Kaua võib?

Ma ei saa aru mõnest inimesest.. Kes järjepidevalt käib siin blogis soigumas, et Meelis või meie peaks kapist välja tulema? Kui kaua või mida peab nagu tegema, et inimesed ei tembeldaks üht meist homoks? Nagu päriselt?!

Ma üldse ei saa aru, kust see tuleb? Miks Meelis peaks gei olema? Millest seda järeldatakse? Või mina lesbi? Lihtsalt kuna oleme vabameelsed? Või millest see “ta on raudselt homo!” tuleb? Seletage mulle ka, palun.

Algul on naljakas, lõõbid kaasa, haha, äkki olemegi kapis. Siis viskab üle ja lõpuks tahaks lihtsalt sellised kommentaatorid üle t**a saata! Siis saan aru, et pole mõtet tuuleveskitega võidelda ja siis ikkagi tunnen, et tahaks nagu midagi öelda. Aga mida ma ütlen? Sada korda korrutatud tõde, et kumbki meist pole homoseksuaalne? Kaua võib?

See oleks sama hea, kui ma käiks ala anorektiku blogis ja iga suvalise postituse alla jätaks kommentaari, omfg, sa ikka saad aru, et sa oled megapeenike? Söö ometi, midagi! Või käiksin mingi vegani veebipäevikus kräunumas, räägi, mis sa räägid, tunnista nüüd ometi, et tegelikult sa sööd kogu aeg liha. Miks sa ei tunnista, ah? Kõik teavad, et sa sööd liha! Ise kunagi (ma ei tea ainult kas ja kus), ütlesid, et oled lihasööja. Ei mäleta? Kuidas nii? SA ÜTLESID!

Nagu päriselt, kopp on ees sest homojutust. Kas inimene ei või olla vabameelne? Nautida nö teistsugust meelelahutust? Käia läbi homodega ja nendega koos peol jne. Kohe peab ise homo olema, et seda teha?

Ma ei tea, minu parimad peod on olnud homodega ja homoklubides. Välismaal samamoodi, pigem geitänaval kui mainstream ööklubis, mis on igal pool sama puuga löödud. Ei ole ausalt, minu jaoks vahet, kas ma kuulan viimast Rihanna hitti Tallinna Hollywoodis või Patongi Illuzionis. Klubi on klubi.

Aga geiklubi on midagi muud :) Need inimesed ise teevad selle koha nauditavaks, mõnusaks ja toredaks. Keegi ei tallu otsas, ei lörista sulle mingit larbet peale või kui… Siis vabandab sajaga, mitte ei mühise mööda “nahhui sa passid siin üldse”. Üldiselt geiklubides ei lööda kellelgi nina veriseks, ei laliseta ja mögiseta ja kommenteerita kõva häälega piffe jne.

Lihtsalt kui raske on aru saada, et me naudime teistusuguseid inimesi ja pidusid, kui keskmine inimene? See, et me käime geidega peol ei tee meist endast geisid. Nagu wtf, ausalt? Kus maailmas me elame?

64 thoughts on “Kaua võib?

 1. See on täpselt sama kui lihtsalt lambist hakatakse kedagi vihkama ja siis apsull kõike mida see inimene ütleb on vale ja ta on nõme, vastik ja ei sobi kuskile. Ma reaalselt tean ühte sellist, kellel ongi iseloomuks talle mitte sobivate inimeste sõimamine ja mõnitamine.
  Aga tulles teemasse siis olen aru saanud, et paratamatult on teie puhul tegemist kadedusega. Mismõttes suudate te aastas korra käija reisil, mismõttes on teie suhe nii korras ja emb kumb teist ei kiru teineteist netis taga või ei jaga mingeid suhtedraamadega seoses artikleid. Paratamatult on siin tegu kadedusega, millest ei saada ei üle ega ümber ning siis otsivadki teemasid mida nämmutada endale meeldivas toonis :)
  Ma võin Mari-Leenu ja Meelise kaitseks öelda, et gei pole neist kumbki ja tegemist on üpriski toredate, tolerantsete ja lõbusate inimestega ;)

 2. No mina ei arva et te olete “homod” :) Geid on pea alati väga viisakad inimesed, puhtad ja stiilsed. Nende kodud on maitsekad ja nad ise on ka maitsekad. Ära põe, pole vaja. Ise valiks ka geide seltskonna, kusjuures väga paljudel ongi just geidest päris sõpru. Ära tee välja neist kommijatest.

 3. Ei oska seda geiteemat kommenteerida! See on nii läbinämmutatud teema. Ilmselt Meelise välimus on see, mis paneb niimoodi arvama. Mind vb mingi 10 a tagasi kui Õhtulehes figureerisite. Nüüdseks oleks sellest juba ammu aru saanud, et teil tore pere ja oletegi lihtsalt teistmoodi ellusuhtumisega:) Mis on ju iseenesest tore:)

  Võiksid kirjutada, kuidas Hedonil teie puhkuse ajal läks ja kuidas kõik sujus, kui koju tagasi tulite:)

 4. Amen! Minu parimad peod on ka just Meelise ja Leenuga geibaarides.
  Aga äkki ma olen hoopis lesbi siis…

 5. Miks teile nii korda läheb, mida inimesed arvavad? poleks uskunudki…Räägi parem, kuidas äriprojekt edeneb? Saab asja ka? Nüüd kui Meelis mõneks ajaks kodune, peaks ruttu mingi uue sissetuleku allika leidma. Ja koduses äris saaks Meelis ikka abiks olla

  1. Ei lähegi korda. Või ma ka ei tea. Ära tüütab see jama.
   Äriplaan on 70% valmis, käis ühel ülelugemisel ja nüüd peab aja leidma see kuiv osa ka lõpuni kirjutada.

 6. Käsi südamel -ma pole iial käinud kommentaarides kedagi geiks sõimamas.
  Aga kui su blogi esmakordselt lugesin ja Meelise pilti nägin, siis oli ta nii tuttava näoga ja ma seostasin teda mingi gei teemaga küll. Ma ei tea isegi miks. Äkki ta on mõne geiga väga sarnane?

  1. Kas mitte kuskil meedias kunagi midagi ei kirjutatud ja sp inimesed seostavad? Ise oleks nagu lugenud/kuulnud ja arvasin ka ammu-ammu, et ju siis nii ongi, aga kui kunagi teie blogi peale sattusin, siis selgus hoopis tõde :D

  2. Ei ole keegi kuskil midagi öelnud, meist siis. Aga keegi kuskil on jõuliselt ilmselt arvamust avaldanud, et Meelis ütles & nüüd ongi selline arusaam vist

  3. Meelis Sikk :D Meenutab Meelist küll :P
   Kuigi ma ei tea, kas eelmine vastaja teda mõtles.

  4. Ma ei tea aga juskui on kuskil ajusopis mingi ähmane teema. Tegelt pole see absull oluline ka. Peaasi, et te ise teate kes te olete ja õnnelikud olete!:)

 7. Mulle meeldib see post!!!
  Vabameelsusel pole midagi hàda..viimasel ajal rààgin ise ka sõbrannadele et mul oleks ka geist sõpra vaja..nad on lihtsalt sellised muhedad ja normaalsed..vàhemalt ma arvan sest mul pole yhtegi geist tuttavat..nendega oleks tõesti teistmoodi pidutseda ja hangida..mul oleks teda vaja et yritustel kàia ja niisama olla :D
  Aga seda ma pole õnneks kunagi arvanud et te homod olete :)

  1. appi, mis suhtumine see on? kas saab veel stereotüüpsemalt?

   võta parem chihuahua endale, käi temaga üritustel. teise orientatsiooniga inimene ei ole sulle aksessuaar.

 8. Vb ollakse kade. Või arvatakse, et Meelis on seepärast gei, et ta on stiilne ja kannab värvi. Üks õige Eesti mees ju ei riietu stiilselt ja ei kanna värvi (sarkasm)

  1. Rääkisin kunagi mina sobrannale, et ostsin mehele uued sokid- ilusad tumelillad, mis sobivad ideaalselt yhe tema ylikonna juurde. Selle peale kysis mu oma sobranna mu käest- kas su mees on biseksuaalne? …et nagu ilmselt gei ei ole päris, sest minuga on koos, aga kui juba värvilised sokid no ju siis on vähemalt bi….

  2. Hahahahaha :D Nüüd ma saan aru, miks Meelist geiks peetakse, tal on helesinine ülikond tulpidega ülikond, sinised-punased-kollased-lillad sokid jne

 9. Vabameelsus tähendab siis seda, kui käid mingitel gey pidudel või. Ja hetero peod on siis kõik mingid mõttetud läbrad. Ikka imelik arusaam. Ma ise mingitel homo kokkutulekutel ei käi aga ei tunne ka seda, et ma nüüd vähem vabameelne oleks. Miks te siis nendest heterodest nii halvasti arvate??? Suht imelik postitus. Umbes, et homodel on mingid ilusamad kodud ja nad üldse on nii stiilsed ja toredad. Nonoh :D mõttetud inimesed on need homod mu arvates ja homoteemad ka suht mõttetud.

  1. Ma ka ei käi homokokkutulekutel :D ma ei arva heterotest sugugi halvasti. Lihtsalt geiklubis on hoopis teine suhtumine :) meeldivam

 10. Selline mulje võib kitsa silmaringiga keskmisele eestlasele jääda jah, kui ta näeb meest, kes oh üllatust – ei käigi 24/7 ringi võidunud dressipükstes ja lotakates riietes. Meelis näeb hoolitsetud välja ja tundub, et täiesti vabatahtlikult hoolitseb enda eest (uskumatu ju mõnele, et meest ei peagi kaikaga taga ajama, et ole ometi ilusti riides ja hoolitse enda eest.) No ja eestlane juba kord on selline, et enda mees kodus on tõeline kaltsakas, no ju siis hoolitsetud mees peab gei olema :D tundub nagu väga lihtsameelne analüüs eksole, aga need “gei” lahmijad just sellised lihtsameelsed ju ongi, ega seal süvaanalüüsi selle arvamuse taga ei ole, susatakse korra oma kommentaar ära ja oodatakse reaktsiooni. Minu poolest olgu te mõlemad ükskõik mis seksuaal-eelistustega, aga fakt on see, et Meelis ja Leenu on koos olnud juba väga kaua ja kui inimestel mitte mingisugust klappi ei oleks, siis nii pikk koosolemine peaks küll eriline massohism olema. Jõudu Teile mõlemale!

 11. Meelis osales ju kunagi ühes reality shows, “Buss”. Teda hüüti ju isegi bussi-Meeliseks mingi aeg. Netis on kergesti leitav see veel kõik.. Ja seal shows minu arust tuligi välja see homoseksuaalsuse teema. Kas ta seda ise tunnistas või ei, ma ei mäleta. Aga sellise sildi sai ta sealt külge küll.

  1. Vaatasin seda pilti ja võtsin kohe, järgmise, mida google soovitas. Ei näe vahet!Meelise kulmud

  2. Kui sa meid kuskil nägema peaks, siis palun tule ja vaata, Meelisel on mõlemal kulmul armid, st tunduvadki ilmselt kitkutud. Inimene näeb seda, mida ta näha tahab ja kui ma ütlen, et ta ei kitku, siis nii on. Ma ei saa sellest kulmudraamast üldse aru :D

 12. Sest et Meelis näeb naiselik välja, ajab naiselikku juttu. Kunagi tehti teiega mingi intervjuu ja küsiti, et kas auto õlivahetusega saaks hakkama. Tema ütles, et ta küll oma käekesi ei hakka määrima:)

  Oli väidetavalt Bussi saates ka rääkinud, et talle meeldivad mehed.

  1. Esiteks, ta ei ole kunagi rääkinud seda Bussi saates. See ongi mingi linnalegend, millele kõik tuginevad.

   Ja ma arvan, et see “ma ei hakka käekesi määrima” oli nali, sest nii tema kui mina oleme autos õli vahetanud :D

 13. Meelise olek, välimus, liigutused ja kõnemaneer on veidi naiselikud, riidevalik on ka värviline ja liibuv. Lisaks julgeb ta rääkida oma hingeasjadest. Ma arvan, et äkki sellest kõik need järeldused. A’ la et kui pole mühakas või machomees, käib roosa särgiga-järelikult gei. Minu meelest on hullult lahe kui inimesed on veidi teistmoodi, see teeb nad isikupäraseks ja huvitavaks.
  Ma pole kursis, kuidas te üldse tuttavaks saite ja käima hakkasite? Mäletan, et kunagi seltskonnaajakirjanduses nimetati teid Tipp ja Täpp, siis ma reaalselt arvasin, et Meelis on sulle geisõber aga seda siis ka puhtalt tema välimuse ja julge riietumisstiili järgi, ma ei osanud arvata, et tegelikult olite te ikka paar.

 14. Minule on jäänud ka mulje, et tegemist on geiga. Ilmselt sellepärast, et kunagi oli saade “Buss” ja sealt jäi selline mulje Meelise hoiakust. Eks te olete selline teistmoodi paar küll, hakkasin googeldades otsima seda, mis saade see oli ja leidsin hoopis sellise intervjuu, mis sinuga tehtud ja no ütleme nii, et igaüks sellist teksti ka avalikult ei räägiks :D Ma küsiks hoopis, et kuidas saad Sina väita nii kindlalt, et Meelis pole homoseksuaal/biseksuaal? Me ei näe kellegi teise pähe, ei tea mida nad mõtlevad ja tunnevad. Kas sa pole mõelnud, et äkki Meelise depressioon on ka sellega seotud? Väga paljud homoseksuaalid loovad pere ja elavad koos vastassugupoolega, aga mingil perioodil tulevad siiski “kapist välja”. Ma võin muidugi väga eksida, sest ma ei tunne Meelist, aga on ka variant, et eksid sina. Tegelikult vahet ju polegi, põhiline et inimesed oleks koos ikka sellega kellega nad tõeliselt olla tahavad ja kellegile midagi tõestada pole vaja! Minu kommentaar ei ole mõeldud üldse paha pärast, vaid lihtsalt veidi mõtlemisainet, et kust need jutud ja mida võib mõelda võõras inimene, kes teid ei tunne:)
  PS! Selle postituse oleks võinud Meelis ise kirjutada, oleks olnud huvitav lugeda tema mõtteid sellest teemast.

  1. Lasen tal ka siis kirjutada :) ja noh, hoiak ei ole to the max mehelik, siis kohe gei?! :D ok.
   Ja ma vist eeldan, mis intervjuust sa räägid, see oli a 15 aastat tagasi, täna ma ilmselgelt sellist teksti ei toodaks!

 15. Ma enam täpselt ei mäleta, aga olen lugenud teie blogi vist kuskil aasta aega ja ausalt ma ei saa aru kuidas või miks inimesed suvaliste teemade all ikka ja jälle jõuavad kolme ELULISE küsimuseni: kas Meelis on homo?? Mari-Leen miks sa ometi nii palju kaalud?! Kuidas teil reisimise jaoks on raha, aga oma kodu jaoks mitte?!
  Ja üllataval kombel sa viitsid ikka ja jälle neile vastata :)

  1. Tead, tuleb kommentaar, lased läbi, suva.. Tuleb teine, kolmas, sama.. Tuleb kümnes, ma räägin Meelisele, saad aru, jälle see vana hea teema.. ja kui tuleb 20s siis mul viskab üle ja ma jälle vahelduseks blogin :D

 16. Kunagi, kui te Tipp ja Täpp olite ja suhtes veel polnud/seda eitasite, siis vist paljud eeldasid, et olete parimad sõbrad, ja kuidas ikka mees ja naine saaksid sõbrad olla, kui üks neist või mõlemad homoseksuaalsed pole. Ja võibolla see kah, et Meelis lasi endale veits naljakaid asju selga panna – või paneb Meelis Sulle, ma ei tea, aga matšokultuuri eesti mees seda tavaliselt endaga ei tee, vähemalt arvab ise, et käib jube mehelikult riides, aga ma muidugi väidaks sellele vastu – rõvedad hõbeketid, kirjadega riided ja läikivad tossud – väga matšo…MITTE

  1. Hm… Me olemegi alates sellest ajast koos olnud, lihtsalt me ei käinud ringi ja rääkinud kõigile, et oleme paar. Kui keegi küsis, me ei varjanud.

   Mis need naljakad riided on?

  2. Sorry, ma ei tahtnud solvata, ma mõtlesin neid värvilisi ülikondi, mätšivaid riideid jne. Mu arust päris šefid. :)

 17. Kahjuks on see blogimise miinuseks,kes tahab see “leiab” (loe:ka kujutab ette)- et midagi hammaste vahele saada. Kasvatage oma last,olge edasi mõnus perekond -te ei pea ei maailmale ega suvalisele vihasele/kadedale eestlasele tõestama oma orientatsiooni või ka midagi muud.
  Südamest usun,et selline asi ikka viskab üle ja teeb tuju halvaks. Aga pea püsti!

 18. Ma ei ole ise käinud ei gei-klubides ega ka hetero-klubides, sest ma olen klubide jaoks juba lihtsalt liiga vana ja need peod ei tõmba mind enam. Aga minu sõpruskonnas on ka geisid – nii mehi kui naisi ja läbi nende juttude olen ma aru saanud, et gei-klubides on õhkkond ka selle tõttu normaalsem, et seal käib väga eri vanuses inimesi. Mitte ainult noored. Hetero-klubid on seevastu rohkem noorte inimeste värk ja sellepärast on ka see meelsus, suhtumine ja kõik muu seal rohkem “läbu”. Mitte halvas mõttes, aga peo mõte on teistsugune. Ja kuna siiski geisid on meie ühiskonnas vähem, siis ilmselt nemad tunnevad ka rohkem ühtekuuluvustunnet ning oskavad pidu nautida omasuguste keskkonnas teistmoodi, halvustamata kedagi enda ümber. Eks selle tõttu kipuvad sinna minema ka heterod, kes soovivad peale joomise ja raju läbu muudmoodi pidu nautida.

  Aga sel teemal, et keegi käib teid siin pidevalt geiks tembeldamas pead sa ise vait olema. Ma olen täiesti kindel, et need tembeldajad tulevadki siia sind “käima tõmbama” – ja sa võtad ka vedu. Ära lihtsalt pane tähele. Nad on nagu koolikiusajad – nokivad,nokivad, nokivad, kuni sul üle viskab ja siis on ilgelt põnev su vahutamist vaadata. Sisuliselt annad sa neile vastulausetega lihtsalt tuld juurde. Need, kes sinust lugu peavad, need teavad, kes te olete ja ei mõtle absoluutselt teie sooliste eelistuste peale. Vahet seal on, kus te pidutsete või kes on teie sõbrad. Minu arust on teie maailmavaade lihtsalt lai ja avatud paljudele asjadele – selline suhtumine vaid rikastab.

  1. Võib olla küll, et on valesti pildid. Eriti taipostitustes. Mul on nt postituse sees, kui kirjutan valesti, veebis õigesti. Ma ei tea, millest see tuleb ja kui ma ükspäev kaks tundi nende piltidega võitlesin, siis ma lõpuks loobusin :D

 19. Kunagi ju väitsite, et olete õde ja vend. Nii et ära imesta kust sellised jutud tulevad :)

  1. Ei ole kuskil väitnud, et Mari-Leen ja Meelis oleksid õde ja vend. Ilmselt pead silmas seda Elu24 “uudist”, kus oli küsimus Tipi ja Täpi kohta ehk siis väljamõeldud tegelaste kohta. Sellele saigi ainult naljaga vastata. Aga noh, nagu ikka, meie naljadest ei saada vist aru :D Lihtsalt nii totakat meili polnud ma ammu saanud, nagu tookord ja siis tundsin, et pean vastama sama totakalt.

   «Miks peaksid Tipp ja Täpp abielluma?» küsib staarreporter. «Eestis kehtivate seaduste kohaselt poleks see lubatud. Perekonnaseaduse § 2. Veresugulaste vahel abiellumise keeld lõige 2. ütleb, et omavahel ei või abielluda vend ja õde ning poolvend ja poolõde.»

 20. Ütle siis välja et Meelis on biseksuaalne ja ongi asi ants mis seal nii keerulist on. Meelisel ju Gridneris isegi profiil olemas, seega jutt et ta lihtsalt vabameelne on on ka natuke naljakas….

  1. Mul on ka Grinderis konto, see konto ei tähenda ega näita küll mitte midagi. Mul seal näiteks hea tšekkida kaugel sõbrad on, kui väljas olen vms.

 21. Mina ei saa tegelikult üldse aru ja mind tõsiselt huvitab, et miks see teema teile üldse korda läheb? Et arvatakse et Meelis või ka sina ise olete geid? Mis sellest siis ka oleks, kui te oleksite?! Kas see muudaks midagi ja mida? Mis vahet seal nagu on üldse? Kas siis, kui Meelis olekski gei, oleks ta halvem isa? Halvem mees? Halvem inimene? Isegi kui te mõlemad oleksite geid, see ei takistaks ju teid koos elamast, last kasvatamast, perekond olemast? Nii et ma ei saa aru, miks see teid häirima peaks?

  1. Nagu ma eespool kuskil kommenteerisin, et algul ajab naerma, siis närvi ja siis kribangi :)

  2. Jah, ma saan aru, aga mu küsimuse mõte ongi, et MIKS see teid närvi ajab? :) Kas vabameelsete inimeste (nagu te ennast tituleerite) põhiline omadus ei olegi see, et mul suva mis minust räägitakse? Mis see teile teeb, kui teid geideks peetakse? Mis vahet sel teie jaoks on? Miks te peaksite üldse üritama tõestada, et te EI OLE geid? Miks te sellest üle ei ole?

 22. Ma ei saa su poste enam telefonis lugeda, mingid pildid panevad teksti üles-alla hüppama. Minul mingi telefoni seade viga?

  1. Ei oska kommenteerida. Võimalik, et pildid laevad samal ajal kui loed ja siis tekitab selle vibratsiooni.

 23. Huvitav on lugeda nii sinu mõttemaailma kui ka siin osade kommentaatorite, kuidas ainult kaks äärmust ongi – kas värvilisi liibukaid kandev kitkutud kulmudega vinguviiulist eitmees või võidunud dressis olev enda eest mitte hoolitsev machomees. Muid variante ju lihtsalt ei ole.

  Ma pigem ütleks, et enamus mehed (normaalsed mehed!) on seal vahepeal.

  Mind pani kahtlustama see, kui ta pidi mingist autost arvustuse kirjutama ja põhimõtteliselt ainukesed asjad, mida oskas kommenteerida, puudutasid selle auto välimust.
  Siis oli küll päris häbi lugeda.

 24. see homonduse värk on jah veider, samas nagu üks ütles ja üldse mitte pahaga vaid aruteluga, et need hoiakud, depressioon jms võivad ka olla varjatud mingi meeldivus samasoole või varjamine ja mitte aru saamine. samas inimesed võivad erinevad olla vabalt riideid kanda, huvituda millest tahavad ning ka islandil on sooneutraalne lasteaed jms. poisid võivad roosat kanda jms, midagi pole imeliku. lihtsalt eestlased mõned on õelad ja ei mõista sellist riietumist. nagu igal pool on pagulane, ansip, savipäts, tolerastid jms kõiges süüdi:D
  kunagi oli mingi raamat bestseller pool eluline eestlanna kirjutatud ning üks artikkel vms mai mäleta kummas a et üks paar elas koos, naine avastas, et mees on gei, samas käis välismaa reisil omi asju ajamas” ning mängisid olid pereelus tagasi ja varjasid seda.
  mees oli sul seal kahtlaste riietusstiili inimestega kuskil peol ka keskel pildil, et see kõik vahel jätab vastakaid arvamusi temast, siis ei saagi aru kes miks kuidas..a noh ega vahetpolegi.
  kindlasti, kui olla avaliku elu tegelane peaks mingi n.ö kõvem nahk ja tugevus peale kasvama, et igasugu jama ei pane enam tähele ega tee välja. aga mida rohkem ärrituda mingite asjade peale ja sellest kirjutada ja tõestada, et ei ole nii, siis võib ka vastupidine arusaam tekkida. et kas siis on midagi valesti või et miks seda ikka üritatakse selgeks teha või õigemini kellele rohkem endale või teistele.
  kas hedon saab nüüd ilusti lasteaias hakkama? ega reis teda jälle kuidagi hirmule ajanud, et eemal olete? oli tal koeraga tore?
  eks te ole tugevalt teisi kristiseerinud ka riietusi, jms selline negativism ei sobi igale poole ja võibolla sellepärast ka inimesed ei salli teid vahetevahel. samas te olete toredad ja suht okeika olemisega (reisid, kokkamised, aktiivsed tegemised, jms) :P:).
  minge kolmekesi uisutama, hetkel vist väga pop, saate värsket õhku hingata ja perega kvaliteetaega veeta :))

  1. Eile just jalutasime mööda uisuplatsist, laps vist tiba väike selle jaoks ;) ja ma ei püsi raudselt uiskudel püsti :D

   Aga plaanis on kirjutada “laps meie reisi ajal ja tagasi tulles”.

   Lasteaias hetkel ei käi.

 25. Selliste närviliste reageerimiste peale öeldi vanasti, et kõige valjemini kiljub see koer, kes pihta saab. Nii et osa inimesei järeldab su postitusest kindlasti jäle, et kui pead vajalikuks õigustana asuda, ju siis ikka midagi… Aga tõesti, nagu keegi siin eespool kirjutas: mis vahet seal on? Te ei muutu teistsugustesks inimesteks, olge geid v mitte, olete ikka need, kes olete. Kui olete ise kõigega rahul (Meelisel, saan aru, siiski rahulolu pole), siis ongi kõik korras, elage, olge ja kasvatage last. Kõigile meeldida nagunii ei jõua ja ennast õigustama ka ei pea – isiklik elu on ikka ainult iseenda asi.

 26. Tõsi ta on. Isegi geiklubisse sattunud (ise olen täielik hetero ja sõbrad samuti) ja no on teine seltskond. Viisakad ja lõbusad inimesed ja no tavalise klubiseltskonnaga ei kannata mingit võrdlust! Nii et, ärge mölisege inimesed, kui ise pädevad sõna sekka ütlema pole!

Comments are closed.