#elulineblogi

KIRBUKAS: laupäeval müüme oma nodi maha!

Kellel laupäevaks plaane pole, siis leiab meid hommikul kella kümnest alates Viimsist, kus toimub Viimsi Mega Laat, mis toimub Viimsi Marketi all parklas.

Ise käisin seal eelmisel korral ja sain igasugust head kraami, toiduainetest riieteni. Hinnad olid küll mõnes boxis nagu Buduaari turul, kus seda Hiinast tellitud kaupa viiekordse hinnaga müüakse, aga oli ka jumala häid soodsaid kohti. Noh, nagu ikka kirbukatel.

Meie paneme müüki igasugust kraami – köögitarvikutest ja nõudest riiete ja Hedoni asjadeni. Ja ma olen üsna kindel, et üle 10€ ei maksa ükski asi, kui sedagi. Usun, et meie hinnad jäävad nagu meil kombeks paari euro kanti. Meil lihtsalt koju ruumi vaja!

Ma uurisin ka varianti, kas saaksime elektrit kasutada, et näiteks kuum Tom Kha endaga kodust kaasa haarata, sest mul on nüüd isiklik supitermos, aga kahjuks seda ei saa. Meelis arvas, et kui võtta kuumalt kaasa, ehk püsib ka ilma elektrita soe… Ma ei tea. Siis peakski kõik huvilised kell 10 kohal olema ju :) A

UPD: Eile õhtul sain kirja, et saame elektrit kasutada, seega mingi supi me kaasa võtame, eriti arvestades ilma! marimelli boxist saab sooja suppi!

Aga ma tegin väikese valiku, mida oleks hea mugav kaasa transportida, sest mis marimelli kirbukas, on ilma söögita, eks :)

Sorry, there are no polls available at the moment.

Andke siis julgelt teada, mida teie sööksite, võite kommentaaridesse ka jätta kui siin valikus pole midagi, mida te tahaks minu toodangust. Ja ühtlasi võite teada anda, kas plaanite tulla ka :)

4 arvamust: “KIRBUKAS: laupäeval müüme oma nodi maha!

  1. meil on ehitused n.ö maal pooleni seal kandis, kuid võibolla koeraga jalutaks läbi, kui võimalus :)
    samas täna on linnapäev :P:)

  2. Te olite nii toredad seal ning sain paar suve kodus kandmise asja ja tsipa teid aidata.kartsin a nii õnnelik olin teid kuulsusi”nähes :):p

Comments are closed.