina sündisin raami peal, kui ema liftist välja lükati, et sünnitustuppa minna – mul oli hirmus kiire siia maailma tulemisega. Ja õel kulus 3,5h, seega lootus jääb, et ma ei pea 40 tundi piinlema.

Aga natuke beebi parameetritest ka:

16ndal nädalal oli ta 10,82 cm pikk (mõõdetakse peast pepuni), tema muskel oli juba 1,05 cm ja jalatald 2,29 cm. Peopesa suurune. Nii nunnu!

20140808-211506-76506227.jpg

Kõik, kes te kahtlete, ausalt, minge käige Šoisi juures ära! See kogemus on imeline!

Rohkem infot tema tegemiste ja hindade kohta leiab siit!

6 thoughts on “Kuidas ma Šoisi juures käisin

 1. Palju Palju Õnne Teile!

  Dr. Šoisi osas olen 110% nõus, ta on mees kes ei tee suuri sõnu, aga iga sõna mida ta ütleb võib võtta tõsiselt!!!

 2. millisel konkreetsel uuringul sa seal käisid? vaatan seda teenuste nimekirja ja see on pikk ja lai. ei teagi, kust otsast pihta hakata.

  1. Hei,
   mina käisin loote 3D/4D ultraheliuuringul, täpselt 16ndal nädalal.
   Šoisi puhul on see, nagu ma aru olen saanud, et ta julgeb sugu välja öelda juba 12ndal nädalal, annab lihtsalt eksimus %di. Minul, 16ndal nädalal ei olnud mingit variantigi, et võiks eksida. Oli vägagi kindel, et poiss :) Ja no nägime tillut ka :P

Comments are closed.