#elulineblogi

Jälle nulg!

Juba ma ei tea mitmendat aastat olen ma tellinud meile nulu novembris ja just joulukuused.ee lehelt, sest toona kui ma otsisin kedagi, kes nii vara kuuski pakuks, olid nad ainsad.

Kuna hind on mõistlik, nulud superilusad ja tõesti väga hästi püsivad, tarne täpselt siis kui mul vaja, siis olen jäänudki neid tellima ja juba vist kolmas aasta kehtib neil ka sooduskood marimell, mis annab tasuta kohaletoomise Tallinnas!

Meil on kombeks kuusk tuua esimeseks advendiks, sest detsember on meie jaoks kõige kiirem kuu tänu Meelise jõuluvanatamisele ja seda traditsiooni, et jõuluhommikul kuuske tuua ja ehtida, meil pole. Polnud ka mu lapsepõlves, sest meile on alati meeldinud pikalt seda kuusevärki nautida. Mulle ausalt öeldes see ka ei meeldiks. Jõululaupäeval tahaks ikka juba nautida, kokata ja kingitusi jagada.

Meil jah, on üldse teisiti, juba esimesest advendist hakkab kuuse alla kingitusi tekkima.. Eks meile saadetakse neid ka oma jagu ja kui ma üldse kellelegi kingitusi teen, siis üritan need siduda koostöödega, mis tähendab, et sõbrad, kes blogi loevad, teavad tavaliselt, mis seal kuuse all ootamas on. Aga mitte alati :)

Aga meie nulust veel – ehitud on ta suures osas Shi Shi ehetega, sel korral otsustasime ainult valge-hõbeda kasuks. Sinna peale on pandud ohtralt pärleid, sädelusi, sulgi ja mitukümmendmeetrit led tulukesi, mis käivad kõik elektriga. Keegi päriselt juba küsis, kas meil patareitoitel tulukesed. Ei, 50meetrine led-tulede traat. Tellitud Aliexpressist ja juba mitmendat aastat toimib.

Kiirülevaate kuuse ehtimisest saab siit (oleme seds juba aastaid teinud), see ongi meie traditsioon – marimelli jõulupuu timelaps.

joulukuused.ee – koodiga marimell tasuta tarne

7 thoughts on “Jälle nulg!

 1. Sooviksin tellida kuuske oma perele, kes asub Valgas, seega küsiksin, kas kood annab tasuta transpordi ainult Tallinnas või ka väljaspool Tallinnat?

  1. Ma usun, et ka Lõuna pool on häid kuusepakkujaid kui nad ei peaks tarnima nii kaugele. Ma millegipärast kahtlen, aga küsida ju võib neilt otse :)

 2. Julgen ka seda firmat soovitada. Väga meeldiv ja kiire teenindus. Puud on alati väga ilusad Paneks ka puu püsti juba kui igapäev sealt alt midagi võtta saaks
  PS. Üli armsalt kaunistatud puu
  Me valime see aasta vist siniste ja valgete ehete kombinatsiooni ☃️
  Ilusat esimest adventi!

  1. Hedon soovis ka valge-sinist, aga meil sinistega keeruline ja siis otsustasin, et ei, #säästuaasta, sel aastal ei lähe ShiShi lattu täiendama oma varusid :)

 3. Vastavad jõuluteemalised riided seljas – äge! Kuusk-nulg sai ka väga ilus.
  Kaunist esimest adventi teile!

 4. Väga ilus ja ägedalt ehitud! Kas siis uga aasta uued ehted? Et üks stiil? Mis see valge nutsakas seal okste vahel paistab? Aga sama! Ei taha ka et see 24 oleks selline tõmblemine ja kuuse ehtimine jne… aga kuna ise ma metsas toomas ei käi, siis sõltun sellest millal see koju tuuakse! Tea kas jõulukuused väljaspool tallinnat ka teenust teevad? Arvan et ostaks ka see aasta :) ja saaks kohe ilusa, ei mingit otsimist :)

  1. Peab neilt uurima, küsi. Äkki toovad :)

   Aga ei, ma ei osta igal aastal uusi, st ma ostan uusi juurde, aga kasutan kõiki läbisegi. Sel aastal mitte midagi juurde ei ostnud. Kasutasin mis olemas oli. Ilmselt see valge, mida mõtled, on suled :)

Comments are closed.