Kas seks üksinda või partneriga?

Epp Kärsin on öelnud, et „Meie paarisuhe on täpselt nii hea, kui hea on meil suhe iseendaga.“ Laiendaks seda tsitaati ja väidaks, et me naudime seksi paarisuhtes sama palju kui me naudime seksi iseendaga. Jah, eks siin tekib kohe arutelukoht, et „kahekesi on alati parem“ ja samas, kui seks üksinda hea on.. siis võib ta vale partneriga sellegipoolest üsna lahja olla. AGA – ma olen veendunud, et iga inimene peaks õppima oma keha piisavalt tundma, et teada, mis ja kuidas talle meeldib, selleks, et saaks oma kehast ka koos partneriga naudingut tunda.

Minu iseloomuomadustesse seksi osas valehäbi ei kuulu ning kes mind vähegi tunnevad või meie blogi jälginud on, teavad, et pigem olen ma keskmisest avameelsem. Mul pole probleemi öelda, et oman ja ostan erootikapoodidest erinevaid tooteid, ning – ka kasutan neid! Vahel on isegi naljakas, kuidas sellise tõdemuse peale kokutama hakatakse, et „kas siis muidu seks ei ole piisavalt..“ – ei, asi ei ole selles, et ilma mänguasjadeta oleks seks halvem vms. Seksi ei pea piiritlema nii üheselt, et kui kodus voodis seks meeldib, siis väljaspool voodit seda proovida ei tohiks, sest „kas siis voodis pole piisavalt hea..“. Võibki proovida erinevaid asju ning kui meeldib, siis hoiate tervishoiuteenustelt kõvasti raha kokku, sest – hea seks on tervisele kasulik!

Kel tervise tugevdamiseks uusi mänguasju vaja, siis tutvustan paari uut leidu kirg.ee lehelt. Neid võiks kokku võtta kui.. parim pakett talviseks tubaseks date night-iks. Ja ütlen kohe ära, et koodiga marimell saab alati soodukat!

Lelo Ida Wave. Nii äge, et tänapäeva vibraatorid pole lihtsalt värisevad pulgad, vaid oskavad nii palju muud! Ja nii kahju, et enamus naisi sellest ikka veel kuulnud (või proovinud) ei ole! Lelo Ida Wave-i pikem haar liigub ning imiteerib sõrme, mis stimuleerib g-punkti, lühem haar on vastu kliitorit ning hellitab seda. Lelo Ida Wave on äpiga ühilduv, seega saab seda mugavalt kasutada üksi.. või täiesti vabalt ka koos partneriga.

Mul on magamistoa sahtlis korralik Lelo kollektsioon ja päriselt, üks ei asenda teist, vaid nad täiendavad teineteist. Mõni kord on mul Sona isu, siis jälle Sila isu ja mõnikord on hoopis Noa tuju. Ja kui te ei ole proovinud Enigmat, siis kas te üldse olete oma elus kunagi tulnud? Ma ütlen, kui te muidu ei tule ja peate alati mehega koos lõpetamist teesklema, siis proovige Lelot ja te saate aru, kui hea võib olla seks ja te oskate seda ka paariseksi kaasa võtta, et oleks veel parem.

Ideaalne kingituseks. Sekspoosidega kaardid „A year of sex“. Parim ost date night-iks! Kaardipakist saab lihtsalt uusi ideid „tõmmata“ või siis päriselt ka mängida.. ja valida kolme seksmängu vahel. Kaardipakis on võimalik valida 50 erineva Kama Sutra poosi vahel.

Massaažiõli Exotiq Lavendel. Aaaah, kui hea lõhnaga see on! Ma olen kindlalt seda meelt, et pärast rasket (aga vahet pole, miks ka mitte kerget?) päeva on igati õigel kohal partneri poolt üks meeldiv massaaž. Ja kui see veel lõhnab hästi, rahustab ning jätab naha siidpehmeks.. jah, palun! Ma ei tea kuidas teil, aga me üsna tihti masseerime teineteist, kasvõi teleka ees niisama pingetest vabaks, kui magamistoas selle jaoks aega ei ole.

Aga kui me tahame date nighti teha veidi erilisemaks, siis võiks massaažiõli upgrade-ida ja proovida hoopis massaažiküünalt. Küünal tuleb 15-20 minutit enne massaaži põlema panna ning seejärel saab seda sooja õli (sulanud vaha) ettevaatlikult soojaks massaažiks kasutada.

Ja seksi juures üks olulisemaid abivahendeid on vast alati libesti. Täiesti uus toode on maasika lõhnaga (ja maitsega) Intt libesti. Libestit saab kasutada koos kõigi mänguasjade ning ka koos kondoomiga (st, et see ei kahjusta kuidagi kondoomi vastupidavust). Tegelikult ei peaks libesti kuuluma mitte date night-i paketti, vaid alati öökapisahtlis olemas olema, sest liiga kuivast seksist võivad (lisaks ebamugavusele) alguse saada mikromõrad, põletikud ja muud toredat.

Mõni aeg tagasi arvustasin natuke ka Magic Shiver advendikalendrit. 600€ eest tooteid väga palju soodsamalt. Ära unusta ostukorvis ka koodi marimell, mis annab lisaallahindluse. Kui olete reaalselt kahekesti kallimaga, siis sobiks see küll hästi kingituseks. 24 päeva saab jagada ära hoopis tundide peale ja kuna ööpäevas on teatavasti 24 tunsi, saab teha ühe mõnusa seksika jõululaupäev endale ja kallimale. Meie sellist luksust lubada ei saa, aga kellel lapsi veel pole või on nad juba pesast välja lennanud ja õhtul külla ei tule, siis miks mitte nautida seda päeva teineteise seltsis.

Ehk leidub nende minu leidude seast midagi ka teile või kaaslasele sussi sisse? Päkapikud ju käivad, ei pea oma kaaslast (ja ennast!) täiesti ära unustama. Ja nagu meil kombeks – me teeme ise endale kingitusi, kui tunneme, et neid väärt oleme!

10 thoughts on “Kas seks üksinda või partneriga?

  1. Olen alati imetlenud sinu julgust rääkida lelude teemadel! Tahaks väga sõbrannadega ka lobiseda, vahetada arvamusi aga see on pigem tabu teema. Mul on üks lelu, alist tellitud. Kahjuks ma jäin uskuma, et see on veekindel ja käisin vannis.. enam mul seda ei ole.. Kirg.ee lehelt jäi silma https://kirg.ee/et/seksmanguasjad/vibraatorid/ohkstimulaatorid/javida-ohkstimulatsiooniga-jankuvibraator kuigi olen mõelnud ka proovida tupekuule, sest jutud käivad, et see võib aidata kaasa kiiremale orgasmile seksuaalakti ajal. Ja KAHJUKS on mul pigem alati probleemid sellega olnud.

  2. Ma lähen oma mehega voodisse, me alustame seksi, ma saan meeletult mõnusa orgasmi tema tugevast riistast … milleks või kellele see “kaup 24”? Kui selle blogijapaari naispool nii palju ei jooks ja ei oleks nii üle mõistuse paks, poleks ka temal võibolla neid mägnguasju nii palju vaja …

    1. Mul on hea meel, et su mehel on tugev riist, aga näib, et see ei tee oma tööd nii nagu peaks, kui sa jätkuvalt pärast seda tugevat riista nii kibestunud oled. Mänguasju on vaja pigem selleks, et enda aega nautida.. Ja üle mõistuse paks – no ma väga vabandan, aga ma ei ole paks. Sul on ilmselt silmanägemisega probleeme, kui mina sinu jaoks üle mõistuse paks olen.

  3. “Lelo Ida Wave-i pikem haar liigub ning imiteerib sõrme, mis stimuleerib g-punkti, lühem haar on vastu kliitorit ning hellitab seda.” Et siis ikkagi parim mänguasi on see, mis imiteerib riista, keelt, sõrme, mida kõike veel. Ehk see on ikkagi tootja katse teha järgi päris asja, päris partnerit. Ja kes vaidleb vastu, et päris asi on etem kui odav koopia (vibraatori hind 100e võrreldes inimese väärtusega on ikka väga, väga odav koopiahakatis). Inimeselt inimesele kogemust üritab tehnoloogia küll järgi teha, aga no need üritused on (veel) ikka väga lapsekingades. Nii jäävadki mänguasjad neile, kel partnerit pole või kes mingil põhjusel on otsustanud viletsast partnerist kinni hoida. Ei usu, et on olemas nii lolli naist, kes õhtuks valib seksi vibraatoriga, selle asemel et valida seks hea partneriga:) Pigem on esimene valik ikka tahtest sõltumatu ja tehtud olude sunnil, parema valiku puudumise tõttu.

    1. Ma valin seksi vibraatoriga keset päeva, pärast lõunat :) Igal suvalisel hetkel kui ei ole aega/võimalust seksida, aga tahaks :)

  4. Ma olen mõelnud ikka paaridevibraatori peale, lelol oli vist ka selline.. Aga pole üldse kindel, et on seda ka hea kasutada? Et mugav/mõnus nii naisele kui ka mehele? Naise poolt usun, et on hea, aga mehel? Äkki on ebamugav kuidagi mingil põhjusel? Kallis ka, et niisama katsetamiseks osta. Olete teie seda kasutanud ja kas julgete soovitada? Oleksin väga tänulik arvamuse eest.

Comments are closed.