Juba homme…

Juba homme ootame kõiki huvilisi kell seitse õhtul lounge Butterflysse! Toimub Meelise fotonäituse “Päris ihu/ilu” avamine!

kutse

Nagu Meelis ka pressiteates ütles, siis tegemist on tema naistepäevakingitusega kõikidele naistele, mis aga ei tähenda, et mehed ei võiks tulla meiega klaase kokku lööma ja pilte uudistama.

Piltidel on esindatud mehed igale maitsele – on karvaseid ja siledaid, tätoveerituid ja puhtaid, heledaid ja tumedaid, eestlasi ja välismaalasi.

Idee näituse jaoks sündis juba mõni aeg tagasi, kui Meelis tabas end mõttelt, et kõik pildistavad naisi tavaliselt. Ma siis pildistan mehi. Nii saigi ajad kokku lepitud ja pildid tehtud.

Teine asi, mida Meelis näitusega näidata püüab on see, et tegelikkuses saab fotonäitusi teha ka pilte töötlemata. Talle pole kunagi liigne piltide töötlemine meeldinud. Pigem just selline naturaalne ja reaalne. Seega ka neil piltidel on muudetud vaid valgust, sest kangale trükkides ilmnes tõsiasi, et osad pildid olid liiga tumedad, aga üleüldiselt on pildid täiesti töötlemata, sellest ka näituse nimi „Päris ihu/ilu“.

parisihuilu

12.03.2016 kell 19.00 näituse avamine lounge Butterflys. Üllatused, auhinnad, väga erilised etteasted! Jätkupidu Club Butterflys, kus esineb võrratu ja imekaunis Elina Born, kusjuures see on juba teine meie näitus, kus Elinal muusikaline roll täita :)

Tegemist on järjekorras Meelise neljanda näitusega – esimesel näitusel (2009) süvenes ta pealinna kodututesse, teise näituse (2011) tegi ta mobiiltelefoniga Nokia N8, mis oli toona üks kõvemaid nutitelefone ja kolmanda näituse (2013) tegi ta koos oma partneri Mari-Leenuga nende reisist Aasias ja Austraalias.

3 Comments

  1. Ma väga hea meelega tuleks ka vaatama kuid kahjuks olen liiga kaugel ning Töö, pere ja rahakott ei ole just eriti paindlikud minu soovide teostamiseks
    Elina on väga hea valik

Comments are closed.