#elulineblogi

#jõulukingiideed meie blogis

Mida aastad edasi, seda enam ma saan aru, et kingitusi pole vaja teha sellepärast, et peab. Võimalik, et mind on blogielu ära hellitanud ja ma saan kingitusi aasta ringselt ja siis tundub kuidagi kohustusena jõuludeks ja sünnipäevadeks ja tähtpäevadeks nende tegemine, aga minu meelest võib inimest üllatada ka suvalisel hetkel. Selleks ei pea olema jõulud.

Okei, pulma võiks ikkagi kingitusega minna, aga näiteks jõulud ei pea kindlasti olema aeg kui kingitused peavad miljon maksma. Ma alguses mõtlesin, et teen mingi listi asjadest, mis on odavad, siis mõtlesin, et pigem toon välja asjad, mis mulle endale meeldiks saada ja siis mõtlesin, et teeks lihtsalt erinevad postitused kingiideedest.

Koostasin seda listi nii, et mõtlesin, kui ma teeksin kingituse.. oma sõbrannale, raamatupidajale, mehele.. saate aru, eks. No et mõtlesin reaalse inimese peale, kellele ma kingituse teeksin ja mis talle sobiks.

#jõulukingiidee 1 ehk vihje meestele

Okei, selle võiks liigitada ka “kingitus endale” või “kingitus julgele sõbrannale” alla, sest mul näiteks on sõbranna, kellele ma julgen pesu kinkida küll. Ma tean, mis talle meeldiks ja ma olen talle varemgi pesu kinkinud :) Sest näidake mulle naist, kellele ilus pesu ei meeldi.

Mingi aeg tagasi kirjutasin Instagramis, et ma otsin koostööpartnerit pesule ja selle peale kirjutas mulle intimate.ee, kust ma olen muuseas ise ka varem Obsessive pesu tellinud! Olen (seks)pesu tellinud ka mujalt, aga hetkel olen kõige rohkem rahul Obsessive’i kraamiga, mida ka intimate pood edasi müüb.

Olen sellest ka varem blogis kirjutanud. Obsessive’i pesu hea omadus on see, et valikus on kaks suurust S/M ja L/XL. Ja tõesti, nad ongi täpselt kaks suurust ühes, igatepidi reguleeritavad ja ülimõnusad ja heast materjalist.

Kui ma neid esimest korda tellisin, siis otse nende kodulehelt. Teine kord tellisin juba intimate’i lehelt, sest – esiteks kiirem tarne, teiseks – odavam! Päriselt ka, oleneb küll tootest, aga minu meelest lihtsam Eestist tellida ja on homme automaadis, saab ka nö ülehomseks peoks tellida või magamistuppa niisama üllatust teha.

Lisaks on see mu meelest meestele ju rusikas silmaauku koht – seda sa ju tead ikka, kas su naine on pigem S või L, ei anna väga puusse panna nende Obsessive’i pesudega. Iga pesu juures on ka mõõdutabel, mis on elulihtne, võta kapist üks paar naise püksikuid ja mõõda kasvõi näppu kasutades ära. Ei saa puusse panna noh!

PS! koodiga marimell saab allahindlust ka!

Mina sain küll hunniku pesu nüüd neilt kingituseks. Aga nagu ma ütlesin, olen ka ise sealt varem tellinud (nt selle mis alumisel pildil seljas) ja ilmselgelt tellin ka tulevikus, sest mul on kerge sõltuvus selle Obsessive’i pesu vastu, see punane Rougebelle sari on nii ilus :)

One thought on “#jõulukingiideed meie blogis

  1. Tänu sinu avameelsusele langesin ka mina sekspesu ohvriks.. No tõesti kenad ja muudavad olemise kohe paugupealt (pun intended) seksikamaks. :D

Comments are closed.