Hedon teab, mida teeb..

Jagasin teiega mõni nädal tagasi, kuidas reisil olles tänu sõpradele avastasime enda jaoks sellise koha nagu VivatBet-i online kasiino ning kuidas sellest kergelt öeldes vaimustusse sattusime. Ja nagu eelmine kordki, pean enne edasi kirjutamist rõhutama:

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Oleme seal nüüd üksjagu panuseid teinud, tõsi, küll väikestes summades (ja tegelikult teeb panuseid rohkem Hedon), ning väga vahva meelelahutus on. Eriti, kuna saame panuseid omavahel ja sõpradega suheldes võrrelda ning arutada. Poleks kunagi uskunud, et meile Meelisega tulevad sõbrad külla, ning muuhulgas arutame, et kes jalgpalli MM-i finaalis ikka lõpuks vastamisi satuvad (P.S. Meie seltskonna valdav enamus arvab, et selleks saab olema Prantsusmaa ja Inglismaa.). Samuti poleks vist Hedon uskunud, et saab kunagi ema käest küsida, et „Kes täna jalgpalli mängivad?“ ja ma isegi vastata oskan. Või et ma oskaksin päriselt ka Hedonile õige (tema jaoks) meeskonna jalgpallisärki osta. Tasub ikka uusi asju proovida!

Võib öelda, et oleme enda jaoks avastanud täiesti uue hobi, mis omakorda on toonud seltskonda täiesti uued jututeemad ning avardanud mitmelgi teemal silmaringi. Lisaks on mul nüüd Hedoniga millest rääkida, sest enne oli jalka näiteks minu jaoks täiesti tume maa. Jah, ma olen kuulnud Ronaldot ja Neymari, aga ega ma süvenenud väga ei ole. Need, kellel esimese mõttena see mure tekib, siis ei, me kindlasti ei ole hasartmängudest sõltuvusse jäänud ja me kindlasti oma lapsele seda nii ei serveeri. Me võtame seda kui mingisugust uut hooajalist traditsiooni, nagu näiteks lauamänguõhtud või sõprade vahelised .. ma ei tea.. sammuvõistlused. Lihtsalt uus tegevus, mis pakub adrenaliini ja.. noh, kui aus olla, siis see on ka boonus, kui vahel päriselt ka raha võidad, sest õigesti panustasid. Hetkel oleme sisse pannud 50€ (aga saime 100!) ja hetke seisuga oleme veel plussis. Hedoni ennustus tõi meile ükskord ka suurema summa – 46€!

Kuidas VivatBetis panustada saab?

Kõigepealt tuleb VivatBeti lehel ennast kasutajaks registreerida.. nagu peaaegu igal muul lehel. Pärast seda tuleb teha esimene sissemakse (minimaalselt 1 euro) ning praegu kehtiva kampaania järgi saad siis oma kontole ka samas summas boonusraha. Boonusrahaga on aga selline nüanss, et seda ei saa kohe välja võtta, vaid tuleb nö läbi mängida – st, et boonusraha on nagu kupong, mida saad küll kasutada, kuid mida ei saa ise kohe rahaks vahetada (kui just selle rahaga mängides ei võida). Boonusraha saab esimesest sissemaksest ja kuni 100 euro väärtuses (kui kannad kontole 100 eurot, saad ka 100 eurot oma kasutajale tagasi, kui kannad 50, saad 50 jne.). Selleks, et boonust saada, kasuta registreerudes koodi MARIMELL.

Kuidas jalgpalli MM-i ajal panustada?

Otsi üles selline koht nagu FIFA World Cup 2022. Seal näed tulevasi mänge, millal need toimuvad ja kes omavahel võistlevad. Seejärel saad panuse teha nii suurelt ja täpselt, kui parasjagu ise soovid – võid panustada, kes võidab, või ka täpsemalt, et kas mõlemad võistkonnad löövad värava ning mitu korda. Panuseid tehes näed kohe erinevate mängude juures, palju õigesti panustades võiksid võita, seda näed ka ilma kasutajat tegemata.

Kusjuures, veel Hedoni kohta, et Hedon on seni vist täpsemalt võitjaid pakkunud kui mina. Perepanustamine käib, seega tuleb vist raha ka võrdselt jagada. Aga ega mul kahju ei ole.

Ja mõned nipid veel online kasiinode kohta, mille osas oleme meie juba targemaks saanud:

  • Kasuta ära oma boonusraha. Kõik vähemalt 100% sissemakseboonused on soodsad ja parandavad võiduvõimalusi pikemas perspektiivis.
  • Kui soovid võita rohkem ja kaotada vähem, siis soovitame kassast mitte üle 1% suuruste panustega mängida, näiteks, kui kassa saldo on 100 eurot, mängi 1-euroste panustega.
  • Kui mängid erinevaid mänge, siis pööra tähelepanu, et RTP (Return to player) ehk väljamakseprotsent oleks kõrge. Sellistel mängudel võidab mängija keskmisest rohkem.
  • Mängi ainult litsentseeritud online-kasiinodes, kus võid olla kindel, et mängud on ausad ja kõik võidud saad probleemideta kätte. (Neid saad vaadata siin). VivatBet on Eestis litsentseeritud online-kasiino.

Kokkuvõtvalt, kes soovib enda jaoks natuke kvaliteetsemat meelelahutust kui telefonist mingit tuimaks tegevat palli veeretamise mängu mängida, siis võib proovida näiteks seda. Ei pea jalgpalli nö „kinni jääma“, kui see huvi ei paku, valikus on veel väga palju variante, ning lisaks spordile panustamisele ka slotimängud, kaardimängud (oi, kus pokkeris peab mõtlema!) jne.

Ära siis marimelli koodi unusta registreerudes.