KKK aka loll küsimus suhu tagasi

Kuue aastaga on marimelli jälgijaskond kasvanud nullist ca 30 tuhandeni. Osad inimesed tulevad otse blogisse, osad jälgivad ainult Facebookis (22 tuhat jälgijat kokku), osad ainult Instas (15 tuhat jälgijat kokku).. Sina oled ÜKS neist. Saad aru, üks kolmekümnetuhandest. Ja mind on üks, okei, meid on kaks – kes me peame su kirjale vastama kui sa meile kirjutad. Aga üldiselt teen seda mina, Leen. Sest ma tahan alati lugeda läbi iga kommentaari ja kirja, mis meile jäetakse, et ma oleksin kursis, mida te arvate ja mõtlete.

Aga ma ei jõua enam. Ausalt!

Ma saan aru, et hullult lihtne on võtta lahti meie postkast ja kirjutada, et kuule.. ja oodata vastust paari minuti jooksul. Aga ma ei jõua. Ma pean ka googeldama, ma pean ka blogi lahti võtma ja siit otsima, ma pean ka.. võtma aja vastamiseks jne. Ehk siis, sa saad end edukalt ise aidata, ilma mulle kirjutamata.

Tulevikus hakkan sulle saatma seda linki või jätan lihtsalt vastamata!

Sa blogisid kunagi /you name it/ – mis firma/toode/kaste/mask/fotograaf/koht see oli..

Meie blogis on selline maagiline asi nagu OTSING – näed, siin paremas nurgas, telefonis on ka see luubimärk olemas – kasuta seda. Pane sinna otsingusse see sõna, mida sa parasjagu mult teada tahad.

Teine variant – tee seda sama googles. Oletame, et sul on meeles, et ma kirjutasin tootest x (näiteks nukumajast), siis pane google otsingusse marimell nukumaja ja.. ma olen üsna kindel, et sa leiad selle, mida sa otsid:

See sama kehtib ka siis kui sa otsid infot maovähendusoperatsiooni, mis mask mul ees oli, kust ma parka sain, kus ma babyshowerit pidasin, kust ma lilled tellisin, kust ma kummikud ostsin, mis küünlad need olid.. Üskkõik mille kohta. Otsingumootorid aitavad!

Ega sul juhuslikult /you name it/ sooduskoodi pole?

  1. proovi ostes koodi marimell (99% juhtudest on meile tehtud kood marimell)
  2. tule blogisse ja otsi üles sooduskoodide leht ja vaata – kõik kehtivad sooduskoodid on tavaliselt siin kirjas
  3. kui leiad sooduskoodi mõnest vanast blogipostitusest ja süsteem ütleb, et see enam ei kehti, siis suure tõenäosusega ei hakka see kehtima ka siis kui sa mulle postkasti kirjutad, et “kas see kood ei kehtigi enam? kurb, ma oleksin tahtnud kasutada!” – äkki suunad selle kirja selle firma postkasti, kust sa midagi osta tahad?

Lugesin blogist /you name it/ – kas sa lingi saaksid anda?

99% juhtudest on selline tekst (selline nagu siin sulgude sees) juba link, kliki peale ja voilaaaaa!

Noh, kas haiglas? Kas sa sünnitad juba?

See on mu tulevik, sest juba on vähem kui kuu jäänud tähtajani, mida ma olen ka avalikult välja öelnud. Ja ma mäletan/tean kuidas osade blogijatega on spekuleeritud sünnitust siis kui nad kaks tundi ei vasta, kui nad olid messengeris active 43 min ago. Ma annan teile teada kui ma sünnitan, kui ma olen sünnitanud, kui ma.. Siis kui ma tunnen, et on õige hetk selle jaoks. Ma saan aru, et ma justkui olen teie oma, aga eelkõige olen ma oma pere oma, oma sõprade oma ja siis alles teie oma :) Ma ei jäta teid teadmatusse, ärge muretsege, aga ärge elage mul seljas. Aitäh!

Kui sa said selle postituse lingi oma kirjale vastuseks, siis järelikult oli sul loll küsimus ja sa võid selle kompenseerida mulle pudeli šampanjaga. Mu lemmikud on Piper, Nicolas Feuillatte või Mumm, vali ise ja saada palun Kakumäe Selveri mõnda automaati – 56 980 917! Aitäh!