VIDEO: kingisadu sõbrapäevaks

Sõbrapäev on tore päev, mil oma parimaid meeles pidada, kallimale kaisukaru kinkida ja.. Nagu ma pühalikult detsembris lubasin – ei mingeid kohustuslikke kingitusi enam. Ma ausalt, ei plaani isegi midagi teha sel sõbrapäeval, peale selle, et jagan teile kingitusi ja mõnulen kuskil Tais palmi all.

Esiteks, jälgige reisi ajal meie Facebooki (pane kohe see like ära, muidu hiljem kahetsed, sest jääd ilma!), sest meil on plaanis jagada ära, mitte päris iga live’i ajal, aga siiski, mitme live’i ajal, erinevaid kingitusi. Soovitan soojalt reede päeval Facebookis passida, sest siis teeme oma minekust live’i ja siis läheb loosi midagi sõbrapäevaks ja meestele :)

Siis jagame näiteks kõikide veebruarikuu videote jagajate vahel välja VIIS KASTI DERMOSILI asju. Kastis on minu isiklikke lemmikuid meigivallast, köögiseep, kreemid, näopuhastusgeel ja… Dermosil lubas omalt poolt ka mingi kraamiga teid üllatada. Näiteks, jagage seda videot:

Teiseks, toon siin välja mõned sooduskoodid, mis võiksid teile abiks olla kingituste ostmisel. Sest noh, kõik ei ole nagu mina, kingituste tegemises nii pettunud, et enam teha ei taha.

Alustame kohe sellest, et koodiga marimell18, saab Dermosili lehelt tellides tasuta kohaletoimetamise.

Minu absoluutne uus lemmik – pitsist body, mis pärineb Naiselik.ee lehelt. Olgu öeldud, et bodyd ja korsetid olid detsembri kõige minevam kaup mu koodiga, seega kasutage julgelt koodi marimell ja vaadake kuidas ostukorv kahaneb.

Zombie Dash poest saab vahva kingituse näiteks isale ja pojale, emale ja tütrele, miks mitte tervele perele. Ajavahemikul 5-11.02 kehtib kood marimell, mis annab teile 20€ krediiti. Kui liitute veel nende püsikliendiprogrammiga, saate lisasoodustusi!

Kui me räägime kehahooldusest, siis ei saa ma üle ega ümber HOIA toodetest. Need koorijad on mu südame võitnud lihtsalt sajaprotsendiliselt. Tellisin viimati tsitrusekoorija.. Mine pekki, mis lõhn! Parim! Ja sidrunheinavaht on ka üle prahi! Selline spa tunne tuleb kreemitades peale, et ohh.. mmmm… Kasuta koodi marimell ja 10% kukub naksti.

Kui teie kallim on juba nii vana, et tahaksite teda üllatada kodumasinaga, siis oodake hetk, kinkige talle parem Enzypini looduslikud puhastusvahendid, mis aitavad tal kodu kolm korda kiiremini läikima lüüa. Koodiga marimell -10%!

Kui te tahate oma kallimaga voodis hullata, siis üllatage teda uue voodipesuga, sest Votex House’is kehtib samuti marimell10 kood, mis annab teile niigi headelt hindadelt 10% alla!

Ja eile ma tellisin Hedoni kõikidest teise aasta piltidest albumi ja sain MyPrint.ee‘le ka sooduskoodi – marimell annab teile -20%! Andis ikka sortida – mingi viistuhat pilti käisin läbi.. Album aina kasvas ja kasvas, aga valmis ta sai :)

Vaata kõiki kehtivaid sooduskoode siit – sooduskoodid!

Ja ärge unustage siis Facebookis meie live’e vaadata reisi ajal. Just seal hakkab kinke sadama :)

Mida ja kellele plaanite sel aastal sõbrapäevaks kinkida?

2 thoughts on “VIDEO: kingisadu sõbrapäevaks

  1. Wow, ma oleks ainult ühe toote üle ka väga õnnelik, aga terve kast? Pole isegi jõuludeks sellist kingitust saanud. Tulevastel võitjatel ikka veab!

Comments are closed.