#reisiblogid Tai

Söögikohad Phuketil ja Ao Nangis ehk kus me söömas käisime

Just mõni päev tagasi oli Paradiisi saare FB grupis arutelu, et palju kulub söögile raha. Ma reisi alguses panin piinliku täpsusega kõik kirja, aga ma tooks välja mõned (lemmik) kohad. Süüa saab nii odavalt kui kallilt, ka meil võis õhtusöök maksta 2€ või 35€.

PS hotelli restoran (link!) – See on ka meil üks lemmikkohti, kui tahame nö külmas süüa. Läksime kohe Phuketile jõudes sinna ja sõime Tom Yumi krevettidega, Meelis kana küüslaugu ja pipraga, võtsime kahepeale ühe riisi ja watermelonshegid – kõik kokku 12€.

IMG_1976 (2)

Patongi tänavasöögi turg aka Banzaan Market (link!) – seal sõime me mitmeid kordi ja erinevaid asju. Näiteks kanavarras maksab 90 senti; krokodillilihast varras 1,25€. Saadaval on kõike – küpsetatud kala, krevette, nuudleid, suppe, salateid. Hinnad 1-2€. Seega saab sealt õhtusöögi kätte paar euri nägu.

banzaan1

banzaan2

Päeval on seal võimalik sees ostelda, seal on kõike – puuviljadest värske kala, kana ja konnadeni. Idee on siis selline, et ostad sealt turult endale kraami, kobid üles teisele korrusele ja lased endale meelepärase roa valmistada. Üleval on umbes 10 erinevat “kööki”, kelle juurde saad oma kala või krabi või krevettidega jalutada, valid menüüst sobiva roa, ulatad oma tooted ja nemad teevad sulle roa valmis. Kokkuvõttes on nii odavam kui õhtul restoranis kalli raha eest üks krabi osta.

Thai buffeed, käisime mitmes erinevas, aga pildid tehtud Khon Kaen Buffet BBQ’s (link!). Hind 5€ nägu ja söö (loe: küpseta ja keeda) palju jaksad.

kk

Kui sa tahad killukest Euroopat.. Mida mina Tais tavaliselt taga ei otsi, aga mida ma tahan, on hommikul hea kohv.. Siis käime me kohvi joomas Nanai roadil Coffeemania House’is (link!). Seal on hea kohv ja head võileivad, saad ise valida millise saia vahele seda soovid jne. Hinnad nagu Eestis. Meie kaks kohvi (mul cappuccino ja Meelisel külm coconut frappe) ja kaks võileiba läksid kokku 11€.

coffemania
Cappuccino (1,80€) ja suitsulõhe võileib (4€)

Red Chair Katal (link!) – me oleme seal käinud oma esimesest külastusest peale igal korral. Hinnad soodsad ja söögid head. Sel korral elasime suht seal lähedal ja käisime seal päris mitu korda.

redchair
Watermelonshake 1€; vürtsikas kanasalat 2,5€; riis 75 senti; kana oystersauce’ga 2€

Meil on üks kindel koht Banglal, kus me sööme alati öösiti kebabi, linki ei oska isegi otsida, aga ta on kollaste siltidega ja selline väljaulatuv putka mingi restorani ees. Vürtsikas kanakebab maksab 2,50€ ja on maailma parim. Õige Türgi värk!

kebab

Ja üks koht veel Patongis, kus me alati käime on More Ma Seafood restoran (link!). Mina võtan sealt alati kaaluga sinimerekarpe ja lasen neid Tom Yumina valmistada. Keele viib alla! Maksab see umbes 4€.

AoNang Cliff Beach Resort hotelli väliterrassil (link!) pakutakse igal õhtul buffee õhtusööki, hind 12€ nägu, aga tasub külastamist. Joogid kolm korda kallimad kui muidu ja mujal, aga üks kord võib endale luksust lubada ju. Meie käisime seal oma reisi viimasel õhtul ja panime reisile ilusa punkti.

aonang
Minu söögid sel õhtu – natuke kõike :)

Millised teie lemmik söögikohad Phuketil on?

9 thoughts on “Söögikohad Phuketil ja Ao Nangis ehk kus me söömas käisime

    1. Millest need lisakilod peaks tulema? Mina nt sõin peamiselt mereande ja supileemekest. Paar kanavarrast selle aja jooksul. Riis täidab ka kenasti kõhtu. Sõime tegelikult 2x päevas, vahepeal puuvilju ja ohtralt vett.

  1. Suur tänu! Sinu Tai postitustest on mulle niii palju kasu. Nimelt plaanime elukaaslasega aasta lõpupoole ka sinna reisile minna. Kui see aeg käes, siis loen uuesti kõik Tai postitused üle ;) Aitäh!

  2. Kas kõhuhädasid ei saa sealt külge kui olen nn nõrgema kõhuga inimene, kui turult nt kanalihaga tooteid osta?

    1. No meie oleme kõhuhädad saanud aint neist kohtadest, kus Euroopa sööki (spagette, pitsat) oleme söönud…

Comments are closed.