Isolatsioonis avastatud parimad palad

Meile on viimase kuu aja jooksul saadetud nii palju pakke, osad on tavalised PR pakid olnud, aga palju oleme saanud pakke ka videote tegemise, unboximise ja laivis testimise jaoks. Üks tellitud tootepildistamine sinna sekka.

Antud lugu ei ole kellegi poolt sponsoreeritud, tooted oleme küll saanud tasuta, aga mingit kirjutiskohustust mul ei ole. Kuna tooteid on olnud palju, siis ikkagi on välja kujunenud mõned maitse-eelistused ja tooted on igapäevases kasutamises. Mitte sellepärast, et need on saadetud ja avatud (olen palju asju taksoga jälgijatele ka saatnud), vaid need ongi osutunud nii headeks, et ostaksin neid iga kell ise ka uuesti.

Millised tooted on nüüd meie lemmikute nimekirjas?

Meile saatis paki remecom.ee kes saatis esimese PR paki mulle siis kui Hedon oli selles eas, et tutvust teha beebipüreega. Ma tellisin (jah, ise maksin!) neilt seni kuni Hedon oli kolm ma arvan neid püreesid. Kastide kaupa, sest jube mugav oli. Nad tõid kõik koju ära ja nii tegime tihti sõbrannadega koos tellimuse ja saime veidi paremat hinda kui poest ühekaupa tassides.

Kunagi aasta tagasi oli jutuks, et neil on uus sari, steviaga (suhkruaseaine) tehtud tooted, et kas oleksime nõus neid proovima. Muidugi olime, aga.. Sinna see jäi. Nüüd kui tagasi tulime ja igapäevaselt laive tegime, siis remecomi omanik vaatas meid ja me olime iga kord, et kuule, sa pidid meile paki saatma. Igaljuhul jõudis asi sinnani, et ta tellis meilt hoopis tootefotod.. Ühtlasi saatis meile “abipaki”, et me ikka karantiini üle elaks ja seal oli palju rohkem kui need tootefotod, millest ta pilte tahtis.

Samal õhtul mekkisime laivis ka erinevaid asju.. Ja ma tean, et paljudele tundus see ebanormaalne, kuidas meile kõik need asjad meeldida said, aga päriselt ka.. Need olid tõesti kõik head ja ma ei pidanud ühegi toote puhul öak tegema. Videot näeb siit:

Ja kui me nüüd räägime lemmikutest…

Ja no reaalselt, ma ei oleks uskunud, et “nutella” võib olla nii hea ilma suhkruta – Good Good šokolaadimaitseline sarapuupähklikreem steviaga. Hedon on üksinda terve purgi nahka pistnud, niiet kui otsa saab, olen kindel tellija.

Ja need moosid, mis meie pakis olid, olid ka head. Need maitsesid veits nagu toormoosid. Aga kaks ma andsin ära, sest mul lihtsalt ei mahtunud asjad külmikusse ära ja aprikoosimoos sai mingi kahe päevaga otsa. Sõime koos juustuga. Vaata moose siit!

Järgmiseks tuli meile pakk Livikolt, kellelt ma tahtsin tegelikult Meelisele gin’i tellida. Kirjutasin enda kontaktile, et meil tuleb pulma-aastapäev ja tahaks suurema koguse hea hinnaga gini. Ta oli mingi, okei, ma saadan teile paki.. Hea ja paremaga + helendavate jääkuubikute ja klaasidega.

Kuna oleme laivides neid kuubikuid ka hiljem kasutanud, siis kõik küsivad, kust neid saab. Meie saime kingituseks, aga aliexpressist või ebayst leiab ka, Eesti veebipoodidest ma ei leidnud.

Järgmisena sai Hedon kolm pakki erinevate mängudega ja tänaseks pole me veel kõiki mänginudki, sest kui Hedonile midagi meeldib, siis tuleb seda teha vähemalt 150 korda kui mitte 300. Lemmikmänguks on hetkel osutunud sipelgapesa mäng, mille saatis Brain Games.

Hedonil on ikka hea elu, järgmisena saadeti talle kast kommi, millest ta tegelikult pool loovutas ikkagi ära (tegime loosimise) ja pakk peaks ammu kohal olema ja juba ilmselt ka ära söödud.

Mis oli selles pakis megahead?

Kui Hedon sai kasti kommi, siis meie saime kasti tervislikke snäkke ja mulle meeldisid eriti need riisikrõpsud, isegi ei oska konkreetset maitset välja tuua, sest lõpuks panin kõik jäägid kokku kaussi ja otsa nad said :)

Ja totaalne üllatus oli Piprapoe pakis, nad saatsid erinevaid vürtsikaid asju.. Aga seal pakis oli trühvli õli ja see on kindlalt parim asi, mida mu huuled on viimasel ajal mekkinud. Totaalne uus lemmik! Ühtlasi on pildil ka muud pakis olnud lemmikud. See vürtsikas habaneroga ketšup on megahea grillitud lihaga (juba proovisin. Tegin airfryeris šašlõkki.)

Uued tuuled

Ohjah, kuu aega on läinud linnulennul nende laividega. Kõiki videoid näeb siit! Ja kuigi me lubasime teha eriolukorra lõpuni iga päev laive, siis ma tunnistan, et kuu ajaga.. On tekkinud situatsioon, kus me oleme igal õhtul lahutanud teie meelt, aga enda asju pole üldse saanud teha. Ma pool kaksteist ei viitsi hakata enam filmi vaatama või mingeid asju veel teha. Mõni päev tahaks kell üheksa magama minna.. Noh, nagu eile juhtus:

Ühesõnaga, kuna Meelis läks tööle ka, siis kohtume alates sellest nädalast kolm korda nädalas :)

4 thoughts on “Isolatsioonis avastatud parimad palad

  1. Tahaks seda laivi ka näha, mida FB ülesse ei laadinud. :)
    Ühel hetkel läheb ju olukord (loodetavasti) taas endiseks, siis inimestel ehk ei olegi enam nii palju aega alati õhtuti kell 22 FB taga olla. Hetkel on selline pilla-palla elukorraldus vist kõigil. Edu teile!

    1. No see kriitika laiv endiselt laeb Meelise telefonis ja minu telefonis enam ei näita. Ma kardan, et sellega pole enam midagi teha.. Mis läind, see läind. Ega seal midagi max level põnevat polnud ka, saame äkki homses seda teemat uuesti põgusalt puudutada..

Comments are closed.