Kas saab üldse ilma vannitoasaagata?

Kui mulle veel eelmisel reedel tundus kõik tibens-tobens, välja arvatud, et tahtsin kööki kiletada ja teadsin, et garderoobe peab ootama, siis nüüd, siia kolides sain aru, et siin on triljon asja valesti ja mulle ebamugavalt, mida tahaksin muuta.

Ütlen kohe ära, see koht siin on täiesti elatav. Kui see oleks üürikas, oleks lihtne, ma lihtsalt adapteeriks end olemasolevate vahenditega ära ja kõik. Aga kui see on minu isiklik, tahaks, et oleks nii nagu ma tahan. Tean, kõige õigem ja lihtsam oleks ise ehitada, aga.. me ei ole ise ehitajad ja ma ei usu, et see täna megalt soodsamaks ka läheks, aga see selleks. Saaksime siin elatud, aga ma tunneksin end paremini, kui oleks rohkem minu moodi. Tegijasoovitusi ma juba palusin storydes ja neid sain kamaluga, seega nüüd palun ma abi, mida ja kuidas teha.

Ülemine vannituba – see oli asi, mis mulle esimesena kõige rohkem meeldis. Tundus, et on heas korras ja midagi seal tegema ei pea. Suures plaanis – ei peagi. Hüppa vanni ja naudi. Aga.. Ma ei ole vannis liguneja, see on rohkem laste teema, seega, saab sellest vannitoast esialgse plaani kohaselt laste vannituba ja meile selline hambapesu vannituba. Samas.. meikimiseks on see jälle parem kui alumine, aga.. siin on küsimuse koht.

KUIDAS JA KUHU MA KOGU OMA KOLA PANEN.

Saatke mulle pilte, kuidas te olete enda vannitoas sellise riiuli ära täitnud – on teil seal korvid, vannilinad rullis/laotud.

Mul on ilmselgelt liiga palju tavaari, olen nõus, aga samas – mul on vaja 1x kuus sirgendajat ja 1x kuus lokitange ja 1x aastas krepitange ja 2x aastas fööni – seega, ma ei loobu neist :D Aga kus neid oleks hea hoida, et nad silma ei häiriks. Nad on mul praktiliselt terve elu olnud korvidega pesumasina peal ja ma enam ei taha seda lahendust :D

Teine teema on saja kreemi, varu šampooni, seebi, õli ja tuhande muu meigividinaga. Ma ei taha kuskile magamistuppa meigilauda – pole nii ilublogija. Tahaks, et nad oleksid lihtsalt olemas, kui vaja tõstan ala korvikese üles ja meigin.

No vaadake mis hunnikute viisi mul “kogu aeg vajalikku kraami on” – ajutine Kallax vannitoas!

Nii, ja siis me jõuame alumise vannitoani, kus ma tahaks hakata ideaalis pesus käima, sest mulle see vanni ronimine ei meeldi. Ehk siis, ideaalis tahaks ma pesumasina peale riiuleid/panipaika/kappi kuhu panna kõik pesukapslid, kuivatuspallid, pesuloputusvahendid jne. Varu WCpaberid, mingid kodukeemia asjad jne. Seal mahub tekitada ka mingi riiulilahendus pesumasina kõrvale ja peale. Kuidas te selle lahendaks?

Ja noh, kui ma juba seal all pesus käin, võiks mu kreemid ja varuseebid olla ka all ehk siis ideaalis tahaks mingit lahendust ümber olemasoleva kraanikausi – kappi, tasapinda – no ja ideaalis võiks seal olla ka see kapp, kus on ledid ja paar riiulit peegli taga ehk siis 2in1 – aga see lahendus on vist so yesterday ja 80ndad, et soovitage mingi hea alternatiiv, kus ma neid kreeme ja põsepunasid hoiustan.

Oh, ma ei hakka teistest tubadest praegu rääkimagi, jõuame sinna aegamööda. Näiteks kui ma alguses olin nui neljaks kindel, et tahan köögi kiletada alt kuldseks ja ülevalt valgeks, siis mingi hetk olin ma kindel, et kõik läheb valgeks ja täna kui mööbel tuli, siis ma tahaks üldse musta.. Aga ma proovin kuskil programmis endale need pildid valmis teha õigete värvidega ja siis ilmselt otsustan.. Või lasen teil otsustada, sest… magamistoa tapeedi te juba valisite ja kohe ilmselt aitate mind ka selle vannitoavärgiga. Ma väga loodan :)

10 thoughts on “Kas saab üldse ilma vannitoasaagata?

 1. Ülemise vannitoa peegel vaheta välja peegliga kapiks, kuhu kõik kreemid ja totsikud ära mahutada! Ikeas on neid seinakappe ka…

 2. Ma tahaksin hoopis tähelepanu juhtida, et kosmeetikat ja (eriti näo) kreeme pole hea vannitoas hoida. Pidev niiskus loob hea pinnase igasuguste bakterite jms jura vohamiseks. Aga et mis siis oleks hea lahendus, kus neid hoida… No nt kui mahub, siis esikusse kummut ja peegel kummuti kohale/kõrvale või siis ikkagi magamistuppa..
  Föönide jms osas vb oleks korvid head jah, aga soovitaks otsida sellised, millel kaaned ka. Mind ennast ajab mega kettasse, kui suured tolmukogujad need lahtised korvid on et tegelt kui saaks, siis paneks üldse kappi. Igatahes edu teile

 3. Ma ise ka dilemma ees kas valge või must köök. Must küll hetke väga moekas, aga kardan, et tüdinen ise ära mingi hetk ja suurest vaimustusest saab ahastus :D

 4. Mina otsiks ülesse riiulisse sobivad korvid (max täpselt mõõtudega), ka maas saaks ratastega korve kasutada, koristamisel mugavam. All laseks pesumasina ümber kapi ehitada ja kraanikausile samuti töötasapind koos kapiga.

 5. Võib-olla meigilaud magamistuppa (kui mahub), milleks oleks piisavalt sahtleid kreemide ja muu tavaari ladustamiseks. Pluss saaksid selle taga meikida, valgust äkki rohkem (magamistoas aken või meigilaua kûljes need spets lambid) kui vannitoas.

 6. Inimene on harjumuste ori jne, aga mina soovitaksin omad meigiasjad-kreemid vannitoast ära kolida. Sest. Vannituba on niiske koht ning kreemid, parfüümid ja meigikraam ei armasta seda niiskust teps mitte. Jah, peale vaadates sa ei näe, mis sees toimub ja ära pole ka nagu seni surnud, eks, aga sees toimub siiski elu. Täpselt nagu hakkab elu toimuma ka pärast seda, kui kreemi otse purgist näpuga võtta. Aijaaa… ma näen, et pole esimene, kes seda kirjutas :D

  Wc-poti kohale saab riiuleid lisada. Või kui soov kinnisema asja järele, siis kapina.

  1. See on Kallax jah, see on vana Hedelini kola kapp ja seda ma sinna vannituppa üldse jätta ei taha, see ajutiselt sai sinna kolides tõstetud ja praegu ladusin kraami täis.

Comments are closed.