Blogiauhindadele registreerimise lõpuni on jäänud vaid VIIS päeva!

Viie päeva pärast sulgub võimalus end tänavustele blogiauhindadele kirja panna või nomineerida, kuidas kellelegi öelda meeldib. Tuletan siinkohal meelde kõik põhilise ja olulise, et pärast ei tekiks olukorda, et “aga ma ei teadnud”.

Kokku on sel aastal 15 põhikategooriat, kuhu end kirja saab panna. Registreerimine kestab 15. aprillini ja kell 23:59 on kõik “liinid suletud”.

Esimesel aastal osales lugejate poolt kirjapanduna 257 blogi 14s erinevas kategoorias, eelmisel aastal tõusis see number 379 peale 27s erinevas kategoorias. Kas sina oled end selleks aastaks juba kirja pannud?

Meeldetuletuseks – sel aastal võib endale sobiliku kategooria valida ka instagrammer või snäppchätter. Kõik on lubatud, kui sul on piisavalt jälgijaid ja oled mõnes neis kanalis populaarne ja aktiivne. Vali kategooria selle järgi, mida sinu Insta kontol kõige rohkem leiab – sööki, sporti, ilu, meiki, trenni…

Kurb on muidugi see, et on mingi grupp inimesi, kes lihtsalt seda üritust blokivad. Noh, ega mina kedagi sundida ei saa, aga meie auhinnafond kategooriate peale on üle 7000€, seega võita on rohkem kui kaotada kui end kirja panna! Ja minu meelest on Eesti nii väike, et on üsna mõttetu EBAt blokkida, sessuhtes, et meil pole kümmet tuhandet blogijat, meid on vähe ja me võiks kõik üksteist nö hinnata. Ma ei räägi siin sellest, et me kõik peaks üksteist lugema ja nö üksteisele meeldima… Vaid, et meid on vähe ja me võiks kokku hoida ja mitte elada “seda teeb mingi nõme marimell, ma ei osale!”

Kui sa ei ole end veel kirja pannud, siis saad seda teha siin EBA.MARIMELL.EU

 

6 Comments

  1. Lihtsalt mainin, et pealkiri ja sisu ei ole kõige paremini seotud. Pealkirjast võib välja lugeda, et registreerimiseni on jäänud viis päev ehk siis et regama saab hakata viie päeva pärast, sisu lugedes sain aga aru, et registreerida saab veel viie päeva jooksul. Ütlen, kuna inimesed loevad ikka esmalt (ja vahel ka ainukesena) pealkirja ja seetõttu võiksid veidi kohendada, et kellelegi vale mulje ei jääks.

  2. Äkki nad lihtsalt pole huvitatud osalemisest?
    Olen samuti blogija ja suhteliselt suure loetavusega, aga näe ei kutsu osalema. Ürituse vastu pole midagi, vaid mul lihtsalt pole vaja auhindu jne. Ehk nemad mõtlevad sama moodi? :)
    Just tore ju kui teistel siis rohkem võimalust võita ? :)

    1. No võimalik jah… aga kuidagi veider, et meid, blogijaid, on nii vähe ja nad siis ei osale.. miks?!

Comments are closed.